Erkek gardırobunun en kolay kullanıma sahip ürünlerinden biri olan sweatshirtler, sportif şıklığı ile vazgeçilmez kıyafetlerdendir. Farklı renkleri ve modelleriyle her yaştan erkeğe hitap edecek bir giysidir. Siz de gardırobunuza yeni sweatshirt eklemek istiyorsanız Hummel, Adidas, Puma, Joma gibi markalara ait en kaliteli ve en ucuz sweatshirt modellerini uygun alışverişin adresi Cimri.com’da bulabilirsiniz.

Erkek Sweatshirt Nedir?

Penye, pamuk, polyester gibi kumaşlardan üretilen, uzun kollu, kapüşonlu veya kapüşonsuz modelleri bulunan, soğuk havalarda tercih edilen erkek üst giyim eşyasıdır. Fermuarlı olan modeller aynı zamanda hırka gibi giyime de imkân tanımaktadır. Yaka kesimleri; yuvarlak, v, polo yaka olarak değişmektedir. Değişik yaka kesimleri farklı tercih arayışındaki kullanıcılara seçim kolaylığı sağlamaktadır.

Erkek Sweatshirt Çeşitleri Nelerdir?

Üretildiği kumaş türüne ve kesim tarzlarına göre farklı erkek sweatshirt modelleri mevcuttur. Kapüşonlu erkek sweatshirt çeşitleri sportmen beylerin rahatlığı ve yağmurdan korunması için harika seçeneklerdir. Fermuarlı erkek sweatshirt ise kolay kullanımıyla özellikle genç neslin yeni gözdesi haline gelmiştir. Günlük hayatın her alanında, sokakta, evde rahatça giyilebilen ve iklimin kötü koşullarından koruyan hırka erkek sweatshirt modelleri; spor giyimi şıklıkla bir araya getirmektedir. Genç erkeklerin tercih ettiği, üzerinde sevilen figürlerin bulunduğu baskılı erkek sweatshirtleri kalabalık ortamlarda estetik görünümüyle öne çıkmaktadır. Kot pantolon, eşofman altı gibi farklı birçok giyim eşyası ile kombinlenebilen sweatler erkek gardıroplarında kendine yer bulmuştur. Farklı büyüklükteki cepleri sayesinde mendil, anahtar, telefon gibi küçük ebatlı eşyalarınızı güvenle yanınızda taşımaya imkân veren bu sportif giysiler rengârenk yapılarıyla özel olarak üretilmektedir. Slim fit dar yapıdaki ürünler tek başına kullanılma rahatlığını verirken, daha bol yapıdaki sweatler içine gömlek ya da ince tshirt giyebilme şansını vermektedir.

Kullanımı ve temizliği kolay bir ürün olan sweatshirtler renk çeşitliliği ve rahat çizgileriyle klasik giyim seven erkeklere iyi bir alternatif olmakta ve hafta sonu rahat bir kıyafetle dolaşmanın rahatlığını yaşatmaktadır. Seçim yaparken cep, fermuar ve kapüşon gibi detaylara, iklim özelliklerine dikkat etmeli ve beğeninize uygun bir renk tercih etmelisiniz.