Soğuk kış günlerinde ellerimizi eldiven aracılığıyla ısıtırız. Eldivenler vazgeçilmez parçamızı oluşturur. Eldivenler kadın ve erkeklere göre farklılaşmaktadır. Erkek eldivenleri daha kaba ve geniş tasarımlar halindedir. Adidas, Puma, Regatta, Koma, Kitti, The North Face markalarının erkek eldiven modellerini Cimri.com da en uygun fiyat garantisiyle bulabilirsiniz.

ERKEK ELDİVENİ NEDİR?

Kış mevsiminde soğuk bölgelerde yaşayanlar için eldiven yanımızdan ayırmamamız gereken parçalardandır. Parmakların sıcak tutulması için tasarlanmıştır. Buna göre de üretilen eldivenlerin sıcak tutan malzemelerle üretilmesi gereklidir. Deri, süet, yün, polar gibi maddelerden yapılır. İçi ise genellikle polar malzemesinden üretilir. Çeşitli renk ve desende ürünler mevcuttur. Mavi, kırmızı, yeşil gibi renkler vardır. Bazı modeller desenli kumaştan dikilmiştir. Kendi zevk ve tercihinize göre eldiven modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Tüm bu erkek eldiven modelleri Cimri.com dan bakabilirsiniz. Kış sporlarıyla ilgilenen erkekler için mutlaka bulundurulması gereklidir. Eldiven modellerinde iki tür model vardır. Kesik parmaklı eldivenler normal kapalı eldiven kullanamayanlar için üretilmiştir. Parmakların belirli bir kısmı açıktadır. Eldivenin üst kısmındaki aparatla istenilen zamanda kapatılır. Erkek eldiven modelleri kadın eldivenleri gibi farklı bedenlerde bulunmaktadır. Küçük ele sahipseniz S bedeni, büyük ele sahip iseniz de XL bedeni tercih edebilirsiniz. Modeller de eldivenlerin bilet kısmında büzgü bulunmaktadır. Bu büzgüyle büyük gelen eldivenler kendi elinize göre ayarlanabilir. Ürünlerin fiyat aralıkları herkesine bütçesine uygun şekildedir. Cimri.com da satışa sunulan erkek eldiven fiyatları 7 tlden başlayıp 150 tl ye kadar çıkmaktadır.

ERKEK ELDİVENİ NASIL TEMİZLENİR?

Kış boyunca sürekli kullandığımız eldivenler kış sonuna doğru yıkanmalıdır. Üretilen malzemeye göre temizlenme şekli de değişir. Deri eldivenleri özel temizleyiciyle yıkamak gereklidir. Süet içinde aynısı geçerlidir. El örgüsü eldivenler ise ılık suda elle yıkanmalıdır. Yukarı da bahsedilen erkek eldiven modellerini zevk ve tercihinize göre bakabilirsiniz.