iştirakidir.
124 - 254 TL (86 Fiyat Seçeneği)
1 Yorum
5
Elektrikli Süpürgeler kategorisinde en popüler 5. ürün
Fakir Darky Elektrikli Süpürge
Puan Ver GÖNDER
08.09.2015
Fakir Darky, yüksek emiş gücü sunan, pratik elektrikli süpürge modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden. 1600 Watt güc&uum ... l;ndeki motoruyla 220 Watt emiş gücü sunabilen Fakir Darky, elektriğe bağlı olarak kullanılabiliyor. Kompakt ve pratik tasarımıyla şarjlı süpürge boyutunda yüksek performans sunan süpürge, hem dik olarak kullanılabiliyor hem de aparatlar çıkarıldığında el süpürgesi işlevi görebiliyor. 1 litrelik toz toplama kapasitesi sunan Fakir Darky, 82 dB’lik gürültü üretiyor. Günümüz sessiz makinelerine göre daha fazla gürültü üreten süpürge, gürültülü yapısına rağmen beklentileri fazlasıyla karşılayabilecek özellikler sunuyor. Şarjlı süpürgelerin düşük emiş gücü ve şarj yetersizliği gibi problemleri kablolu tasarımla cevap veren Fakir, el süpürgesi olarak tasarladığı Darky modeliyle, tüm evin temizliğinin altından kalkabilecek bir ürün sunuyor. Dikey ve el süpürgesi olarak kullanılabilen Fakir Darky, pratik temizlik işlerinde kullanılabileceği gibi küçük evlerde ana süpürge olarak da rahatlıkla kullanılabilir. Süpürgenin zayıf noktaları, herhangi bir filtreleme sisteminin bulunmaması ve gürültü çalışması. Bu iki eksiğinin dışında Fakir Darky elektrikli süpürgeyi etkili temizlik için rahatlıkla kullanabilirsiniz. devamı+
Cevap Yaz

Fakir Darky Elektrikli Süpürge

124,16 - 254,90 TL (86 Fiyat Seçeneği)
Aradığınız Ürünlerde En Uygun Fiyatlar n11.com'da!
  • Daha Fazla Göster (-10) Gizle
İLGİLİ TEKLİFLER
ÖZELLİKLER
  • Özellikler

  • Gürültü 82 db
  • Motor Gücü 1600 W
  • Toz Kapasitesi 1.2 lt
  • Ürün Tipi Dikey
YORUMLAR ( 1 )
0 Kullanıcı Puanı 1 Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
08.09.2015
Fakir Darky, yüksek emiş gücü sunan, pratik elektrikli süpürge modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden. 16 00 Watt gücündeki motoruyla 220 Watt emiş gücü sunabilen Fakir Darky, elektriğe bağlı olarak kullanılabiliyor. Kompakt ve pratik tasarımıyla şarjlı süpürge boyutunda yüksek performans sunan süpürge, hem dik olarak kullanılabiliyor hem de aparatlar çıkarıldığında el süpürgesi işlevi görebiliyor. 1 litrelik toz toplama kapasitesi sunan Fakir Darky, 82 dB’lik gürültü üretiyor. Günümüz sessiz makinelerine göre daha fazla gürültü üreten süpürge, gürültülü yapısına rağmen beklentileri fazlasıyla karşılayabilecek özellikler sunuyor. Şarjlı süpürgelerin düşük emiş gücü ve şarj yetersizliği gibi problemleri kablolu tasarımla cevap veren Fakir, el süpürgesi olarak tasarladığı Darky modeliyle, tüm evin temizliğinin altından kalkabilecek bir ürün sunuyor. Dikey ve el süpürgesi olarak kullanılabilen Fakir Darky, pratik temizlik işlerinde kullanılabileceği gibi küçük evlerde ana süpürge olarak da rahatlıkla kullanılabilir. Süpürgenin zayıf noktaları, herhangi bir filtreleme sisteminin bulunmaması ve gürültü çalışması. Bu iki eksiğinin dışında Fakir Darky elektrikli süpürgeyi etkili temizlik için rahatlıkla kullanabilirsiniz. ... devamı +
Bu yorumu beğendiniz mi?
cevap Sayısı : 0
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
İNCELEME
Fakir Darky Fakir'den küçük boyutlu, kolay kullanımlı bir elektrikli süpürge.
Yazar: Nevra Seydim 12/12/2014

Temizlik yapmak hiçbir zaman sonu gelmeyen bir eylem gibi gelmiştir bana. Ne kadar temizlersen temizle, yine o toz gelecek utanmadan az önce sildiğin yere yerleşecek. Süpürgeni yaparken ortalarda olmayan o saçı “Oh be, bitti sonunda.” deyip, kendini koltuğa bırakırken göreceksin. Diyelim ki ortalıkta gerçekten tek bir toz bile bırakmadın ve haklı bir gururla başarını kutlamak için kendini güzel bir kahveyle ödüllendirmek istedin. Kahveyi içtiğin fincanı yıkayacaksın şimdi de, al sana yine temizlik.

