iştirakidir.
500 - 500 TL (1 Fiyat Seçeneği)
0 Yorum
Puan Ver GÖNDER

Goldmaster GM-7512 Hera Elektrikli Süpürge

500,88 TL (1 Fiyat Seçeneği)
Aradığınız Ürünlerde En Uygun Fiyatlar n11.com'da!
  • Daha Fazla Göster (-29) Gizle
ÖZELLİKLER
  • Özellikler

  • Emiş Gücü 450 W
  • Filtre Hepa Filtre
  • Gürültü 73 db
  • Motor Gücü 2300 W
  • Toz Kapasitesi 3 lt
  • Ürün Tipi Toz Torbasız
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı 0 Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
İNCELEME
GoldMaster GM-7512 HERA GoldMaster’ın 2300 Watt motoru gücüne sahip olan ve 420 Watt emiş gücü sunan toz torbasız elektrikli süpürgesi Goldmaster GM-7512 HERA, düşük enerji tüketimi ve düşük gürültü seviyesiyle dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. En ucuz fiyat ve en uygun fiyat alternatiflerini Cimri.com’da bulabileceğiniz GoldMaster GM-7512 HERA elektrikli süpürgenin detaylarını incelememizde bulabilirsiniz.
Yazar: Ömer Balk 02/10/2015

GoldMaster, elektronik ürünlerini 40 yıldır tüketicilerin beğenisine sunuyor. Firmanın toz torbasız elektrikli süpürgesi GM-7512 HERA’ya yakından bakma fırsatı yakaladık. Kompakt boyutlara sahip olan GoldMaster GM-7512 HERA güçlü motoru, yüksek emiş gücü ve düşük gürültü oranına sahip. Siklonik sistemi kullanan GoldMaster GM-7512 HERA’nın tasarım özellikleriyle, süpürgeye göz atmaya başlayalım.

Tasarım

GoldMaster GM-7512 HERA’nın hortum girişi, süpürgenin ön bölümünde konumlandırılmış. Toz haznesi hortum girişinin hemen arkasında yer alıyor. Haznenin arka tarafındaysa, gövdeyi enlemesine kavrayan tutma sapı konumlandırılmış. Tutma sapının arka bölümündeyse tuşlar bulunuyor. Otomatik kablo sarma tuşu, emiş gücü kontrol tuşu ve açma-kapama tuşu bu bölümünde yer alıyor.

GoldMaster HERA’nın ön bölümünde bulunan şeffaf toz haznesi, gövde üzerinde mandala basılarak gövdeden ayrılıyor. Yukarı çektiğinizde gövdeden ayrılan toz haznesi, 3 litre toz toplama kapasitesine sahip. Siklonik sistemi kullanan GoldMaster HERA’nın siklonları hazne içerisine konumlandırılmış. Hortumdan çekilen havayı siklonla yukarı doğru iten sistem, toz ve kirin alt bölümde kalmasını sağlarken, havanın yükselerek motora doğru hareket etmesini sağlamakta. Toz haznesinin alt bölümünde, toz boşaltma düğmesi mevcut. Bu düğme sayesinde toz ve kira temas etmeden, toz haznesini hijyenik olarak boşaltabiliyorsunuz. GoldMaster HERA’nın haznesi üzerinde HEPA filtresi yer alıyor. Haznenin arka bölümünde yer ala HEPA filtreyi fırça ile temizleyebilir ya da suyla yıkayabilirsiniz. Süpürgenin arka bölümündeki motor hava çıkışında da HEPA filtre bulunuyor. Arka kapağı açarak ulaşabileceğiniz HEPA filtre, tıpkı hazne üzerindeki HEPA filtrede olduğu gibi fırça ve suyla temizlenebiliyor. Burada dikkat edilmesi gereken önemli nokta filtrelerin tamamen kurumasını sağlamak ve filtreler kurumadan süpürgeyi çalıştırmamak. Eğer her iki filtre de kullanılamayacak duruma geldiyse ya da HEPA filtrelerin ömrü dolduysa, temin edeceğiniz yeni filtreleri takıp süpürgeyi kullanmaya devam edebilirsiniz.

