track source

Tag Heuer Erkek Güneş Gözlükleri

Tag Heuer Erkek Güneş Gözlükleri Fiyatları

1 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
Tag Heuer Erkek Güneş Gözlükleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Güneş Gözlükleri kategorisinde en ucuz Tag Heuer Erkek Güneş Gözlükleri arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm Tag Heuer Erkek Güneş Gözlükleri içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Tag Heuer Erkek Güneş Gözlükleri fiyatlarını incele!
Cimri'nin Seçimi
Rayban RB 3457 006-8G 59 Erkek Güneş Gözlüğü
Rayban RB 3457 006-8G 59 Erkek Güneş Gözlüğü
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Rayban RB3183 006-71 Erkek Güneş Gözlüğü
Rayban RB3183 006-71 Erkek Güneş Gözlüğü
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mustang MU1116-03 Erkek Güneş Gözlüğü
Mustang MU1116-03 Erkek Güneş Gözlüğü
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tag Heuer Gözlük

150 yıldan uzun zamandır üretim ve tasarım yapmakta olan Tag Heuer, ilk üretimlerine saat ile başlamış ilerleyen yıllarda gözlük gibi başka aksesuarlarda üretmeye geçmiştir. Tag Heuer’in üretmiş olduğu malzemeler, profesyonel F1 yarışçıları da dahil olmak üzere birçok kesim tarafından tercih edilmektedir. Tag Heuer her zaman profesyonellere özgü en kaliteli ve en kullanışlı ürünleri yapmaya devam etmektedir. Tag Heuer’in önceliği her zaman kalite olmuştur olmaya da devam edecektir. Yaz, kış, tatilde, sporda, hayatın her alanında kullanılabilecek gözlükleri ile hayatın birçok alanında tercih edilmektedir.

Tag Heuer Gözlük Alırken Nelere Dikkat Etmemiz Gerekmektedir?

Tag Heuer güneş gözlüğü seçerken öncelikle yüzünüze tam oturan bir model tercih etmelisiniz. Seçtiğiniz gözlük yüzüne göre çok küçük veya çok büyük olmamalıdır. Rahat edebilmeniz açısından güneş gözlüğünün çerçeve kısmı yanaklarınıza veya kaşlarınız ile aynı hizada olmamalıdır.

Seçeceğiniz güneş gözlüğünün rengi veya şekli, yüz hatlarınıza uyumlu olmalıdır. Dar ve ince yüz hatlarına sahipseniz seçeceğiniz güneş gözlüğü de ince bir model olmalıdır. Eğer kemerli bir buruna sahipseniz, burnunuzda bulunan kemeri kapatacak düşüklükte ve kalınlıkta modeller tercih edebilirsiniz. Alacağınız gözlüğün camlarının kaliteli olması göz sağlığınız açısından büyük önem arz etmektedir.

Tag Heuer’in bütün modelleri bu konuda tercih edilmektedir, çünkü Tag Heuer her zaman en kaliteli ürünü yapmaktadır. Güneş gözlüklerinizin camları mutlaka adını sıklıkla duyduğunuz UV ışınlarına karşı korunmalı olmalıdır. Güneş gözlüğünün UV ışınlarına karşı filtreli olmaması ilerleyen dönemlerde gözlerinizde sorun yaşamanıza sebep olabilir. Çünkü UV filtreli olan camlar, gözlerinize gelecek zararlı ışınların geçmesine engel olarak gözleriniz için yüksek koruma bariyeri görevi görür.

Güneş gözlüklerinin ışığı engelleme gücü UV200, UV400, UV600 gibi ibarelerle gösterilir. Özellikle deniz kenarı ve karlı bölgelerde en az UV400 seviyesinde bir güneş gözlüğü tercih etmeniz önerilir. Güneş gözlüğü seçerken bunlara ek olarak camlarınızda doğru renk seçimi de önemlidir. Kullanılacak yere göre farklı özelliklere sahip camlar bulunmaktadır.

Örnek vermek gerekir ise araba sürerken sarı veya pembe camlar tercih edilmemeli, bu renklerde ki camlar etrafınızda bulunan ışıkları ayırt etmenizi zorlaştırabilir. Fakat yeşil, gri, kahverengi camlar renk karışıklıklarını en aza indirgeyerek görüşünüzün daha rahat olmasını sağlayacaktır.

En Ucuz Tag Heuer Güneş Gözlüklerini Nereden Bulabiliriz?

Bu konuda her zaman olduğu gibi Cimri.com imdadımıza koşacaktır. Cimri.com sayesinde beğendiğiniz Tag Heuer erkek güneş gözlüklerini tek tıkla görebilirsiniz. Aynı zamanda farklı satış noktalarındaki fiyatlarını öğrenip fiyat karşılaştırması da kolayca yapabilirsiniz.

track source
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play