Bu çantaların özelliği, belge, evrak, ince dosya, katalog, kağıt gibi gereçlerin kolayca taşınabilmesidir. Çantanın diğer çantalardan farkı, içerisinde ayrı bölümler ve fermuarlı gözler olmasıdır. Ayrılan bölümler sayesinde belgeler rahatlıkla gruplandırılıp taşınabilir. Ayrıca, evrak taşımak için üretildiklerin dolayı, içerisinde konulan kağıt ve dosyalar kırışmadan muhafaza edilip, arandığı zaman kolayca bulunabilir. Bu çantaların birçok modeli, laptop, tablet gibi cihazların da kolaylıkla taşınabilmesini sağlar. Centrixx, NK, Tierry Mugler, Comix ve Brons evrak çantası markalarını, en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilir, marka ve modeller arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Evrak çantası erkek ve bayan modelleri nelerdir?

Bu çantalar, unisex olarak kullanılabildikleri gibi erkek ve bayan için ayrı modeller de vardır. Genellikle deri veya suni deri olarak üretilirler, ancak tercihe göre daha spor modeller ve farklı renk alternatifleri de vardır. Mıknatıs kapaklı, çıt çıtlı veya fermuarlı olarak seçilebilirler. Mıknatıs kapaklı ve çıt çıtlı olanlar, pratik kullanım için tercih edilirken, fermuarlı olan modeller, arabanın bagajında, yoğun iş temposunda birçok farklı biçimde taşıyan kişiler tarafından tercih edilir. Örneğin, bagajınızda numune, katalog, koli, poşet gibi karmaşalar varsa ve çantanızı bagajda taşıyorsanız, açılma ihtimali olmayan fermuarlı olanlar daha kullanışlı olabilir. Bu çantalar, omuz askılı ve elle taşınabilecek şekilde tasarlanmışlardır. Çoğu model, her iki şekilde de kullanılabilir. Dilerseniz elinizde taşıyabilir veya omzunuza asabilirsiniz. Bazı modellerde bilgisayar ve laptopların rahat taşınabilmesi için özel fermuarlı bölmeler vardır. Bazıları ise çok bölmeli şekilde hazırlanmıştır. Çok bölmeli çantaları, pek çok farklı kategoride evrak taşıyan kişiler daha sık kullanırlar. En ucuz deri evrak çantası modellerini incelemek için, cimri.com sitesini ziyaret edebilir, ürünleri listeleyerek fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Evrak çantası fiyatları ne kadardır?

Bu ürünlerin fiyatları, çantanın yapıldığı materyale, deri, suni deri gibi kullanılan malzemeye, markasına, özelliklerine ve nerede satıldığına göre değişkenlik gösterir. En ucuz evrak çantası modellerini, cimri.com sitesinde, okul ve evrak çantaları kategorisi altında yer alan, evrak çantası sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com en ucuz modelleri bulmanıza yardımcı olur.