El yüz havlusu çeşitleri, kişisel hijyen ve sağlığınız için son derece önemlidir. En sağlıklı el yüz havlularının başında antialerjik kumaşlarla üretilmiş olan modeller gelir. Eğer eviniz için yeni el yüz havluları satın almak istiyorsanız, Cimri.com’da sizin için yüzlerce markayı ve modeli bir araya getiriyoruz. Siz de Taç, İrya, Özdilek, Angels In Town gibi markaların en ucuz el yüz havlusu modellerine Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

El Yüz Havlusu Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

El yüz havlusu alırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta, sağlıklı materyaller kullanılarak üretilmiş olan modelleri seçmektir. Bu havluların üretiminde, suyu emen kumaşlar farklı bir şekilde dokunur ve ortaya havlu modelleri çıkar.

El yüz havlusu çeşitleri günlük kullanıma yönelik ya da misafirlere özel olarak üretilebilir. Havlunun modeli ve tasarımı nasıl olursa olsun, önemli olan sağlıklı olmasıdır. Pamuklu kumaşlar, bambu kumaşlar, antialerjik dokular seçilmesi idealdir. Bununla birlikte el yüz havlusu kullanımda da konforlu olmalıdır. Yüzünüzü silerken kullanacağınız havlunun sert bir yapısı olması, kullanımda size rahatsızlık verir. En konforlu kullanım deneyimi için yumuşak dokuma havlu modellerinin tercih edilmesi gereklidir.

El yüz havlusu alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da tasarımdır. Güzel tasarımlı, renkli modeller hem banyonuza şık bir hava katar hem de görünümleri ile gününüzü renklendirir. Banyo, kişisel olarak en çok zaman geçirdiğimiz alandır. Banyoda kullanılan tekstil ürünleri ne kadar zevkinize hitap ederse, burada geçirdiğiniz zaman da o kadar keyifli olur.

Yüz Havlusu Ölçüleri Nedir?

El yüz havluları birbirinden farklı ölçülerde üretilir. Yapım aşamasında en çok kullanılan ölçüler ise 50x90 cm ile 30x50 cm ölçüleridir. Küçük el havlusu çeşitleri daha az yer kaplama açısından idealdir. Daha büyük modeller ise ellerinizi ve yüzünüzü daha kolay bir şekilde kurutmanızı sağlayacağı için pratiktir.

El Yüz Havlusu Fiyatları Hangi Aralıktadır?

El yüz havlusu fiyatları markaya, modele ve üretimde kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösterir. En kaliteli ve nn ucuz el yüz havlularına ulaşmanın yolu ise her zaman Cimri’den geçer.