GoldMaster HERA, esnek hortum ve alüminyum alaşımlı teleskopik boruyla geliyor. Borunun boyunu istediğiniz gibi kolayca ayarlayabiliyorsunuz.  Hera ile birlikte gelen fırçalı başlık, zemine göre istediğiniz gibi kullanma imkanı sunuyor. Hem sert hem de yumuşak yüzeylerde kullanabileceğiniz başlıkla parke, mermer, fayans gibi sert zeminler, halı ve kilim gibi yumuşak zeminler temizlenebiliyor. Ayrıca GoldMaster HERA ile birlikte dar uçlu başlık ve fırçalı süpürme başlığı da geliyor. Teleskopik boru ve hortumla birlikte kullanabilen aksesuarlar temizlikte kolaylık sağlıyor. Dar uçlu fırçayı koltuk köşeleri, radyatörler gibi dar alanlarda kullanabiliyorsunuz. Fırçalı süpürme başlığıysa döşemeler ve mobilya gibi hassas yüzeylerin temizliğinde kullanılabiliyor.

Donanım ve Performans

GoldMaster Hera’da 2000 Watt gücündeki motor görev yapıyor. Maksimum 2300 Watt güç üretebilen motor, 450 Watt emiş gücüne sahip. Yüksek emiş gücü sunan toz torbasız GoldMaster Hera, 73dB gibi oldukça düşük gürültü seviyesi sunuyor. Gövde üzerinden yapılan mekanik emiş gücü kontrolü sayesinde, farklı yüzeylerde ve farklı emiş güçlerinde GoldMaster Hera modelini rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. 3 litrelik toz toplama haznesine sahip olan süpürgeyi verimli kullanabilmek için her temizlik sonrasında toz haznesinin boşaltılması gerekiyor. Yıkanabilir HEPA filtrelerin kullanıldığı süpürge, filtrelerin maliyeti problemini ortadan kaldırıyor. HERA’nın temizlenebilen HEPA filtreleri hazne arkasında ve motor hava çıkışında yer alıyor. 5 metre uzunluğundaki kabloyu kullanan süpürge, 8 metrelik yarıçap içerisinde çalışabilmenize imkan tanıyor.

GoldMaster Hera’da kullanılan malzeme kalitesi, ürünün fiyatına oranla oldukça başarılı. Uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran süpürgede, 3 farklı renk kullanılmış. Süpürgenin üst bölümünde kırmızı renk hakimken, detaylarda ve tekerleklerde metalik renk tercih edilmiş. Süpürgenin alt bölümündeyse, siyah renkli plastik kullanılmış. Süpürgenin arka bölümündeki büyük boyutlu tekerlekler, süpürgenin rahat hareket etmesinin yanı sıra, uzun tüylü halı ve kilimlerde süpürgenin gömülmesini engelliyor. Genel olarak ürünün malzeme kalitesi tatmin edici seviyede. Geniş tutulan hortumun tutacak kısmı, süpürgeyi rahatça hareket ettirmenize imkan tanıyor. Süpürgeyle birlikte gelen aksesuarlar teleskopik boru üzerindeki aksesuar yuvasında muhafaza ediliyor. Başlık ve aksesuarların malzeme kalitesi de, kullanıcıları memnun edecek seviyede.

Sonuç

GoldMaster GM-7512 HERA, fiyat ve performansıyla takdirleri toplamayı başaran elektrikli süpürge modellerinden biri. Toz torbasız süpürgede, hava ve tozu ayrıştıran siklon teknolojisi kullanılmış. HEPA filtrelerle desteklenen süpürge, yüksek emiş gücüyle birlikte, ferah ve hijyenik bir ortam oluşturabiliyor. Ayarlanabilir emiş gücü kontrolüyle, farklı yüzeylerin temizliğinde ekstra güç harcatmayan GoldMaster GM-7512 HERA, maksimum 450 Watt emiş gücüyle birçok ünlü markayı geride bırakmayı başarıyor. 73dB düşük gürültü seviyesi sunan süpürgenin gürültü seviyesini emiş gücü kontrolüyle daha da düşürebiliyorsunuz. Yatay ve dikey park imkanı sunan süpürgeyi, çok fazla yer kaplamadan muhafaza edebilmeniz mümkün. Güçlü motoru, yüksek emiş gücü ve düşük gürültü seviyesiyle, uygun fiyatlı elektrikli süpürge almayı düşünen kullanıcılar en ucuz fiyat ve en uygun fiyat alternatifleriyle GoldMaster GM-7512 HERA modelini Cimri.com’da bulabilirler.

Ömer Balk 02/10/2015
Goldmaster Elektrikli Süpürgeler