Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
Emzirme İçeceği fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Emzirme Minderi Fiyatları
 • Emzirme Önlüğü Fiyatları
 • Emzirme Örtüsü Fiyatları
 • Emzirme Yastığı Fiyatları
 • Fiyat Aralığı
  250 TL - 500 TL

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Emzirme İçeceği Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Emzirme İçeceği markası:

  En Çok İncelenen Emzirme İçeceği Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 1 Emzirme İçeceği ürünü:

  2022 yılı Emzirme İçeceği Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  16 Ağustos 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1 Emzirme İçeceği modeli içerisinde en ucuz Emzirme İçeceği fiyatı 341.9 TL iken, en yüksek Emzirme İçeceği fiyatı 341.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Emzirme İçeceği fiyatlarının ortalaması alındığında ise 16 Ağustos 2022 tarihinde ortalama Emzirme İçeceği fiyatı ise 341.9 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Emzirme İçeceği Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Emzirme İçeceği modelleri arasında en çok indirim bulunan 1 Emzirme İçeceği modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Mami Power 330 ml Frambuaz Aromalı İçecek
  Mami Power 330 ml Frambuaz Aromalı İçecek
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Mami Power Kahveli 330 ml İçecek
  Mami Power Kahveli 330 ml İçecek
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Milkway Milkplus Forte Elmalı 125 Emziren Anne İçeceği
  Milkway Milkplus Forte Elmalı 125 Emziren Anne İçeceği
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Philips Avent 5'li Süt Saklama Kapları
  Philips Avent 5'li Süt Saklama Kapları
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Emzirme İçeceği

  Hamilelik döneminden sonra bebeğin doğumuyla birlikte anne vücudunda süt üretilmeye başlar. Bebek beslenmesinde ilk 6 ay oldukça önemlidir. Ek bir gıda verilmeyen bebeğin tüm besin ihtiyacının anne sütünden karşılanması gerekir. Düzenli şekilde emzirme ile süt artışının olması beklenir. Anne sütünün yetersiz olduğu durumlarda veya besin değerlerinin yükseltilmesi için ek ürünlerin kullanımı yapılır. Piyasada emziren anneler için süt artışını destekleyici pek çok ürün markalar tarafından üretilmiştir. Ürünlerin içeriğinde bebek ve anne sağlığı açısından gerekli vitamin ve mineraller bulunur. Aynı zamanda annede süt artışını sağlayacak hormonlarında daha verimli çalışmasına yardımcıdır. Emzirme içeceği çeşitleri, farklı formlarda ve lezzetlerde markalar tarafından üretilir. Bitki çayı formunda üretilen ürünler suya katılarak kullanılır. Ayrıca hazır kullanım özelliği olan şişe ve kutu ambalajlı malt içeceklerde mevcuttur. Emzirme içeceklerinde kullanıcıların damak zevkine uygun farklı lezzette alternatifler vardır. Kullanımı gerçekleştirilecek süt artırıcı ürünlerin içeriklerinin anneye ve bebeğe zarar vermemesi açısından temiz olmasına dikkat edilmelidir.

  Emzirme İçeceği Çeşitleri

  Hamilelik dönemi ile birlikte kadın vücudunda hormonal değişiklikler meydana gelir. Bebeğe süt vermeye hazırlanan vücut, bebeğin doğumu ile birlikte süt üretimine başlar. Bebeklerin doğumundan itibaren ilk 6 ay anne sütü ile beslenmesi, bebeğin gelişimi ve bağışıklık sistemi için oldukça önemlidir. İlk 6 ayda bebeğin tüm besin ihtiyacı anne sütü ile karşılanır. Sütün üretilmesinde ve besin değerlerinde annenin emzirme süresince yediği ve içtiği gıdalara dikkat etmesi gerekir. Annenin aldığı gıdaların besin değerlerine göre sütün kalitesi artar. Emzirme döneminde zaman zaman anneler sütün artırılması ve besin değerlerinin yükseltilmesi için takviye gıdalara ihtiyaç duyar. Piyasada birçok marka tarafından süt artırımını sağlayan içecek ürünleri üretilmiştir. Emziren anne içeceği seçenekleri arasında annenin suya karıştırarak hazırlayabileceği bitki çayları ve hazır bulunan içecekler bulunur. Bitki çayları annelerde süt artışını sağlayacak süt bezlerinin daha verimli çalışmasına yardımcı olur. Aynı zamanda anne ve bebek için gerekli vitamin ve mineralleri de içerisinde bulundurur. Bitki çayları içerisinde yer alan gaz giderici etki sayesinde bebek ve anne rahat ve konforlu bir emzirme süreci geçirebilir. Emzirme sürecinde annenin vitamin depolarının yeterli seviyede olması gerekir. Anneler için üretilmiş vitamin içeceklerinin içerisinde ihtiyacı karşılayacak şekilde vitaminler ve magnezyum vardır. Emzirme döneminde güvenle kullanılabilen ürünler hamilelik döneminde de kullanıma uygundur. Emzirme malt içeceği çeşitleri, farklı aromatik lezzetler ile üretilmiştir. Şişe ve kutu ambalajlar ile hazır halde kullanıcılara sunulur. İçerisinde bulunan protein, mineraller ve vitaminler anneye tokluk hissi ve enerji verir. Aynı zamanda annenin sindirim sistemi üzerinde de olumlu etkiye sahiptir. Yeterli seviyede besin değerlerine sahip ürünler sütün kalitesini artırarak bebeğin gelişimine yardımcıdır. Anne sütü ile gerekli tüm besin kaynaklarına ulaşan bebeklerin fizik, beyin ve sindirim sistemi gelişimleri iyi seviyededir. Emzirme sürecinde sıvı kaybına uğrayan annelerin besin değerleri yüksek emzirme içecekleri sayesinde sıvı ihtiyaçları da karşılanır. Emziren anneler için üretilmiş içecekler tamamen doğal içeriklere sahiptir. İçerisinde herhangi bir kimyasal ve koruyucu madde yoktur. Markalara göre ürünlerin gramaj ağırlıkları farklılık gösterir.

