En uygun fiyatlı Einhell, Stanley, Makita, Max Extra, CatPower, Troy, İzeltaş ve Ermo marka gönye seçeneklerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Hırdavat gönye nasıl kullanılır?

Bu kelimeyi duyduğumuzda, genelde ilkokulda açı çizmek için kullandığımız plastik alet akla gelir. Fakat bir de tamirat ve üretimde kullanılan tipleri mevcuttur. Dolap ya da her türlü mobilya yapımında açıların doğru olması, kapakların düzgün kapanabilmesi ve üst üste binmemesi için kullanılır. Gönye testere ve gönye kesim makineleri bu işi son derece düzgün bir şekilde sağlarlar. Önce ölçüm ve işaretleme yapıp sonrasında kesim işlemini gerçekleştirmezler. Aynı anda hem ölçüp, hem de düzgün bir şekilde kesim yaptıkları için ciddi şekilde zaman kazandırırlar. Hata payları da el ile yapılan manuel ölçüme göre oldukça düşüktür. Öncelikle sabitleyici kısım ilgili referans noktasına konulur. Sonrasında ölçüm yapılır ve hat belirlenir, makine yardımı ile gönyeli testere kaymadan kesim işlemi gerçekleştirir. Belirli bir platformda sabitlenmiş çeşitleri de vardır. En ucuz gönye testere karşılaştırması için farklı modeli de gözden geçirebilirsiniz.

Gönye kutulu testere nerelerde kullanılır?

Üretim dışında bir de tamirat alanında kullanımları vardır. Atölyeden mükemmel şekilde çıkan ürünler bile yıllarca kullanıldıktan sonra özellikle ek yerleri ve menteşelerden esneyebilir ve kapaklar üst üste binebilir. Masaların ayaklarında sallanma ortaya çıkabilir ve hatta bazı kırılma ve kazalara neden olabilir. Kolay taşınabilen gönye kutusu aracılığı ile gerekli ölçümler hemen eşyaların olduğu yerde yapılabilir. Düzeltme de aynı yerde gerekli tamirat ile tamamlanır. En önemli kısım, tamir işlemi tamamlandıktan sonra göz ile kontrol etmeye güvenmemek ve tekrar ölçüm yapmaktır. Düz ve açılan bir metre gibi görünen araç, zemine konularak ya da el ile tutularak bu kontrol tamamlanır.

Hırdavat gönye fiyatları ne kadardır?

İhtiyacınız olan en uygun fiyatlı gönye-hırdavat çeşitlerini cimri.com sitesinde, hırdavat ve yapı market ve bahçe kategorisi altında yer alan, el aletleri sekmesini tıklayarak, gönye - hırdavat seçebilir; ürünleri listeleyebilir; fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.

https://www.cimri.com/gonye-hirdavat