track source
 • Karcher VC 3 1300 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
 • Karcher VC 3 1300 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
 • Karcher VC 3 1300 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
 • Karcher VC 3 1300 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
 • Karcher VC 3 1300 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
 • Karcher VC 3 1300 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
11.11 İndirimleri Başkadır!
11.11 İndirimleri Başkadır!
Sonbahar Sezonunda Büyük İndirimleri Kaçırmayın!
Sonbahar Sezonunda Büyük İndirimleri Kaçırmayın!
Karcher VC 3 1300 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge ürününün 13 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. Karcher VC 3 1300 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Karcher VC 3 1300 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz.

Karcher VC 3 1300 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge

Boru Malzemesi Metal
Emiş Gücü Belirtilmemiş
Emiş Türü Kuru
Enerji Sınıfı A
 • Karcher VC 3 Elektrikli Süpürge motoru minimum enerji harcayarak maksimum güçte çalışır.
 • 0.9 litre toz haznesi kapasitesi ile evinizin her yerini toz haznesini boşaltmanıza gerek kalmadan tek seferde temizler.
 • Kuru emiş gücü ve 1300 watt motor gücü ile temizliğiniz artık çok daha keyifli ve hızlı olacaktır.
 • HEPA filtre sayesinde sadece zemindeki değil havadaki tozları da algılar ve sizlere daha sağlıklı bir yaşam alanı sunar.
 • Günlük konuşma sesi düzeyinden çok az yüksek, yalnızca 78 dB(A) benzersiz sessizlik seviyesiyle büyüleyici bir performans deneyimi.
 • Teleskobik borusu sayesinde temizlik yaparken eğilip bükülmenize gerek kalmadan kendinize göre ayarlayabileceksiniz.
daha fazla göster
Bu ürün 19 fiyat bulunduruyor.
gittigidiyor
premiumsepet

Karcher VC3 700w Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

75 TL'ye varan Akbank Chip-Para Kampanyası
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
Sponsor
729,00 TL
galeribeyaz

Karcher VC 3 Elektrikli Süpürge

Ücretsiz Kargo
En Ucuz
699,00 TL
amazon
Günün Fırsatları

Kärcher VC 3 Elektrikli Süpürge

Amazon.com.tr Fırsatlarını Yakala!
+ Kargo Ücreti
699,99 TL
trendyol
Galeri Beyaz

Karcher Vc3 700w Elektrikli Süpürge

Kargo Bedava
Ücretsiz Kargo
2 Günde Kargo
719,00 TL
boxoffice

Karcher VC 3 700W Elektrikli Süpürge

Ayni gün ücretsiz kargo kapıda ödeme seçeneği
Ücretsiz Kargo
742,00 TL
gittigidiyor
boxoffice06

Karcher VC3 700W Elektrikli Süpürge

75 TL'ye varan Akbank Chip-Para Kampanyası
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
747,90 TL
gittigidiyor
hepiyisi

Karcher VC3 700W Elektrikli Süpürge

75 TL'ye varan Akbank Chip-Para Kampanyası
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
749,99 TL
hepsiburada
Artsrf

Karcher VC3 700W Elektrikli Süpürge

Türkiye’de ilk defa alışveriş kredisi burada
Ücretsiz Kargo
1 Günde Kargo
774,90 TL
n11
ereyon

Karcher VC 3 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

11.11 İndirimleri Başkadır!
Ücretsiz Kargo
1 Günde Kargo
779,00 TL

Özellikler

 • Genel Özellikler
 • Emiş GücüBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Emiş TürüKuru
 • Gürültü Seviyesi76 dB
 • Motor Gücü700 W
 • Ürün TipiYatay
 • Donanım
 • FiltreHepa Filtre
 • Su HaznesiYok Yok
 • Toz HaznesiVar Var
 • Toz Kapasitesi0.9 lt
 • Toz TorbasıYok Yok
 • Performans ve Verimlilik
 • Enerji SınıfıA
 • Enerji TüketimiBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Tasarım
 • Boru MalzemesiMetal
 • KabloVar Var
 • Kablo SarıcıOtomatik
 • Kablo UzunluğuBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Teleskopik BoruVar Var
 • Tutma YeriVar Var

Yorumlar

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

03.07.2019Yazan:Editor Admin

Karcher VC 3 1300 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge İnceleme

En ucuz ve en uygun fiyat alternatiflerini Cimri.com’da bulabileceğiniz Karcher VC 3 1300 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge, tasarımı ve öne çıkan tüm özellikleri mercek altında.
Karcher VC 3 1300 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge İnceleme

Karcher VC 3 Elektrikli Süpürge Fiyatı ve Özellikleri

Evde kullanılan teknolojik cihazlar ev işlerinin hızlı ve güvenilir olmasına imkân sağlamaktadır. Bu cihazlardan bir tanesi de elektrik süpürgesi olarak karşımıza çıkıyor. Ne bahar bahar temizliğini, ne yaz temizliğini ne de bayram temizliğini elektrik süpürgesi olmadan tam anlamıyla düşünemeyiz. Derinlemesine yapılacak olan temizlik evdeki solunumun da daha kaliteli olmasına da avantaj tanıyacaktır. Bunun için kaliteli modeller arasından özel ürünleri tercih etmeniz hijyen açısından da gereklidir. Eğer temizliğin hakkını vermek istiyorsanız Karcher marka elektrikli süpürge tam size göre. Tercihinizi kolaylaştırmak için Karcher VC 3 Elektrikli Süpürge özelliklerine gelin beraber bir göz atalım.

Karcher VC 3 Elektrikli Süpürge Donanım Özellikleri

Bir evin elektrik faturasında en fazla payı olan cihazlarından başında gelen elektrik süpürgesi temizlik için vazgeçilmez bir unsur. Dolayısıyla süpürge seçimi sırasında en çok dikkat edilen özelliklerden biri de motor gücü. Motor gücü, elektrikli süpürgenin ne kadar elektrik çektiğini gösteren değerdir. Sanıldığının aksine, watt miktarı yüksek olan elektrikli süpürgelerin emiş gücü ile doğrudan bir alakası yoktur. Çoğu yanılgı, daha yüksek motor gücüne sahip elektrikli süpürgelerin emiş gücünün de yüksek olduğu şeklindedir. Aksine, watt ne kadar yüksekse motor gücü o kadar yüksek anlamına gelir. Cihazın motor gücü ne kadar fazlaysa bir o kadar da enerji tüketir ve tasarruftan uzaklaştırır. Enerjiden tasarruf sağlamak için watt değerine dikkat ederken aynı zamanda harflerle ifade edilen enerji sınıfına da dikkat edilmeli. Bu noktada Karcher VC 3 Elektrikli Süpürge 1300 W motor gücü ve A enerji sınıfına sahip. Emiş gücü ise elektrikli süpürgenin motorundan daha önemli ve öncelikli bakılması gerekilen bir özelliğidir. Emiş gücü, satın alacağınız elektrikli süpürgenin gerçek performansını belirler. Tozu nasıl çektiği ise yine önemli bir noktadır. Emici fırçanın dizaynı tozu çekme konusunda en önemli etkenlerden biridir. Yapılan anket ve araştırmalarda süpürgelerin çıkardığı ses seviyesinin tercih yaparken etkili olduğunu göstermiştir. Yüksek ses seviyesine sahip bir elektrikli süpürge evde eğer bebek ya da hasta biri varsa temizliği ertelememize neden olabilir. Temizliğinizi yaparken bir taraftan da aile bireylerinizi ve komşularınızı rahatsız etmemeniz oldukça önemli. Bu yüzden 80 dB’i geçmeyecek bir süpürge tercih etmenizde yarar var. Bu sayede hem temizliği ertelemek için bahanelerimiz ortadan kalkmış olur hem de süpürge yaparken kapı ve telefon sesi gibi diğer sesleride rahatlıkla duyabiliriz. Evi süpürmek daha zevkli bir hâl alabilir. Karcher VC 3 Elektrikli Süpürge 78 db ses seviyesine sahip bir üründür.

Karcher VC 3 Elektrikli Süpürge Tasarım

Elektrikli süpürgelere baktığımızda toz torbalı, toz torbasız, su filtreli gibi çeşitli ürün tipleri görüyoruz. Karcher VC 3 Elektrikli Süpürge modeli toz torbalı ürün tipi olup toz kapasitesi 0.9 lt'dir. Bu ürün tipinde elektrik süpürgesinin içerisinde toz torbası bulunur. Siz süpürdükçe tozlar bu torbanın içerisine dolar ve hapsolur. Toz torbası dolunca çıkartarak yenisini takabilirsiniz. Torba süpürgeden çıkartılırken tozun dışarı çıkmasını önleyen bir kilidi bulunur. Bu kilidi kapadığınızda toz dışarı çıkamaz. Toz torbalı süpürgeler diğerlerine göre daha sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Toz torbasız elektrik süpürgelerinde dolan hazneyi boşaltırken etrafta kirlilik yaşanmamaktadır. Toz torbalı modellerde ise böyle bir sorunla karşılaşmayız. Toz torbalı ürünlerde filtrasyonun daha iyi olduğunu görüyoruz. Öte yandan sürekli toz torbası almamız gerektiği için bu bize bir maliyet yüklüyor. Ancak toz torbasız modellerde bulunan filtre, yılda en az bir kere değiştirilmesi gerektiği için bize daha fazla maliyete sebep olabilir. Bu yüzden süpürge alırken filtrelerin yıkanabilir olmasına dikkat etmeliyiz. Bu üründe Hepa Filtre mevcuttur. Hem hepa filtreye sahip hem de sentetik toz torbası kullanan bir elektrik süpürgesi sağlık açısından çok faydalı olacaktır.

Karcher VC 3 Elektrikli Süpürge Teknik Özellikler

● Ürün Tipi: Toz Torbalı
● Motor Gücü: 1300 W
● Enerji Sınıfı: A
● Filtre: Hepa Filtre
● Gürültü: 78 db
● Toz Kapasitesi: 0.9 lt
● Teleskobik Boru: Var
● Boru Malzemesi: Metal
● Kablo Sarıcı: Otomatik

Karcher VC 3 Elektrikli Süpürge fiyatlarına ve daha birçok elektrikli süpürge modeline cimri.com’daki fiyat karşılaştırma ve incelemelerle bütçenize en uygun şekilde ulaşabilir ve tasarruf edebilirsiniz; unutmayın ki cimri.com tasarruf ettirir!

Cimri'nin Seçimi