  Emzirme İçeceği Fiyatları

  Kadınlarda hamilelik ve emzirme sürecinde vücudun gerekli besin ihtiyacını karşılamak için piyasada doğal içeriklerden üretilmiş takviye edici ürün alternatifleri bulunur. Emzirme döneminde annelere enerji veren ve süt artırımına yardımcı emzirme içecekleri sıklıkla tercih edilir. Ürünlerin içerisinde değişen değerlerde vitamin, mineral ve proteinler yer alır. Emzirme içeceği fiyatları; ürünlerin üretilme formalarına, içeriğine ve markasına göre belirlenir. Bitki çayları ve kutu içeceklerde fiyatlar farklılık gösterir. Tek kullanımlık ürünlerde fiyatlar daha ekonomik olurken, bitki çaylarında fiyatlar daha yüksektir. Ürünlerin fiyatlarında içeriğinde bulunan besin değerlerinin de etkili olduğu söylenebilir. Emzirme içecekleri tek tek temin edilebildiği gibi aynı zamanda çoklu paketler halinde de temin edilebilir. Çoklu paketlerin kullanım süreleri daha uzun olduğu için, uzun vadede fiyat avantajı sağlar. Farklı, formlarda ve lezzetlerde üretilen emzirme içecekleri değişen fiyatlar ile emzirme içeceğine ihtiyaç duyan kullanıcılara sunulur. İhtiyaca göre en uygun fiyatlı ürün cimri.com’da incelenebilir ve fiyat karşılaştırması yapılabilir.

  Emzirme İçeceği Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Hamilelik ve emzirme dönemi annelerin beslenmelerine en fazla dikkat etmeleri gereken dönemdir. Özellikle doğumdan sonra ilk 6 boyunca anne sütü ile beslenen bebek için sütün besin değerleri büyüme ve gelişme üzerinde oldukça etkilidir. Emzirme döneminde sütte bulunan vitamin, mineral ve proteinler bebeğin ileriki yaşlarda bağışıklık sisteminin güçlü olmasına yardımcıdır. Emzirme döneminde süt artışını ve süt kalitesini artırmak için emzirme içecekleri kullanılabilir. Bitki çayı formunda üretilen emziren annelerin içeceği ağrı kesici özelliği ile de sıklıkla tercih edilir. İçerisinde bulunan gaz giderici bitkiler sayesinde bebek ve anne rahat zamanlar geçirebilir. Bitki çayı emzirme içecekleri suya katılarak, sıcak veya soğuk şekilde tüketilebilir. Süt artmasının yanında yeterli vitamin ve minerallerin sütte bulunmasına katkı sağlamak için malt içecekler tercih edilebilir. Kullanıcının damak zevkine göre farklı meyve ve kahve aromasına yer verilen seçenekler vardır. Kutu ambalajlar ile kullanıcılara sunulan ürünler hazır içebilir özelliktedir. Emzirme içecekleri tercih edilirken doğal içeriklere sahip olmasına ve koruyucu maddeler içermemesine dikkat edilmelidir. İçeriği temiz ve doğal olan ürünler emziren anneler tarafından emzirme sürecinde güvenle kullanılabilir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery