Dalida Erkek Atkısı

En Ucuz Dalida Erkek Atkısı Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Dalida
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  Kıyafetlerimizi tamamlayan aksesuarlardan biri de atkılardır. Soğuk günlerde dışarı çıktığımız zaman yanımızdan ayırmamamız gereklidir. Adidas, Nike, DeFacto, Deepsea, Exve Exclusive, La Pescara gibi markaların ürettiği erkek atkı modellerini en uygun fiyat garantisiyle Cimri.com da bulabilirsiniz.

  ERKEK ATKI MODELLERİ NELERDİR?

  Günlük hayatımız da tarzımızı belli eden parçalardan biri olan atkılar, her kıyafete göre farklılaşır. Klasik tarza sahip kişiler, atkı seçimi yaparken daha sade ve düz modelleri tercih etmelidirler. Spor giyinen erkekler için ise atkı modelleri değişmektedir. Atkılar polar, örme ya da sıcak tutan kumaştan yapılmaktadır. Bahsedilen tarzda atkı modellerine Cimri.com dan bakabilirsiniz. Atkının yanında fularda bulunmaktadır. Fularlar atkılara göre daha ince ve hafiftir. Bu modellere de yine Cimri.com dan bakabilirsiniz. Atkı modelleri genellikle püsküllü olur. Atkının model ve rengine göre püskülün şekli ve rengi de değişir. Birden fazla model de ve renkte erkek atkıları bulunmaktadır. Örgü model atkılar da vardır. Bazı modeller çift taraflıdır. Çift taraflı atkıların iki yüzü de birbirinden farklıdır. Kıyafetinize uygun hangi tarafıysa o tarafını kullanmanız için tasarlanmıştır. Sıkça kullandığınız ceket ya da mont kıyafetine uygun atkınızı seçebilirsiniz. Erkek atkısı fiyatları her bütçeye uygun şekilde değişir. Marka ve modelin değişmesi fiyatları da etkiler. Genel olarak 10tl ile 200tl arasında bir fiyat aralığı vardır. Bütçenize en uygun erkek atkısını Cimri.com dan sipariş edebilirsiniz.

  ERKEK ATKISI NASIL BAĞLANIR?

  Atkıların bağlanma şekli herkesin kendi kişisel zevkine göre farklılaşabilir. Fakat yaygın olan birkaç tane atkı bağlama stili vardır. Bunlardan ilki klasik olarak atkının bir kısmının boyundan dolandırılarak kullanılmasıdır. Gömlek giyildiği zaman atkının bağlanması değişir. Gömlek yakalarını kapatmayarak bol bir şekilde omuzda tutturulmasıdır. Erkekler tarafından sık kullanılan bir bağlama şeklide daha ince kumaşlı fularlarla oluşturulur. Fular ikiye katlanır boyundan geçirilir ve bir ucu diğer ucunun içine sokulur. Bu tarz bağlanışta şık bir görünüm kazanılır. Genellikle iş adamlarının kullandığı bir bağlama şeklidir.