Chezmam Emzirme Atleti

En Ucuz Chezmam Emzirme Atleti Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Chezmam
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Hamile kıyafeti ve bebek alışverişi listelerinde yer alan emzirme atletleri, annenin pratik bir biçimde bebeği emzirmesine olanak veren bir tasarıma sahiptir. Üst kısmındaki çıtçıt, düğme ya da askı aparatıyla kolayca açılan atlet, annenin üzerini çıkarmadan bebeği emzirmesine yardımcı olur.

Emzirme Atleti Nedir?

Emzirme süresince, annenin üzerindeki kıyafetleri çıkarmadan kolay ve pratik bir biçimde göğsünü açarak bebeği emzirmesine yardımcı olacak şekilde tasarlanmış olan atlettir. Emzirme atleti modelleri, genellikle yaka yapısına ve üstten açılan kısmın biçimine göre sınıflandırılır. Emzirme atleti alırken farklı modeller içinde en çok rahat edeceğiniz ürünü seçmeniz faydalı olacaktır. Ayrıca en çok kullanacağınız renklerde bir kaç tane emzirme atleti almanız da faydalı olabilir. Çünkü emzirme dönemlerinde göğüslerden süt akması ve özellikle iç çamaşırlarının ıslanması, kirlenmesi çok sık rastlanılan rahatsız edici durumlardır. Bu sebeple emzirme atleti, emzirme sütyeni gibi ürünleri yedekleyerek almak faydalı olabilir.

Emzirme Atleti Nasıl Kullanılır?

Emzirme atletini diğer atletler gibi üzerinize giyerek kullanabilirsiniz. Bebeği emzireceğiniz zaman bulüz ya da kazak gibi üstünüze giydiğiniz kıyafetin altından tek elinizle atletin üst kısmının askısını kolayca açabilir ve bebeğinizi emzirebilirsiniz.

En ucuz emzirme atleti gibi en uygun fiyatlı emzirme ürünlerine de cimri.com mağazalarından ulaşabilirsiniz. Hamilelik ve Emzirme ana kategorisinde bulunan emzirme atletleri çeşitlerini kolayca inceleyebileceğiniz Cimri ile fiyat karşılaştırma sisteminin sağladığı avantajlarla alışveriş yapabilirsiniz. NBB, Anıl, Emay, Elija, Baby Jam, Seamless Coret gibi markaların emzirme atletlerini cazip fiyat avantajıyla alabileceğiniz cimri.com, geniş bir seçenek havuzu sunar.