track source

Mycey Emzirme Minderi

Mycey Emzirme Minderi Fiyatları

1 Ürün gösteriliyor.

Mycey Emzirme Minderi

Mycey Emzirme Minderi fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Mycey Emzirme Minderi ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Mycey Emzirme Minderi Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Mycey Emzirme Minderi incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Dewalt Distomat / Hizalama Ölçer
 • Dekorjinal Çok Parçalı / Forex Tablo
 • Özgür Aydınlatma Avize
 • Xblack Projeksiyon Perdesi
 • Vingi Kadın Botları
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Mycey Emzirme Minderi fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Mycey Emzirme Minderi Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Mycey Emzirme Minderi Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  3 Aralık 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 15 Mycey Emzirme Minderi modeli içerisinde en ucuz Mycey Emzirme Minderi fiyatı 10.0 TL iken, en yüksek Mycey Emzirme Minderi fiyatı 194.6 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Mycey Emzirme Minderi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 3 Aralık 2021 tarihinde ortalama Mycey Emzirme Minderi fiyatı ise 62.58 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Mycey Emzirme Minderi Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Mycey Emzirme Minderi

  Bir kadın için belki de en önemli dönem bebek sahibi olduğu dönemdir. Her ne kadar duygusal bir süreç olsa da aynı zamanda mental, ruhsal ve fiziksel bir süreç olarak da bilinen bu süreçte kadınlar, en çok emzirme dönemleri konusunda destek isterler. Az miktarda beslenen ve sık sık acıkan bebekler, annelerin en önem verdiği dönemlerden biri olan emzirme dönemini de etkilerler. Hem annenin konforlu ve sağlıklı bir emzirme sağlaması hem de bebeğin ihtiyacı olan her an besin kaynağını bulabilmesi için emzirme ve destek minderi çeşitlerini kullanabilirsiniz. Anne ve bebekler için hayatı kolaylaştıran ürünler üreten markalardan biri olarak bilinen Mycey ile bebeğinizle ilgili ihtiyaç duyduğunuz her ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. 2006 yılında kurulan ve anne ile bebeğin tüm ihtiyaçlarını daha kolay karşılamasına vesile olan Mycey ile çok daha rahat ve sorunsuz bir süreç geçirebilirsiniz. Mycey emzirme minderi modelleri sayesinde bebek sağlığını koruyabilir ve anne konforunu artırabilirsiniz. 

  Mycey Emzirme Minderi Modelleri

  Anne ile bebek arasında kurulan bağın en önemli adımlarından biri olan emzirme dönemleri bebek için doğru bir şekilde uygulanmalı ve hem annenin hem de bebeğin sağlığı gözetilmelidir. Bebeğin bağışıklık sisteminin güçlendiği bu dönemde bebek aynı zamanda en değerli besini annesinden alır ve annesinden hem fiziksel hem de ruhsal destek alır. Hem anne hem de bebek için oldukça önemli olan emzirme en doğru tekniklerle, en doğru zamanlama ve en doğru koşullarda gerçekleştirilmelidir. Mycey emzirme minderi çeşitleri sayesinde hamile konforunu sağlayabilir ve emzirme sürecini daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Bebekler ilk 6 ay boyunca sadece anne sütü ile beslenmelidirler. Bu ilk süreçten sonra da bebek sağlığı için ek gıdalarla birlikte anne sütü desteklenmeli ve bu süreç de 2 yaş ve ötesine kadar sürmelidir. Oldukça uzun bi süre olan bu süreç için anne konforunu ve bebeğin sağlıklı bir emzirme süreci geçirmesini gözetebilirsiniz. Bunun için Mycey emzirme yastığı çeşitlerinden edinebilir ve emerken bebeğin en doğru tutuş şeklini daha kolay almasını sağlayabilirsiniz. Doğru emzirme pozisyonları hakkında bilgi sahibi olabilir ve bu süreci daha emin adımlarla yürütmek için Mycey emzirme ve destek minderi çeşitlerini deneyebilirsiniz. Emzirme minderleri sayesinde anneler için uzun ve yorucu olan emzir süreci ağrılarını en aza indirebilirsiniz. Mycey emzirme minderi Burro sayesinde yumuşak U şekli ile bebeğinizi en doğru şekilde destekleyerek doğru pozisyonu bulmasını sağlayabilirsiniz. Emzirme saatleri için hem anne rahatlığını hem de bebeğin ergonomik bir şekilde doğru pozisyona yerleştirilmesini sağlayan Mycey emzirme minderi magic modeli ile de bebek ve anne için gerekli konforu sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz renk ve desende bulabileceğiniz modeller arasında Mycey emzirme ve destek minderi pinky flowers modelini de tercih edebilirsiniz. Açık pembe ve küçük çiçek detaylı olan bu modeller sayesinde dilediğini seçeneği seçebilir ya da annelere hediye edebilirsiniz. Sadece emzirme minderi olarak değil aynı zamanda da bebeklerin egzersiz yapabileceği, sırtüstü uzanabileceği, karın üzerinde egzersiz yapabileceği ve oturmayı öğrenebileceği bir desteğe sahip olabilirsiniz. 

