Katia Erkek Çorabı

En Ucuz Katia Erkek Çorabı Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Katia
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  En uygun fiyaterkek çorabıcimri.com sitesinde bulabilirsiniz. Puma, Nike, Dark White, Pierre Cardin markalı ürünleri, inceleyebilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

  Erkek çorabı nasıl örülür?

  Özellikle kış aylarında yün çoraplar giymek, ayaklarımızın üşümesini engeller. Kazak, hırka, yelek örebildiğimiz gibi çorap da örebiliriz. Çoraplar da iki şiş ile örülür. Tek şişe atacağınız 56-57 ilmek sonra, önce iki parmak kadar tek lastik örülür. Daha sonra çift lastiğe geçilir. Yaklaşık 2 3 parmak kadar da çift lastik örüldükten sonra üst kısma geçilir. Her iki kenardan da 24 ilmek alarak lastik şeklinde örülmeye devam edilir. Bu bölüm, çorabın bilekten sonraki kısmı olacağından istediğiniz kadar uzun tutabilirsiniz. Dilerseniz, dize kadar dilerseniz de baldırda bitecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Daha sonra, her iki kenardan da birer ilmek azaltarak düz örgü olarak devam edilir. 10 ilmek kaldığında tekrar artırıp, 24 ilmek sayısına ulaşırsınız. Bundan sonraki işlem, ayağın taban bölümünü örmektir. Burada ayağın büyüklüğüne göre örgümüzü ayarlayabiliriz. Topuk bölümünü örerken yine 24 ilmekten 10 ilmeğe birer birer azaltarak öreriz. Daha sonra tekrar, 10 ilmekten 24 ilmeğe doğru artırırız. Artışlar birer birer olmalıdır ki çorabımız orantılı ve şık olsun. Çorapların dikimi yapılırken, önce topuk kısmının dikilmesi diğer kısımların tam oturması için faydalı olacaktır.

  Erkek çorabı modelleri nelerdir?

  Spor ve klasik giyinenler için birçok farklı modelde çoraplar vardır. Spor ayakkabıyla giyilebilen bilekte biten çoraplar, diz altı çoraplar, uzunluğu baldıra kadar olan çoraplar vardır. Ayrıca, outdoor etkinlikleri için termal çorap, su geçirmez çorap, yün çorap gibi modeller de tercih edilebilir.

  Erkek çorabıyla topuz yapmak da mümkündür. Topuz yapmak istiyorsunuz ve yanınızda topuz süngeriniz yoksa, çorap kullanarak topuz yapabilirsiniz. Uygun bir erkek çorabını alıp, halka biçimi alana kadar kıvırdıktan sonra, saçımızı etrafına dolayıp ucunu kesersek, donut topuz yapmış oluruz.

  Kendiniz veya sevdikleriniz için çorap satın almak istiyorsanız, zamandan kazanmak ve fiyat karşılaştırması yapmak için cimri.com sitesinde erkek çorap kategorisinde bulunan erkek çorabı bölümünde listelenen ürünleri inceleyebilirsiniz.