Casualnest Emzirme Minderi

En Ucuz Casualnest Emzirme Minderi Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Casualnest
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Anne sütü, yaklaşık bir yaşına kadar bebeğin hem fiziksel hem de duygusal gelişimi için çok önemlidir. Anne sütünün verimli bir şekilde alınabilmesi için anneye ve bebeğe destek olacak bazı ürünlere ihtiyaç duyulabilir. Süt sağma makineleri, süt saklama poşetleri, biberonlar, biberon temizleme fırçaları, emzirme önlüğü ve emzirme yastıkları bu yardımcı malzemelerden bazılarıdır. Söz konusu emzirmeye yardımcı ürünlerden biri olan emzirme minderi, özellikle yenidoğan döneminde önemli bir ihtiyacı karşılar.

Emzirme Minderi Ne İşe Yarar?

Yenidoğan dönemindeki bebekleri tutmak, kucaklamak ve doğru pozisyonda emzirmek çok zordur. Henüz oldukça küçük olan ve kendini tutmayı bilmeyen bir boyun yapısına sahip olan bebek için en doğru emzirme pozisyonunu yakalamak onun da annenin de yorulmadan bu süreci yaşamasını sağlar. Anne bebeği doğru ve konforlu bir biçimde tutamazsa bebek rahatsız olur ve emmek istemez ya da ememez. Benzer şekilde anne de bu rahatsız pozisyondan rahatsız olabilir. Annede kısa süre sonra omuz ve sırt ağrıları başlar. Özellikle ilk kez anne olanlar için emzirme yastıkları önemli bir destek sağlar. Yastık, bebeğin anneyi yormadan düzgünce göğse paralel biçimde tutulmasına yardımcı olur. bebek de böylece emerken uykuya dalabilir.

Emzirme yastıkları genellikle çamaşır makinesinde yıkanabilir ürünlerdir. Kirlendiğinde makineye atarak yastık etiketinde yazan talimatlara göre yıkama yapabilirsiniz. Emzirme yastığını doğum öncesinde alarak hamileliğin son aylarında yan yatmak için destek olarak da kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Emzirme Ürünleri Nereden Alınır?

Cimri, kurduğu avantajlı sistem sayesinde kullanıcıların internette bir mağazadan diğerine saatlerce gezerek ürün aramaları yerine kısa sürede en uygun fiyatla istedikleri modele erişmelerini sağlıyor. Bu nedenle Cimri.com mağazalarından en ucuz emzirme minderi ve diğer anne&bebek ürünlerine erişebilirsiniz. My Cey, Baby Jem, Ships Baby, Sevi Bebe, Bebefox, Casualnest, Aybi Bebek gibi markaların ürünleri avantajlı fiyatlarla alabilirsiniz.