Casio El Terminalleri

En Ucuz Casio El Terminalleri Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Casio
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
 • EL TERMİNALİ NEDİR ve KULLANIM ALANLARI NELERDİR?

  El terminali, elde kullanılmak suretiyle anlık kullanım kolaylığı ve işlem yapabilme özelliği bulunan el bilgisayarlarına verilen genel bir isimdir. Bilgisayarlar arasında, dolayısıyla kullanıcıları arasında bilgi transferinin yapılmasını sağlar. Mevcut bilgi transferini online ve offline olmak üzere iki yolla gerçekleştirebilir. Barkod, karekod veya manuel işlem yapılarak bilgi toplama, toplanan bilgileri istenilen yere iletmeyi sağlar. Genellikle stoklu çalışma sağlayan sektör ve üretim tesislerinde stok sayısını anlık ve kolayca takip edebilmek, eksik ve fazla stok tespiti yapabilmek için el terminalleri kullanılır. Üretim tesislerinin yanı sıra restoran ve süpermarket gibi ticari faaliyet gösteren mekanlarda da kullanımı oldukça yaygındır.

 • EL TERMİNALİNİN FAYDALARI NELERDİR?

 • Sipariş alımları, değişim ve sipariş düzenlemelerini gerçekleştirebilmeye yarar.

  Hızlı bir veri girişi yapabilmenize imkan tanır.

  Doğru bilgiyi eksiksiz almanızı sağlayarak kullanıcı hatalarını ortadan kaldırır.

  Hızlı veri girişi ile işçilik maliyetlerinizde düşüş gerçekleştirir ve daha ekonomik bir sisteme sahip olma imkanı sağlar.

  Benzer ürünlerdeki benzer kodlara sahip olanlar arasındaki karışıklığın önlenmesini sağlar.

  Geçmiş satışları görebilmenizi sağlayarak hangi üründen ne kadar sipariş vereceğiniz hakkında öngörü sahibi olmanızı sağlar.

  Hangi üründen ne kadar satılıyor, stoktaki eksikler neler gibi soruların cevaplarına hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilme imkanı tanıyarak firmanızda satış stratejileri geliştirebilmenize imkan tanır.

 • EL TERMİNALİ SEÇİM KRİTERLERİ NELERDİR?

  Doğru el terminalinin taşıdığı özelliklere bakacak olursak, garantisi ve servis alt yapısı olan, kullanımı kolay ve hızlı çalışan, çalışacağı koşullara uyum sağlayabilen ve içine yüklenecek yazılımlara izin veren gibi kriterleri görebiliriz. Tüm bu özelliklere sahip el bilgisayarlarına Honeywell, Zebex, Sunlux, Bitatek, Casio, Symbol, Mobilecop markalarının güvencesi ile Cimri.com' dan kolayca ulaşabilirsiniz. Bu markalarda mevcut özelliklere bakacak olursak, bluetooth, kızılötesi ve usb gibi özellikler barındıran farklı el terminallerini görebiliriz. Bunun yanında ürününüzü seçerken bellek özelliklerini de göz önünde bulundurmanızda fayda var. Sitemizde bulunan 4 mb, 32 mb ve 64 mb gibi farklı bellek özellikleri olan ürünlerden ihtiyacınıza en uygun olanı kolayca sipariş verebilirsiniz. Bu ürünlerin ekran çözünürlükleri de oldukça önem taşıyor. Yüksek kaliteli ekran çözünürlüklerine FSTN LCD, TFT LCD gibi ekran tiplerinde rastlamanız mümkün.

 • Firmanıza maksimum düzeyde fayda sağlayacak el terminaline Cimri' nin fiyat karşılaştırma özelliği ile en uygun fiyata sahip olabilirsiniz.