Engelliler İçin Banyo Ürünleri

Engelliler İçin Banyo Ürünleri Fiyatları

64 Ürün gösteriliyor.
Engelliler İçin Banyo Ürünleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Engelliler İçin Banyo Ürünleri modelleri ve Engelliler İçin Banyo Ürünleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Engelliler İçin Banyo Ürünleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Artema, Alper Banyo, Tema, Mannesmann. 64 adet Engelliler İçin Banyo Ürünleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Maxiflow Q32 12x40 cm Engelli Tutunma Barı

Maxiflow Q32 12x40 cm Engelli Tutunma Barı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Maxiflow Q32 73x23x11 cm Mafsallı Standart Tutunma Barı

Maxiflow Q32 73x23x11 cm Mafsallı Standart Tutunma Barı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Maxiflow Q25 18x50x10 cm Engelli Açılı Süngerli Tutunma Barı

Maxiflow Q25 18x50x10 cm Engelli Açılı Süngerli Tutunma Barı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Maxiflow Q32 12x60 cm Engelli Tutunma Barı

Maxiflow Q32 12x60 cm Engelli Tutunma Barı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Maxiflow Q32 12x50 cm Engelli Tutunma Barı

Maxiflow Q32 12x50 cm Engelli Tutunma Barı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Maxiflow Q32 22x64x10 cm Engelli Açılı Tutunma Barı

Maxiflow Q32 22x64x10 cm Engelli Açılı Tutunma Barı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Engelliler İçin Banyo Ürünleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Engelliler İçin Banyo Ürünleri markası:

En Çok İncelenen Engelliler İçin Banyo Ürünleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Engelliler İçin Banyo Ürünleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 64 Engelliler İçin Banyo Ürünleri modeli içerisinde en ucuz Engelliler İçin Banyo Ürünleri fiyatı 29.95 TL iken, en yüksek Engelliler İçin Banyo Ürünleri fiyatı 8299.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Engelliler İçin Banyo Ürünleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Nisan 2021 tarihinde ortalama Engelliler İçin Banyo Ürünleri fiyatı ise 178.74 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Engelliler İçin Banyo Ürünleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Engelliler İçin Banyo Ürünleri modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Engelliler İçin Banyo Ürünleri modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Engelliler İçin Banyo Ürünü

Engelli kullanıcılar için hayatı daha zor hale getiren unsurlar günlük hayatta karşılarına çıkan diğer engellerdir. Onların hassasiyeti göz önünde bulundurulmadan üretilen her eşya, nesne, aparat eksik ve yavandır. Özellikle günlük hayatın hızlı ve tempolu akışı içerisinde ev ortamında, iş dünyasında, atölyelerde, restoranlarda, cafelerde, AVM’lerde engelli kullanıcıların tüm durumları da hesaba katılarak tasarımlar yapılması mutlak surette gerekli ve önemlidir. Üreticilerin gösterdiği duyarlılık ve tasarımlarına ekledikleri ek donanımlar sayesinde engelli kullanıcılar da hayatın akışı içerisinde daha çok yer edinebilir, rol üstlenebilirler. Bu sayede kendilerine duydukları saygı ve güven yerinde ve olması gerektiği gibi olur. Sosyal hayatta daha çok var olarak yaşam sevinçleri eksilmeden devam eder. Engelliler için sosyal hayatta sağlanan kolaylıklar günlük hayatta ve ortamında da kendini gösterirse ideal olur. Özellikle kişisel bakım esnasında zorlanmaların yaşanabileceği göz önünde bulundurularak tuvalet, banyo ürünlerinde çözüm bulan kullanım seçeneklerine yer verilir. Engelliler için banyo ürünleri bu özel tasarımlar arasında yerini ilk sıralarda alır. 

