Rems Endüstriyel Süpürge

En Ucuz Rems Endüstriyel Süpürge Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Rems
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  Otellerden bankalara, ofislerden fabrikalara kadar birçok alanda kullanılan endüstriyel süpürgeler yüksek emiş gücü ile sağlıklı ve temiz bir ortam oluşmasına yardımcı olurlar. Cleanvac, Lavor, Einhell, Power Wash gibi kaliteli markaların en ucuz endüstriyel süpürge çeşitlerini Cimri.com’da bulabilirsiniz.

  Endüstriyel Süpürge Nedir?

  Normal elektrikli süpürgelerden çok daha fazla emiş gücüne sahip olan, farklı aparatlarla sıvı ve tozları da çekebilen süpürge çeşididir. Çelik kazanları ve dayanıklı yapılarıyla çok kullanışlıdırlar.

  Evlerden büyük ofis, bina ve atölyelerde tercih edilen endüstriyel süpürge makinesi son zamanlarda özellikle halı yıkama tesislerinde de sıkça karşımıza çıkmaktadır. Farklı modelleri bulunan endüstriyel elektrikli süpürgeler yurtdışında uzun süredir kullanımda olup, gelişen teknoloji ile ülkemizde de en çok tercih edilen ürünlerden olmuştur.

  Zamandan ve enerjiden büyük tasarruf sağlayan endüstriyel süpürge makineleri çok katlı binaların temizliğinde başlayan serüvenine birçok farklı noktada devam etmektedir. Yüzey temizliğini kusursuz şekilde yapan endüstriyel tip süpürge, bilhassa astım hastaları için tozsuz ortam sağlar.

  Farklı firmalar tarafından üretilen modeller, yüksek vakum gücüyle en küçük toz zerresini bile büyük kazanlarına çekmektedir. Kazan kapasitesi 50 litreden 80 litreye, hatta 100 litreye kadar ulaşan elektrikli endüstriyel süpürgeler bulunmaktadır.

  Endüstriyel Süpürge Nasıl Seçilmeli?

  Kapalı mekânlarda yapılan temizlik, gündelik süpürgelerle ne kadar düzgün yapılırsa yapılsın toz zerrecikleri tam anlamıyla temizlenmez. Özellikle banka, ticarethaneler gibi ziyaretçi sayısı ya da çalışan sayısı çok olan mekânlarda yüksek vakum gücü ile temizlik yapmak en sağlıklı metot olacaktır.

  Monofaze tip denen kendinden tekerlekli yapısı ile kolay taşınabilen bu süpürgeler büyük kolaylık sağlar. Çalışma ortamlarının temizliği, iş yerlerinin hem görüntüsünü hem de verimliliğini artırmanın ilk adımlarındandır.

  Fabrika, imalat yapılan işletmeler ve birçok sanayi alanının temizliği için özel üretilen endüstriyel süpürgeler, seçimi dikkat gerektiren bir konudur. Seçim yaparken en önemli konu zemindir. Zemine uygun seçilen süpürge, maddi kazancın yanında zaman kaybını da önleyecektir. Islak-kuru tip endüstriyel süpürge çeşitleri kaliteli bir hizmetin garantisi olacaktır. Otel ve ofis gibi kaplaması halı olan yerler için kuru tip endüstriyel süpürgeler çok etkileyici sonuçlar vermektedir. Hangi sıklıkta temizlik yapılacağı, alanın büyüklüğü konuları da dikkate alınmalıdır.

  İç ve dış mekân temizliği için yurtdışında olduğu kadar ülkemizde de yaygın endüstriyel süpürgeler, doğru bir seçimle uzun yıllar boyunca ışıltılı bir temizliği size sunacaktır.