  Mycey Emzirme Minderi Fiyatları

  Mycey emzirme minderi fiyatları açısından değerlendirildiğinde kendi içerisinde modeler arasında bir farklılık oluşturmaz. Ancak piyasadaki diğer marka ve modellerle karşılaştırıdığında kalite, tasarım ve marka bilinirliğinden kaynaklanan fiyat farklılıkları görebilirsiniz. Hem bebeğin emzirilmesi hem de bebeğin biberonla beslenmesi sürecinde destek olan minder çeşitleri için kullanılan malzemenin yenidoğan bebeklerin hassas ciltleri ve sağlıkları için oldukça önemli olduğunu unutmamalısınız. Bu süreçte bebek için tercih edeceğiniz Mycey emzirme minderi çeşitlerinin %100 pamuk kumaştan yapılan kılıf, %100 koton astar içinde sunulan anti-alerjik silikon ile sunulduğunu unutmamalısınız. Mycey’in diğer markalardan ayrılan en önemli özelliklerin biri olan kumaş özellikleri ile fiyatları arasında bir bağlantı kurabilirsiniz. Çamaşır makinesinde yıkanabilir olan bu minderler sayesinde dilediğiniz periyodik bakımı yapabilir ya da ihtiyaç duyduğunuz her an bebeğiniz için temiz bir şekilde hazır bulundurabilirsiniz. Bebeğin en doğru pozisyonda en ergonomik şekilde beslenmesini sağlayan, annenin de en konforlu şekilde bu süreci sürdürmesini sağlayan Mycey emzirme midneri fiyatları için cimri.com adresini ziyaret edebilir ve alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. 

  Mycey Emzirme Minderi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Mycey hamile destek minderi satın alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında hem yastığın hem de kılıfın yıkanabilir özellikte olması gelir. Böylelikle bebeğiniz için gerekli olan hijyenik ortamı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Tercih ettiğiniz yastığın malzemesinin kaliteli olmasına özen göstermelisiniz. Bu sayede formu bozulmayan yastık çeşitlerine sahip olabilir ve bebeğin ergonomik olarak desteklendiğinden emin olabilirsiniz. Özellikle bebek sağlığı açısından önerilen %100 pamuk kumaştan üretilmiş olan ürünlere dikkat edebilirsiniz. Dolgu malzemeleri elyaf yada silikon osun anti-alerjen malzeme olmasına dikkat etmelisiniz. Farklı model ve şekillerle karşımıza çıkan minder çeşitleri arasında hilal şeklinde olanları tercih etmek çok daha büyük bir kolaylık sağlayabilir. Ancak model seçiminizi yaparken öncelikle kendi rahatlığınıza göre karar vermelisiniz. Sağlıklı bir gelişim açısından çok önemli olan destekleme minderleri ile çocukların hem doğru bir teknikle beslenebileceğini unutmamalı ve mümkünse destekleme minderlerinden yardım almalısınız. İlk bebeklik döneminde beslenmek için en büyük yardımı sağlayan bu minderler sayesinde, 6. aydan sonra da bebeğin oturma ve yürüme fonksiyonları için destek sağlayabilirsiniz. En doğru tercihler ve kullanımlar için cimri.com adresini ziyaret edebilir ve kullanıcı yorumlarını okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery