Denon Ev Sinema Receiverları

En Ucuz Denon Ev Sinema Receiverları Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Denon
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  En uygun fiyatlı Pioneer, Harman Kardon, LG, Sony, Denon, Yamaha marka ev sinema receiver seçeneklerini Cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

  Ev Sinema Receiver’ı ne işe yarar?

  A/V Receiver olarak da adlandırılan bu ürünlerin işlevi normal ses receiverları ile karıştırılmaktadır. Öncelikle dijital ses surround sistemi için bilgisayar ile ses sistemini direk olarak birbirine bağlayabilirsiniz. Ama daha fazlasını istiyorsanız mutlaka bir A/V alıcı edinmek durumundasınız. Evinizde sinema ortamını tam olarak sağlamanızı sağlar. Bu cihaz kendi başına iken bir işe yaramaz. Hoparlörlere sesi göndermeye yarar. Evinizde bulunan playstation, bilgisayar, DVD player gibi aklınıza gelebilecek her ürünü ve hoparlörleri bu receivera bağlarsınız. Evinizin sisteminin tam ortasında yer alacaktır ve veriler bozulmadan, en yüksek kalite ile bütün cihazları birbirine bağlamanızı sağlar. Giriş kısmına bilgisayar, playstation, televizyon vericileri, dvd playerlar, tabletler ve aklımıza gelmeyen birçok ürün buraya bağlanır. Çıkış kısmına ise televizyon ya da projektör HDMI olarak bağlanır. Ev ses sisteminiz de yine çıkışlardan diğerine bağlanacaktır. Kablo ile bağlanabilmesi ses kalitesinin yüksek kalmasını ve sizin en yüksek kalitedeki altın kabloları kullanabilmenizi sağlar. Dilenirse kablosuz da kullanılabilir. Amplifikatör olarak da kullanılabilirler. Tüm evinize hakim bir büyük bir sistem mevcutsa, odalardaki ses sistemleri ayrı ayrı tek bir merkezden ve kumandadan yönetebilmenizi sağlar.

  Ev Sinema Receiverlar Nasıl seçilmelidir ve nerelerde kullanılır?

  Ne kadar çok HDMI girişi varsa o kadar kullanışlı olacaktır. Mümkünse birden fazla ses sistemine bağlanabilmesi ve kablo opsiyonunun olması gereklidir. A/V receiver olarak karşılaştırma yapılmadır. Hoparlör seçimi de kaliteli ürünler arasından yapılmak zorundadır. Bir sinema odası olacaksa mutlaka geniş range sahibi olmasına dikkat edilmelidir. Maç yayını yapan cafeler, restoran, okullar ve projektörle yayın yapılan yerlerde mutlaka yüksek kalitede olanlarına yer verilmelidir. Ev tipi olanlar toplantı odalarında kullanım için de uygun olacaktır.

  Ev sinema Receiver fiyatları ne kadardır?

  En ucuz ev sinema sistemi receiverını, Cimri.com sitesinde, elektronik kategorisi altında yer alan, görüntü sistemleri sekmesini tıklayarak, ev sinema receiverları başlığını seçerek, ürünleri listeleyebilir, fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.