Stedman Erkek Kazak & Süveter & Triko

En Ucuz Stedman Erkek Kazak & Süveter & Triko Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Stedman
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  Erkek üst giyimde en önemli parçalar gömlek, kazak ve süveter şeklinde özetlenebilir. Erkekler için özellikle de kış mevsiminde ve son baharda şık süveterler, triko kazaklar ihtiyaç haline gelir. Triko süveterleri ya da kazakları pantolonların rengi ve dokusuyla uyumlu bir biçimde kombinleyerek çok şık bir görünüm yaratabilirsiniz.

  Erkek kazak fiyatları ya da süveterler için fiyatlar kumaşa, iplik kalitesine, markaya ve tasarıma göre değişiklik gösterebilir. En uygun fiyatlı erkek kazaklarına cimri.com fiyat karşılaştırma sistemiyle ulaşabilirsiniz. Cimri, online mağazaların sunduğu fiyatları anlık olarak görerek kolacya karşılaştırma yapmanıza yardımcı olur.

  Erkek Kazak Süveter Triko Modelleri ve Erkekler İçin kazak Seçimi

  V yakalı erkek kazakları, bisiklet yaka erkek kazakları, kayıkçı yaka ya da balıkçı yaka erkek kazakları gibi farklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca kısa kollu ve uzun kollu süveterler de bulunmaktadır.

  Kazak veya süveter seçiminde kişinin vücut yapısı mutlaka dikkate alınmalıdır. Örneğin çok desenli ya da bolca enine çizgili modeller zayıf vücutlarda iyi duracakken daha kilolu ya da göbekli görünümler için olumsuzdur. Boyun bölgesi kısa olanlar için V yaka kesim, uzun ince vücut yapısına sahip olanlar için de bisiklet yaka modeller daha uygun seçim olabilir. Benzer şekilde çok açık renkler de yine kısa boylu ve kilolu olanlar için uygun değildir.

  Tasarımcılar, mavi tonları ile kahve tonlarının birbirini çok iyi tamamladığını ifade ederler. Bu nedenle mavi renk tonlarında pantolonlarla kahve tonlarında ya da yine mavi tonlarında süveterlerle, kazaklarla kombinleyebilirsiniz.

  Triko Kazak ve Süveterleri Nasıl Yıkamak Gerekir?

  Triko dokuma, farklı iplik yapıları ve malzeme kullanımıyla üretildiği için yıkama ve ütüleme özellikleri de farklılık gösterir. Ancak genel olarak çok yüksek ısıda yıkamak ya da çok yüksek devirde sıkma yaptırmak deformasyona neden olabilir. Ayrıca kurutmak amacıyla asarken de kollardan mandallamak sarkmalara neden olabilir.