En uygun fiyatlı KL, Einhell, Max Extra, Flex, Makita, Attlas, Metabo, Crown, Dewalt, Catpower, Felisatti, Wayer, Proter, Bosch ve Nora marka elektrikli boya karıştırıcı seçeneklerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Elektrikli Karıştırıcılar Nerelerde Kullanılır?

Her alanda kullanılan bu ürünler çok çeşitlidir ve geniş bir yelpazeleri vardır. Elektrikli kokteyl ve içecek karıştırıcılar otellerde ve eğlence mekanlarında oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Kahve mixerleri ise daha yeni yeni yaygınlaşmaktadır.

Elektrikli boya karıştırıcılar bu ürünlerin en çok aranan çeşitlerinden biridir. Özellikle tadilatlar sonrası ev ve mekan boyamalarında eğer hazır karıştırılmış bir renk kullanılmayacaksa ya da boyanın inceltilmesi gereken bir durum söz konusu ise homojenize etme işlemi için çok iyi karışması gerekmektedir. Eskiden bu manuel olarak yapılmakta ve ahşap ya da metal gibi parçalar kullanılmaktaydı. Bu hem zaman kaybedilmesine, hem boyanın içine olası ahşap parçalarının düşmesine, hem temizlik zorluğuna, hem de iyi karışmamasına neden olmaktaydı. Artık yaygın olarak kullanımda olan elektrikli el boya karıştırıcıları sayesinde çok kısa bir sürede ve çok temiz bir şekilde mükemmel bir homojenlik elde edilebilmektedir. En uygun fiyatlı elektrikli boya karıştırıcıları, cimri.com’da bulabilirsiniz.

Kürekli Mixer Nasıl Kullanılır?

Kürekli karıştırıcı mixerler ya da boya mixerlerini kullanmadan önce mutlaka elektrik kaçağı açısından fiş ve ilgili kısımları kontrol etmelisiniz. Sonrasında harç, beton, kum ya da boya kabının içine mixerin kürek kısmını sokarak ve tutma yerinden iki elinizle tutarak sabit bir şekilde karıştırın. Harç istediğiniz kıvama geldiğinde ya da boya istediğiniz homojenliğe ulaştığında kürek kısmını kaptan çıkarmadan çalıştırmayı durdurun ve ondan sonra kaptan çıkarın. Hız ayarlama düğmesi size farklı yoğunluktaki materyaller için seçenek sunacaktır. En son su dolu bir kapta çalıştırarak temizleyin.

Elektrikli Karıştırıcı fiyatları ne kadardır?

Uzun yıllar sorunsuz ve güvenle kullanabileceğiniz en ucuz elektrikli karıştırıcıyı arıyorsanız, cimri.com sitesinde, hırdavat, yapı market ve bahçe kategorisi altında yer alan, elektrikli el aletleri sekmesini tıklayarak, elektrikli karıştırıcı başlığını seçerek, ürünleri listeleyebilir, fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.

https://www.cimri.com/elektrikli-karistirici