iştirakidir.
91 - 129 TL (47 Fiyat Seçeneği)
1 Yorum
Puan Ver GÖNDER
Uzman Yorumu 09.09.2015
Hızlı ve pratik kullanım için geliştirilen Fantom Şipşak DU 2500 elektrikli süpürge, hem el süpürgesi hem de dik kullan ... 5;labiliyor. Sınıfına göre güçlü olarak tanımlayabileceğiniz 1200 Watt’lık motorla donatılan Fantom Şipşak, kablolu kullanım sunuyor. İki parçadan oluşan süpürge, sapın takılmasıyla dik kullanım formuna geçerken, sapsız kulanımda el süpürgesinin pratikliğini sunuyor. ABS plastik malzemeden üretilen süpürgeyle kuru temizleme yapılabiliyor. 1 litre hacmindeki toz haznesine sahip olan süpürgede, sadece motor koruma filtresi bulunuyor. Dik kullanımda rahat kullanım sunabilmek için tekerlekli başlıkla gelen Fantom Şipşak DU 2500, kenar köşe aparatı ve döşeme aparatına da sahip. Küçük alanların temizliğinde rahatlıkla kullanılabilen Fantom Şipşak, küçük boyutlu evlerinde temizliğinin altından kalkabilecek özellikler sunuyor. 2 kg’lık ağırlığı ve kompakt boyutlarıyla rahatça muhafaza edilebilen süpürge, maalesef biraz gürültülü çalışıyor. Uygun fiyatıyla dikkat çeken Fantom Şipşak DU 2500 modelini, pratik temizlikte kullanmak isteyenler ya da yazlıkçılar tarafından tercih edilebilecek bir ürün. Yoğun temizlikte zorlanabilen süpürge her zaman elinizin altında bulunmasını isteyeceğiniz ürünlerden. devamı+
Cevap Yaz

Fantom Şipşak DU 2500 Elektrikli Süpürge

91,12 - 129,00 TL (47 Fiyat Seçeneği)
Aradığınız Ürünlerde En Uygun Fiyatlar n11.com'da!
  • Daha Fazla Göster (-19) Gizle
İLGİLİ TEKLİFLER
ÖZELLİKLER
  • Özellikler

  • Motor Gücü 1200 W
  • Toz Kapasitesi 2 lt
  • Ürün Tipi Dikey
YORUMLAR ( 1 )
1 Kullanıcı Puanı 1 Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 50 - 1 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
Uzman Yorumu
09.09.2015
Hızlı ve pratik kullanım için geliştirilen Fantom Şipşak DU 2500 elektrikli süpürge, hem el süpürgesi h em de dik kullanılabiliyor. Sınıfına göre güçlü olarak tanımlayabileceğiniz 1200 Watt’lık motorla donatılan Fantom Şipşak, kablolu kullanım sunuyor. İki parçadan oluşan süpürge, sapın takılmasıyla dik kullanım formuna geçerken, sapsız kulanımda el süpürgesinin pratikliğini sunuyor. ABS plastik malzemeden üretilen süpürgeyle kuru temizleme yapılabiliyor. 1 litre hacmindeki toz haznesine sahip olan süpürgede, sadece motor koruma filtresi bulunuyor. Dik kullanımda rahat kullanım sunabilmek için tekerlekli başlıkla gelen Fantom Şipşak DU 2500, kenar köşe aparatı ve döşeme aparatına da sahip. Küçük alanların temizliğinde rahatlıkla kullanılabilen Fantom Şipşak, küçük boyutlu evlerinde temizliğinin altından kalkabilecek özellikler sunuyor. 2 kg’lık ağırlığı ve kompakt boyutlarıyla rahatça muhafaza edilebilen süpürge, maalesef biraz gürültülü çalışıyor. Uygun fiyatıyla dikkat çeken Fantom Şipşak DU 2500 modelini, pratik temizlikte kullanmak isteyenler ya da yazlıkçılar tarafından tercih edilebilecek bir ürün. Yoğun temizlikte zorlanabilen süpürge her zaman elinizin altında bulunmasını isteyeceğiniz ürünlerden. ... devamı +
Bu yorumu beğendiniz mi?
cevap Sayısı : 0
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
İNCELEME
Fantom Şipşak DU 2500 Elektrikli Süpürge Fantom’un kolay, hızlı ve pratik kullanım sunan 1200 Watt gücündeki elektrikli kuru el süpürgesi Fantom Şipşak DU 2500 mercek altında. Uygun fiyatıyla dikkat çeken Fantom Şipşak DU 2500, eklenebilir sapıyla, dikey kullanımda sunuyor. Fantom Şipşak DU 2500 detayları incelmemizde bulabilirsiniz.
Yazar: Ömer Balk 29/07/2015

Küçük ev aletleri ve temizlik cihazları üretimiyle, 1986 yılından beri hizmet veren Fanset Elektrikli Ev Aletleri, Fantom ve Fantom Professional markalarıyla ürünlerini tüketicilere sunmakta. Fantom markasıyla sunduğu yüksek performansı elektrikli süpürgeleriyle, tüketicilerin farklı beklentilerini karşılayan firmanın, Fantom Şipşak DU 2500 elektrikli el süpürgesi test merkezimize konuk oldu.

