KAPRİ / CAPRI PANTOLON NEDİR?

Kapri en basit tanımıyla bacak uzunluğu kısa pantolon ve normal pantolon arasında olan bir pantolon çeşididir. Moda sürekli değişir yen yeni tasarımlar ortaya çıkarır. Pantolon, şort, tayt derken kapri tarzı pantolonlar moda oldu ve şu günümüzde pek çok kişi kapri pantolonları giymektedir. Yapı olarak bir pantolon çeşididir. Fakat paça boyu diz ile ayak bileği arasındadır. Rahat ve spor bir kıyafet olarak tasarlanmıştır. Kadın ve erkek kapri modelleri mağazalarda satılmaktadır. Çok farklı tarzda, kumaşta ve desende Kadın ve erkek kapri modeli vardır. Yaz kıyafeti olarak daha çok tercih edilir. Özellikle kısa şort sevmeyen erkek ve kadınlar için kapriler çok kullanışlıdır. Yazın uzun ve sıkıcı pantolonlar yerine biraz daha kısa ve rahat kesim kapriler bizi daha rahat ve serin tutar. Böylece sıcaktan bunalmamızı önler. Her bütçeye uygun fiyatlarda kadın ve erkek kapri modelleri vardır. Kumaşın kalitesine ve markasına göre fiyatları değişiklik gösterir. Kapriler çok çeşitli kumaşlardan üretilebilir. Kot, ipek, keten gibi her kalitede ve kumaştan tasarımlar yapılabilir. Kadınlar daha çok yaza uygun parlak renkli ve desenli kaprileri tercih ederler.

Erkek Kapri Pantolonların Fiyatları Ne Kadardır?

En ucuz erkek kaprileri, en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinden incelenebilir. Ürünler arasında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca ‘fiyat alarmı’ özelliğini etkinleştirebilir, indirimlerden de haberdar olabilirsiniz.

Kapri Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kapri seçerken bazı noktalara dikkat etmeliyiz. Özellikle erkeklerin çok tercih ettiği kaprilerin bacak uzunluğu önemlidir. Kaprinin boyu baldır ortasında biterse bacağı ince ve biçimsiz gösterir. Eğer çok yukarda biterse zaten kapri özelliğini kaybetmiş olur. En uygun bacak boyu dizin biraz altıdır. Ayrıca bacaklar ve ayaklar açıkta kalacağı için bu bölgelerin bakımlarına dikkat edilmesi gerekir. Kapri seçerken düz renkeri tercih etmek daha iyi olacaktır. Düz renk erkek kapriler hem daha zayıf gösteriri hem de daha şık durur. Kapri, altına benzer tonda bir ayakkabı ile giyilirse daha uymlu ve çekici görünür.

https://www.cimri.com/erkek-capri-kapri