Madem böyle sonu gelmeyen bir işten bahsediyoruz, en azından temizliğe harcadığımız vakti kısaltmanın yollarını bulmak lazım. Bunun için de en önemli yardımcılarımız, temizlik aletlerimizi, ihtiyaçlarımızı en üst düzeyde karşılayacak ve kullanım amacımıza uygun şekilde seçmemiz gerekiyor.

Fakir Darky, çeşitli özellikleriyle göze çarpan bir ürün. Küçük bir süpürge olması, kullanımını ve saklama koşullarını ciddi anlamda kolaylaştırıyor. Dik durabilme özelliği kapladığı yerin daha da azalmasını sağlıyor. Küçük süpürgelerin genel sorunu, bir seferde tozları toplayamaması ve sonuçta aynı yeri tekrar tekrar süpürmek zorunda kalmak diyebiliriz. Bu açıdan, Fakir Darky’nin 1600 Watt emiş gücü, büyük süpürgelerin yaptığı işi aratmayacak kadar güçlü olduğunun göstergesi. Sapı ve üçgen yer aparatı çıkarıldığında, el süpürgesine dönüşmesi çok işlevli olmasını sağlamış. Toplam 3 kilogram olan ağırlığıysa, özellikle odadan odaya taşırken insanı ciddi bir yükten kurtarıyor.

Toz torbasız oluşu hem bir avantaj hem de dezavantaj olarak düşünülebilir. Ne zaman dolacağı kestirilemeyen toz torbaları için evde küçük bir toz torbası koleksiyonu yapmaya gerek bırakmıyor. Herkes bu sorundan muzdarip mi bilemiyorum tabii ama benim gibi toz torbalı süpürge için torba alırken “Benim süpürgem hangi modeldi acaba? Bu torba uyuyor mu şimdi? Yanlış almasak bari. Uymazsa değiştirebiliyor muyuz?” gibi çeşitli diyaloglara girmek zorunda kalanların problemini doğrudan ortadan kaldırmış oluyor. Hem toz torbalarına harcanan para da cebinize kalmış oluyor. Yine de, Fakir Darky’nin toz haznesi kendi boyutu gibi küçük ve dolduğunda temizliğe devam etmeden mutlaka boşaltmak gerekiyor. Yeri gelmişken toz torbasının dolu olduğunu gösteren bir sistemi olmadığını da buraya sıkıştırayım. Ayrıca, toz haznesini boşaltma işleminde de dikkatli olmak çok önemli. Poşete boşaltıyorsanız, poşetin içinde hava kalıyor. Havayı çıkarayım derseniz, yeni süpürdüğünüz tozların bir kısmını da eve geri döndürmüş olabiliyorsunuz. Bu konuda biraz el alışkanlığı kazanmak gerekebilir. Alerjik bir bünyeye sahip olanların bu konuda biraz daha dikkatli olmasını özellikle öneriyorum.

Süpürge sesinden rahatsız olan biri olarak, benim için diğer önemli sorunu da sesi. 82 dB küçük bir makine için az bir ses değil. 82 dB deyince çok bir şey ifade etmiyor olabilir, bunu “Süpürgeyi çalıştırdığınızda, yanınızda sürekli birinin bağırdığını düşünün.” diyerek açıklayabilirim sanırım. Yine de, normal bir süpürgenin yaptığı işi küçük bir makineden beklediğimiz için bu sesi normal karşılayabiliriz. Süpürge sesinden ciddi anlamda rahatsız olmayan biri için ise çok sorun yaratmayacaktır.

Uzun lafın kısası; “Toz torbası almakla uğraşmayayım da gerekirse her süpürge yaptığımda boşaltırım zaten toz haznesi boşaltmak benden sorulur, koyarım bir köşeye hem yer kaplamaz hem de hafif, hele sesinden hiç rahatsız olmam benim için ninni gibi.” diyorsanız, ekonomik fiyatıyla Fakir Darky kendi kulvarında başarılı bir tercih olabilir.

Nevra Seydim 12/12/2014
Misafir Editör
Fakir Elektrikli Süpürgeler