Toz torbasız Fantom Şipşak DU 2500, pratik kullanımı, yüksek emiş gücüyle temizliğin kolay ve çabuk olmasını sağlayan el süpürgesi modelleri arasında yer alıyor. Gövdesindeki izolasyon sistemiyle daha sessiz çalışma sunan Şipşak DU 2500, ayrılabilen gövdesiyle, zor alanlarda rahat kullanım sunuyor. En uygun fiyat seçeneklerini Cimri.com’da bulabileceğiniz Fantom Şipşak DU 2500’ün tasarım detaylarıyla incelememize başlayalım.

Tasarım

Fantom Şipşak DU 2500, temel olarak pratik el süpürgesi olan bir model. Sap ve beraberinde gelen aparatlarla birlikte Fantom Şipşak, el süpürgesinden dikey kullanım sunan süpürgeye geçiş yapabiliyor. Örneğin, eviniz 1+1 boyutlarındaysa büyük bir süpürge almak yerine hem elektrikli süpürge hem de el süpürgesi gibi kullanabileceğiniz bir cihaz almanız daha mantıklı bir seçim olacaktır. Gerektiğinde çabucak el süpürgesi özelliğini kullanarak toz ve dökülenleri toplayabileceğiniz, gerektiğindeyse tüm evin temizliğinde kullanabileceğiniz Fantom Şipşak çok yönlü özelliğiyle hayatı kolaylaştıran süpürge modellerinden biri.

Cihaz temel olarak el süpürgesi tasarımına sahip. Gövde diğer el süpürgesi modellerinde olduğu gibi 2 parçadan oluşuyor. Tutma sapı ve morun bulunduğu üst kısımla ve haznenin yer aldığı alt bölüm. Kolay kullanım için tasarlanan Fantom Şipşak üzerinde sadece açma-kapama tuşu bulunuyor. Bu tuşun hemen alt tarafındaysa gövdeyle haznenin ayrılmasını sağlayan mandal yer alıyor. Gövdenin yan bölümünde, 1200 Watt gücündeki motorun hava tahliye boşlukları konumlandırılmış. Tutacağın uzatma sapıyla bağlandığı noktada, 5 metrelik elektrik kablosu çıkışı yer alıyor.

ABS plastik malzemeden üretilen süpürgenin haznesi 1 litre toz toplama kapasitesine sahip. Torbasız süpürge, kuru temizlik için tasarlanmış. Haznenin motorla birleştiği üst bölümde toz filtresi bulunuyor. Toz ve kirin motora kaçışını engelleyen filtre, silkeleyerek ya da yıkanarak temizlenebiliyor. Filtreyi yıkadıktan sonra mutlaka kurutarak kullanmanız gerekiyor. Kurutmadan kesinlikle kullanmayın. Temizlik ve bakım konusunda gayet kolay bir model olan Fantom Şipşak, 58 cm boyutundaki sapla birlikte uzatılarak dikey süpürge olarak kullanılabiliyor. Sapın üzerindeki tırnaklar sayesinde 5 metre uzunluğundaki kablo, sap üzerinde toplanabiliyor. Fantom Şipşak ile birlikte üçgen ağızlı süpürge başlığı, koltuk ve döşemeler için küçük başlık ve kenar-köşelere girebilen ince uçlu başlık geliyor. Kullanım alanınıza göre istediğiniz başlığı takarak, hem saplı hem de sapsız olarak Fantom Şipşak kolaylıkla kullanılabiliyor.

Donanım ve Performans

Fantom Şipşak ’da 1200 Watt gücündeki motor görev yapıyor. Kuru temizliğe uygun olan elektrikli süpürge, 1600 mmSS emiş gücüne sahip. Hız kontrolünün ayarlanamadığı modelde, kablo sarma sistemi de yer almıyor. Kabloyu manuel olarak gövde üzerine ya da sapa sararak kullanabiliyorsunuz. El süpürgesi ve dik olarak kullanılabilen Fantom Şipşak, 1 litre toz kapasitesine sahip.  Boru takılı olduğunda 27x28x122 cm, borusuz 27x28x70 cm boyutlarındaki elektrikli süpürge 2 kg ağırlığında.

Süpürgenin çekim kapasitesi bir el süpürgesine göre oldukça iyi. Doğrudan elektrikle çalışan Fantom Şipşak, detaylı temizlik isteyen kullanıcılara göre bir ürün değil. Elimin altında olsun toz gördüğümde temizleyeyim diyen, küçük ev ve yazlıklarda kullanılabilecek bir ürün.  Ürünle birlikte gelen aparatlar, ürünün içeriğini zenginleştirerek farklı kullanımlar alanları sunuyor.

Sonuç

Fantom Şipşak, el süpürgesi ve dik süpürge olarak kullanılabilen, doğrudan elektrikle çalışan bir elektrikli süpürge modeli. Pratik kullanım sunan süpürge, güçlü motoruyla toz ve kırıntı gibi parçaları rahatlıkla çekebiliyor. Detaylı bir temizlikten ziyade bu tip parçaların temizliği için daha uygun olan Fantom şipşak,  elinizin altında bulunmasını isteyeceğiniz türde pratik bir elektrikli süpürge. Uygun fiyatıyla dikkat çeken ürünün, en uygun fiyat alternatiflerini sitemizde bulabilirsiniz.

Ömer Balk 29/07/2015
Fantom Elektrikli Süpürgeler