Topicrem Genital Bölge Temizliği

En Ucuz Topicrem Genital Bölge Temizliği Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  

Genital bölgenin temizliği hem erkekler hem de kadınlar için oldukça önemlidir. Bu bölgenin PH değeri düşük yani asidik özelliktedir. Vücudumuzun diğer yerlerinin Ph değeri ise daha yüksektir. Vücut şampuanları veya sabunlarını genital bölge temizliğinde kullanırsak, bölgenin florasına zarar verme ihtimalimiz olabilir. Flora zarar görürse, bakteri ve mantar oluşumları için uygun ortam oluşabilir. Bu nedenle duş alırken uygun PH değeri olan temizlik ürünleri kullanmak ve duş sonrası çok iyi kurulamak önemlidir. Genital bölgenin hijyeni ve temizliği için en ucuz genital bölge şampuanlarını, cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Genital bölge temizlik mendilleri ne işe yarar? Nerede satılır?

Dışarıda olduğumuz zamanlarda ortak kullanımlı tuvaletleri kullanmak zorunda kalırız. Bu tuvaletleri gün içinde pek çok kişi ziyaret ettiğinden dolayı mikrop ve bakterilerin yoğun olduğu ortamlardır. Kabinlerde bulunan tuvalet kağıtları, kimi zaman kapalı bir kağıt kutusu içerisinde olmaz. Açık ve serbestçe yerinden çıkabilen tuvalet kağıtlarının da sizden önce yere düşmüş olma ihtimali çok yüksektir. Yere düşen tuvalet kağıdı üzerinde her türlü mikrop ve bakteri bulunabilir ve kullandığınızda size geçebilir. Bu gibi durumlarda eğer ortak kullanımlı bir tuvalete girdiyseniz, çantanıza koyacağınız genital bölge temizlik mendilleri ihtiyacınız olan hijyeni sağlamaya yardımcı olur. Bu mendiller, çoklu paketler halinde satılıyor olup, rahatlıkla çantada taşınabilecek özelliktedirler. Bunların dışında, yıkama jelleri, deodorantlar ve rahatlatıcı spreyler de vardır. İlerleyen zamanlarda, mantar, bakteri gibi enfeksiyonlara yakalanmamak için kullanabileceğiniz en ucuz genital bölge temizlik mendillerini, cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

Genital bölge temizlik ürünlerinin fiyatları ne kadardır? Nerede satılır?

Genital bölge temizliğinde kullanılan ürünlerin fiyatları, ürünün özelliklerine, markasına ve nerede satıldığına göre değişkenlik gösterir. Femfresh, Sebamed, Topicrem ve Gvyna marka genital bölge temizlik ürünlerini, en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde, kadın bakım kategorisinde yer alan, genital bölge temizliği sekmesini tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek, fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız kadın bakım ürünlerinin satışını yapan alışveriş sitelerini sizin için gezerek, en ucuz kadın bakım ürünlerini bulur ve tek tıkla ekranınıza getirir.