Marka
Sanal Mobilya
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
 • Mobilya ve dekorasyon kategorisinde yer alan gardırop ve dolaplar, kıyafetlerinizi veya fazla eşyalarınızı kaldırabileceğiniz ve bir düzen içerisinde saklayabilmenizi sağlayan mobilyalardır. Cimri.com’da Kenyap, Adore, Sanal Mobilya, House Line ve Abre gibi onlarca markanın içerisinden, kullanacağınız alana en uygun gardırop modellerine ulaşabilir ve en ucuz gardıroplara kolayca sahip olabilirsiniz.

 • Gardırop alırken nelere dikkat edilmelidir?

  Gardırop alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bunlardan ilki, alacağınız gardırobun ihtiyaçlarınızı karşılamasına özen göstermeniz gerekmektedir. Gardırop seçeneklerine göz atmadan önce, ne istediğinizi belirlemeli ve ne kadar büyüklükte bir gardıroba ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. İhtiyaçlarınıza göre seçeceğiniz gardıroba karar verirken, hangi tipteki kıyafetlerinizin daha ağırlıklı olduğuna göz atabilirsiniz. Böylece daha çok rafları olan bir gardırop mu yoksa askılı bir gardırop mu alacağınızın kararını kolayca verebilirsiniz. Gardırop satın alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında, gardırobun modüllerden yana yapılması önem taşımaktadır. Rafları veya çekmeceleri dilediğiniz zaman çıkarmanız ya da takmanız işinizi kolaylaştıracak ve yeni sahip olacağınız giysileri de yerleştirirken zorluk çekmemenizi sağlayacaktır. Gardırop seçiminde özen gösterilmesigereken bir diğer unsur ise askı boylarına dikkat etmektir. Uzun elbiseleriniz var ise; askı boylarının yüksekliğini göz önünde bulundurmanız bu elbiselerin buruşmasının önüne geçecektir. Bir diğer önemli nokta ise alacağınız gardırop modelinin mutlaka odanızın büyüklüğüne ve dekorasyonuna uygun olmasıdır. Bu noktada gardırobunuzun rengine karar verirken, bulunacağı alandaki diğer mobilyalar ile uyumlu olmasına özen gösterilmelidir.

 • Gardırop dolabınızı nasıl düzenleyebilirsiniz?

  Gardırop düzenlemek oldukça özen gerektiren bir iştir. Hem düzenli olmasını sağlamak hem de aradığınızı kolayca bulabilmeniz açısından da oldukça önemlidir. Gardırobunuzu düzenlerken öncelikle kullandığınız kıyafetleri elden geçirmeniz gerekmektedir. Fazlalıklardan kurtulduktan sonra, gardırobunuzu düzenlemek daha kolay olacaktır. Gardırop düzenlemenin bir diğer yolu ise neye ihtiyacınız olduğunu belirlemekle başlamaktadır. Buna göre özel raf veya askı sistemleri yaptırabilir, kutu kullanımınızı arttırabilir veya hazır düzenleyiciler ile gardırop düzeninizi sağlayabilirsiniz. Gardırop düzenlemenin en önemli noktası ise eşyalarınızı kullanım sıklıklarına göre yerleştirmektir. En çok kullandığınız kıyafetler gardırobunuzda daima ulaşabileceğiniz en yakın yerde olmalıdır. Daha az kullandığınız kıyafetleri ise gardırobunuzun çekmece ya da alt kısımlarına yerleştirebilirsiniz.

  Siz de odanıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun gardırop modellerine Cimri’den ulaşabilir ve en ucuz fiyat karşılaştırma seçenekleri ile kolayca sahip olabilirsiniz.