Engelliler İçin Banyo Ürünü Çeşitleri

Yaşlı ve engelli banyo ürünleri ihtiyaçlar doğrultusunda çeşitli modeller ve özellikler ile donatılır. Yaşamı kolaylaştırmak ve daha pratik bir kullanım sağlamak adına tasarlanan ürünler öne çıkan birçok firma ve markanın özenli üretimi, üstün kalite anlayışı ile buluşturulur. Kişisel bakımda vazgeçilmez bir rutin olan banyo herkes için önemli bir yere sahiptir. Güne bir duş ile başlanıp yine aynı şekilde duş alınarak günün tamamlanması kişisel bakımın bir rutinidir. Engellilerin bu rutinini diğer kullanıcılar gibi aksatmadan yerine getirmesi de mümkündür. Engelliler için banyo sandalyesi ürünleri kullanıcıların zorlanmadan duş almalarına ve kişisel bakımlarını keyifli bir biçimde yerine getirmelerine olanak sağlar. Engelliler için banyo aparatları kullanım alanları ve amaçları doğrultusunda çeşitli modellerde ve işlevlerde üretilir. Engelliler için banyo sandalyeleri bu ürünler arasında bulunur. Sırt ve kol destekli banyo sandalyesi hem bel ve sırt bölgenizin hem de kollarınızın kolaylıkla yerleştirilerek duş alınmasına olanak sağlar. Ayağa kalkarken ve duş sırasında çeşitli işlemler yapmanız gerekirken elinizin altında bir tutunma barı bulunması son derece önemlidir. Tutunma barı birçok markanın farklı boyutlarda ve tasarımlarda paslanmaz malzemeler ile ürettiği ürünler arasında yer alır. Sandalye yerine oturak da tercih edebilirsiniz. Plastik, metal, ve birçok farklı malzemelerden üretilen engelli plastik duş oturağı kolay monte edilen ve pratik bir duş almanızı kolaylaştıran ürünler arasında yerini alır. Tutunma barlarının bir başka fonksiyonu tuvalet kağıdı bölümü de bulunan ürünlerdir. Mafsallı tuvalet kağıtlıklı tutunma barları ev ortamlarında, işyerlerinde, AVM'lerde bulundurulabilecek temel ürünler arasında yerini alır. Yaşlı engelli ve hastalar için tutamak çeşitleri alüminyum, paslanmaz çelik, krom gibi çeşitli malzemelerin katkısı ile oluşturulabilir. L tipi tutunma barı ise daha farklı uzunluğu ve boyutu ile banyo lavabolarda kullanılmak üzere yerine alır. Tutulma barları üstlendikleri işlevler ve özellikler doğrultusunda farklı çeşitlerde bulunur. Yerden duvara sağ-sol dönerli modeli birçok kullanıcı tarafından tercih edilen ürünler arasında yerini alır. İstenilen yöne doğru kullanılabilen ürün farklı noktaları ve uzunlukları ile kolaylıkla monte edilebilir.

Engelliler İçin Banyo Ürünü Fiyatları

Engelliler için banyo ürünleri fiyatları kullanım alanlarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre farklı aralıklarda bulunabilir. Ürünlerde tercih edeceğiniz boyutlar, çeşitli malzemeler, modeller, renkler, ölçüler fiyat aralığının belirleyici unsurları olarak karşınıza çıkar. Oldukça pratik bir kullanım sağlayan ve zorlanmadan kişisel bakımınızı gerçekleştirmenize imkan tanıyan tutunma barları farklı işlevlerde ve özelliklerde tasarlanır ve memnuniyetinize sunulur. Tutunma barlarına eklenen özellikler fiyat aralıklarının değişmesinde rol oynayabilir. Tuvalet kağıdı bölmesi olması, uzunlukları, sağ-sol dönerli donanımları temel belirleyiciler ve yönlendiriciler arasında yerini alır. Cimri.com sitesi aracılığı ile banyo ürünlerine ve aparatlara uygulanan indirimleri, kampanyaları, fırsatları yakından takip edebilirsiniz. Böylece dilediğiniz çeşitte ve modeldeki engelli banyo ürünlerini daha uygun fiyat aralığında temin edebilirsiniz. Ayrıca cimri.com sitesinde yer alan filtreleme özelliği sayesinde öne çıkarmak istediğiniz faktörleri zaman kaybetmeden listeleyebilirsiniz. Böylece hem zamandan hem bütçenizden tasarruf etmiş ve keyifli bir alışveriş için ilk adımı atmış olursunuz. Hayatı daha yaşanır hale getiren ve günlük hayatın engellerini önünüzden kaldıran ufak dokunuşlar ile hassas markaları ve firmaları site aracılığı ile rahat bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Engelliler İçin Banyo Ürünü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Engelliler için tasarlanan ve üretime konulan ürünler,  aparatlar çeşitli seçenekler sunar. Günlük hayatı kolaylaştıran ve rahat bir yaşam için düşünülen detaylar kullanıcıların mutlu olmasına, özgüvenlerini kazanmalarına yardımcı olur. Bu ürünler arasında kişisel bakımda tercih edilen aparatlar yer alır ve önemli bir yer tutar. Hemen her gün ya da gün aşırı yerine getirilen rutinlerden biri de banyodur. Engelliler için sırt, bel ve kol destekli sandalyeler, oturaklar, tutunma barları tasarlanır. Onların rahat etmesi için her detay titiz ve özenli bir biçimde düşünülür. Özellikle tutunma barları evlerde, işyerlerinde, hastanelerde, avmlerde mutlaka bulundurulması gereken ürünler arasında yerini alır. Sabit bir uzunlukta olması yerine ergonomik yapıda, sağ-sol dönerli ürünler daha kolay bir kullanım sunduğu gibi daha çok kullanıcı tarafından da pratik bir biçimde farklı pozisyonlarda tutulmasına olanak sağlar. Ürünlerde paslanma, çizilme, kırılma ihtimali olmamasına karşın kaliteli malzemelerden tercih edilen engelliler için banyo aparatları temin edilebilir. Böylece daha uzun süreli bir kullanım gerçekleşmiş olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery