iştirakidir.
337 - 781 TL (40 Fiyat Seçeneği)
0 Yorum
Puan Ver GÖNDER

Goldmaster GVC-7503 Elektrikli Süpürge

337,83 - 781,88 TL (40 Fiyat Seçeneği)
Aradığınız Ürünlerde En Uygun Fiyatlar n11.com'da!
 • Daha Fazla Göster (-17) Gizle
İLGİLİ TEKLİFLER
ÖZELLİKLER
 • Diğer özellikler

 • Teleskopik tüp Var
 • Enerji yönetimi

 • Değişken güç Var
 • Maksimum giriş gücü 2200 W
 • Soğurma gücü 410 W
 • Ergonomi

 • Otomatik kablo geri çekme Var
 • Paket içeriği

 • Fırça aleti Var
 • Zemin hortum başı Var
 • Performans

 • Çaılışma yarı çapı 9 m
 • Temizleme çeşidi Kuru
 • Uygun kullanım Ev
 • Vakumlu temizleme hava filtresi HEPA
 • Tasarım

 • Esnek hortum Var
 • Tip Dik vakum
 • Toz kapasitesi 4 l
 • Tüm bölümleri sayısı 1
 • Tüp çeşidi Teleskopik
 • Tüp malzemesi Metal
 • Ürün rengi Siyah, Kırmızı
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı 0 Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
İNCELEME
GoldMaster GVC-7503 Seda İnceleme GoldMaster’ın siklon teknolojisini kullanan toz torbasız elektrikli süpürgesi GVC-7503 Seda, güçlü motoru, yüksek emiş gücü ve uygun fiyatıyla dikkat çeken elektrikli süpürgelerden. En ucuz fiyat ve en uygun fiyat alternatifleriyle Cimri.com’da bulabileceğiniz GoldMaster GVC-7503 Seda modeline yakından bakıyoruz.
Yazar: Ömer Balk 04/01/2016

GoldMaster’ın Seda serisi ürünleri Seda Sayan ile birliktelikle ortaya çıkmış. Kırmızı renkli Seda serisi ürünlerden, kullanıcılar tarafından fazlasıyla rağbet gören modeller arasında GoldMaster GVC-7503 Seda öne çıkıyor. Siklon teknolojisini kullanan toz torbasız elektrikli süpürge, 2200 Watt gücündeki motoru, 410 Watt emiş gücü, HEPA filtreleri, 4 litrelik toz haznesi ve daha etkili temizlik sunan Turbo fırçaya sahip. GoldMaster GVC-7503 Seda, ayarlanabilir emiş gücü kontrolü sayesinde hem ihtiyaca göre performans hem de daha düşük gürültü oranı sunabiliyor.

Modern ve farklı tasarımıyla dikkatleri üzerine toplamayı başaran GoldMaster GVC-7503 Seda modelinde toz haznesi arka bölümde yer alıyor. GoldMaster GVC-7503 Seda’nın tasarım detaylarıyla ürünün özelliklerine yakından bakmaya başlayalım.

Tasarım

GoldMaster GVC-7503 Seda modelinin gövdesinden 3 farklı renk tercih edilmiş. Süpürgenin üst bölümünde baskın olan renk kırmızı ve ürünün ana rengini oluşturuyor. Gövdenin üst kısmını oluşturan kırmızı renkli gövde bölümü, süpürgenin ön bölümdeki hortum girişinden başlayarak, toz haznesine kadar devam ediyor. Süpürgenin hortum girişi ön bölümde yer almasına rağmen, toz haznesi GoldMaster GVC-7503 Seda’nın arka bölümünde bulunuyor. Hortum girişinin üzerinde tutma sapı konumlandırılmış. Siyah renkli tutma sapını yukarı doğru kaldırarak süpürgeyi istediğiniz yere taşıyabiliyorsunuz. Gövde üzerinde GoldMaster logosu ve ürün bilgileri yer almakta. Arka bölümdeyse, silindirik toz haznesi bulunuyor. Gövdeyle bütünleşen toz haznesi tutma kolu süpürgenin bütünlüğünü tamamlıyor.

GoldMaster GVC-7503 Seda’nın alt bölümü siyah renkli plastikten üretilmiş. Süpürgenin yanlarındaysa fırçalanmış alüminyum görünümlü paneller kullanılarak, süpürgeye derinlik kazandırılmış. Alt arka bölümdeki büyük boyutlu tekerler görünümünün biraz kafa karıştırıcı olduğunu belirteyim. Tekerle gibi görünmesine rağmen bu bölümlerde, motor hava çıkışları yer alıyor. Süpürgenin tekerlekleri alt tarafta yer alıyorlar ve küçük boyutlu tekerlekler tercih edilmiş. Tekerlek görünümlü hava çıkış kanalları üzerindeyse, emiş gücü kontrolünü de yapabileceğiniz açma-kapama tuşu ve kablo sarma tuşları bulunuyor.

Süpürgenin toz haznesi içerisinde siklonik yapı tercih edilmiş. Günümüz toz torbasız süpürgelerinin ağırlıklı olarak tercih ettiği siklon sistemi, hava ve tozun ayrışmasını sağlıyor. Hava yükselerek hava çıkışından dışarı atılırken, toz ve partiküllerin hazne içerisinde kalması prensibine dayanan siklon sisteminde, filtreler ve siklonların tıkanması gibi problemler ortaya çıkabiliyor. GoldMaster, bu problemin önüne mekanik HEPA filtresi temizleme düğmesiyle geçmiş. Haznenin en üst bölümdeki düğmeyi çevirerek, HEPA filtre üzerinde kalan tozların tekrardan hazneye düşmesini sağlayabiliyorsunuz. Hijyenik bir avantaj sağlayan bu sistem sayesinde, toz maruz kalmadan HEPA filtrenin kısmı temizliğini yapabilmeniz mümkün. Toz torbasız süpürgelerin en büyük problemi, her temizlik sonrasında toz haznesinin boşaltılması problemidir. Şuan için bu problem çözülebilmiş değil. GoldMaster GVC-7503 Seda’yı her kullanım sonrasında toz haznesini boşaltmanız gerekiyor. Hazne üzerine, toz seviyesinin ulaşacağı maksimum seviye belirtilmiş. Temizlik esnasında maksimumum seviyeye ulaşıldığında toz haznesi boşaltılmalı. Her temizlik sonrasındaysa maksimum seviye ulaşmamış olsa bile hazne içerisinde toz bırakmamak gerekiyor. Haznenin üst bölümündeki HEPA filtre temizleme düğmesini kullanarak, HEPA filtre üzerinde biriken tozları hazneyi boşaltabiliyorsunuz. Hazne alt bölümündeki mandalı açarak, toz ve partiküllere temas etmeden GoldMaster GVC-7503 Seda’nın toz haznesini boşaltabiliyorsunuz.

Süpürge üzerinde 3 adet filtre bulunuyor. Filtrelerden ilki toz haznesi içerisinde bulunan HEPA filtre. Haznenin yan tarafındaki mandalları açarak ulaşabileceğiniz HEPA filtre, gözenekli koruma filtresi içerisinde yer alıyor. Çevirerek çıkarılan HEPA filtre, fırça ya da suyla temizlenebiliyor. Filtrenin tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra, tekrar GoldMaster GVC-7503 Seda’ya takıp kullanabiliyorsunuz. Eğer filtre kullanılamayacak kadar yıprandıysa, yeni bir HEPA filtresiyle değiştirebiliyorsunuz. Süpürgedeki ikinci filtreyse, gövde üzerindeki motor koruma filtresi. Haznenin arka tarafında yer alan filtre, tozun motorun içine kaçmasını engellemeyi amaçlıyor. GoldMaster, motor filtresinin her 100 saat kullanımdan sonra değiştirilmesini tavsiye ediyor. Kolayca çıkarılabilen motor koruma filtresi, özel bir hazne içerisinde yer alıyor. Filtreyi suyla yıkayarak temizleyebiliyorsunuz. Tamamen kuruduktan sonra süpürgeye tekrar takarak, motor koruma filtresini kullanabilirsiniz. HEPA filtrede olduğu gibi motor koruma filtresi de kullanılamayacak duruma geldiğinde yenisiyle değiştirilebiliyor. GoldMaster GVC-7503 Seda üzerindeki son filtreyse, sağ arka bölümde, tekerleğin içerisine yerleştirilmiş durumda. Tekerlek kapağını açarak ulaşabileceğiniz hava çıkış filtresi, suyla temizlenebiliyor. GVC-7503'yi filtreler olmadan çalıştırmamanız gerekiyor.

Süpürgeyle birlikte gelen başlığı hem halı hem de sert zeminlerde kullanabiliyorsunuz. GoldMaster GVC-7503'ün en önemli başlığıysa, fırçalı Turbo başlık. Emişle birlikte hareket eden fırçalara sahip olan Turbo başlıkla, zemindeki kıl, tüy ve partikülleri kolayca temizleyebiliyorsunuz. GoldMaster GVC-7503 Seda’da kaliteli hortum ve alüminyum alaşımlı teleskopik boru tercih edilmiş.

Donanım ve Performans

GoldMaster GVC-7503 Seda, 2200 Watt motor gücüne sahip. Emiş gücü kontrolüyle birlikte maksimum 410 Watt emiş sunan elektrikli süpürge, farklı emiş güçlerinde kullanılabiliyor. Emiş gücü kontrolünü gövde üzerinden sağlanırken, hortum tutma sapındaki hava sürgüsüyle de emiş gücünü kontrol edebiliyorsunuz. Emiş gücü kontrolüyle, tül perde gibi hassas yüzeylerde düşük emiş gücünü kullanırken, halı ve kilim gibi yüzeylerde süpürgenin tüm gücünden faydalanabiliyorsunuz. 4 litre toz toplama kapasitesi sunan GoldMaster GVC-7503 Seda, 79 dB gürültü üretiyor.

Sonuç

GoldMaster GVC-7503, uygun fiyatı ve yüksek performansıyla dikkat çeken süpürge modelleri arasında yer alıyor. Emiş gücü kontrolüyle farklı yüzeylerde rahatlıkla kullanabileceğiniz elektrikli süpürge, HEPA filtreleriyle temizlikteki en önemli yardımcılarınızdan biri olmaya aday. GoldMaster GVC-7503 Seda, en ucuz fiyatlar ve en uygun fiyat alternatifleriyle Cimri.com'da. Cimri, cebinize çalışır...

Ömer Balk 04/01/2016
Goldmaster Elektrikli Süpürgeler