Takı ve aksesuarlar yüzyıllardır kadınların ve erkeklerin daha şık bir görünüme sahip olmaları için kullanılıyor. Erkekler tarafından en sık kullanılan aksesuarların başında ise yüzükler geliyor. Eğer siz de kendinize ya sevdiğinize alacak güzel erkek yüzükleri bulmak istiyorsanız Cimri.com’da sizin için yüzlerce modeli bir araya getirdik. En kaliteli ve ucuz erkek yüzükleri Cimri’de sizleri bekliyor.

Erkek Yüzükleri Nasıl Kullanılır?

Erkek yüzükleri, çok sayıda seçeneğe sahiptir. Bu yüzüklerin üretiminde kullanılan materyaller de birbirinden farklıdır. Erkek yüzükleri spor modelleri genellikle gümüş ile tasarlanır. Gümüş, spor modeller üretmek için altından daha elverişlidir. Erkek gümüş yüzük modelleri günlük yaşamda kullanılabilir. Ancak uzun süreli kullanım için suya temas ettirmemek de bir hayli önemlidir. Gümüşün uzun süreli kullanımı için düzenli aralıklarla parlatılması gerekir. Aynı durum erkek gümüş alyans modelleri için de geçerlidir.

Erkek yüzük altın modelleri genellikle alyans olarak kullanılır. Altın erkek yüzükleri de çok çeşitli model seçeneklerine sahiptir. Klasik düz tasarımlar, beyaz altın ile sarı altının bir araya geldiği şık modeller ya da sadece beyaz altın kullanılarak yapılmış mat yüzük çeşitleri alyans olarak tercih edilebilir.

Özel Tasarım Erkek Yüzükleri Nasıl Yapılır?

Özel tasarım erkek yüzükleri kişiye özeldir ve her kişi için farklı bir şekilde tasarlanır. Standart bir tasarım olmadığı için daha fazla işçilik ister. Bu yüzüklerin tasarımında el işi de son derece önemlidir. Yüzüğün yapımında kişinin kendi istekleri göz önünde tutulabileceği gibi, hediye olarak da özel tasarım erkek yüzükleri yapılabilir. Tasarımın öncesinde parmak ölçüsü alınır ve ölçüye sadık kalınarak model oluşturulur. Üretim sırasında tasarımı yaptıran kişi tarafından belirlenen malzeme kullanılır.

Erkek Yüzükleri Hangi Fiyat Aralığındadır?

Erkek yüzüklerinin fiyat aralığı değişkendir. Fiyatı değiştiren en önemli etken yüzüğün yapıldığı malzemedir. Altın yüzükler daha pahalı olurken, metal ya da gümüş kullanılarak yapılan yüzükler daha ucuz olacaktır. Cimri, her tarzdan erkek yüzüğünü en avantajlı fiyatlarla karşınıza getirir. Üstelik Cimri’nin sunduğu fiyat alarmı aracı da, beğendiğiniz ürünün fiyatı daha da düştüğünde sipariş verme olanağını sizlere sunar.