48
  • Benri 90 ml Çilek El Kremi
  • Benri 90 ml Çilek El Kremi
  • Benri 90 ml Çilek El Kremi
  • Benri 90 ml Çilek El Kremi
  • Benri 90 ml Çilek El Kremi
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Benri 90 ml Çilek El Kremi ürününün 2 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Benri El Bakımı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Benri 90 ml Çilek El Kremi yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Bu ürün 3 fiyat bulunduruyor.
https://www.gratis.com/

Benri El Kremi Çilek 90 ml

Güzel Bak Kendine!
+ Kargo Ücreti
En Ucuz
8,25 TL
https://www.trendyol.com/
fastshopp

Benri Çilek El Kremi 90 ml TYC00098987110

Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
+ 8,99 TL Kargo
1 Günde Kargo
15,90 TL
https://www.trendyol.com/
Onurshop

Benri Çilek El Kremi 90 ml TYC00098987110

Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
+ 8,99 TL Kargo
1 Günde Kargo
16,00 TL

Ürün Özellikleri

Benri 90 ml Çilek El Kremi Özellikleri ve Detayları

  • Ana Özellikler
  • Miktar / Hacim90 ml

Yorumlar

Benri 90 ml Çilek El Kremi Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

28.04.2021Yazan:Editor Admin

Benri 90 ml Çilek El Kremi

Benri kozmetik; el bakım kremleri ve duş jelleri ile kullanıcıların tercihi oluyor. Benri farklı aroma ve kokulardaki duş jelleri veya el kremleri ile öne çıkıyor. Benri markasının 90 ml boyutundaki Benri el kremi çilek aroması ile birlikte geliyor. Çilek aromasının ferahlığı ile Benri el kremi kullanıcıların ellerini yumuşatarak, ellerinde hoş bir koku bırakıyor. Benri el kremi günlük kullanım için oldukça uygun. Benri el kremi ele dökülüp, masaj yaparak kullanılıyor. Benri el kremi kuru elleri ve çatlaklara karşı etkili bir formüle sahip. Cimri.com rehberliğinde Benri el kremi incelemesini konforlu bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Cimri.com rehberliğinde farklı el kremi modellerini görüntüleyebilir, bunları dilediğiniz özelliklere göre filtreleyerek sonuca hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Benri 90 ml Çilek El Kremi Özellikleri

Farklı aromadaki ürünleri ile dikkat çeken Benri markasının üretmiş olduğu Benri el kremi özellikleri ile kullanıcıların tercihi oluyor. Benri el kremi kadın ve erkek kullanıcılar için özel olarak üretiliyor. Benri el kremi cildin kurumasının önüne geçerek, kuru cildi canlandırıyor. Benri el kremi çilek aroması ile birlikte geliyor. Bu çilek aroması sayesinde ele uygulandıktan sonra hoş bir koku bırakıyor. Benri el kremi 90 ml boyuta sahip. Cildi canlandıran ve koruyan Benri el kreminde E vitamini de bulunuyor. Benri el kremi cildin ihtiyaç duyduğu E vitamini yanı sıra Gliserini de bünyesinde barındırıyor. Zengin formülü sayesinde Benri el kremi ellere bakım uyguluyor. Benri el kremini gün boyu kullanabilirsiniz. Aralıklarla Benri el kremini kullanarak ellerinizin gün boyu kurumasının önüne geçebilirsiniz. Nemlendirici ve krem olarak kullanabileceğiniz Benri el kremi tüm cilt tiplerine uygun. Benri el kremi az miktar ele sıkılıp, ele masaj yaparak uygulanıyor.

Benri 90 ml Çilek El Kremi Fiyatları

Kişisel bakım harcamalarınızı yaparken tasarruf sağlamak bütçe adına oldukça önemli oluyor. Bu bağlamda almayı planladığınız kişisel bakım ürünün fiyat araştırmasını yaparak, tasarruf sağlamak mümkün oluyor. Cimri.com rehberliğinde bu araştırmayı yöneterek, vakit tasarrufu da sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde Benri el kremi fiyatları içinde Cimri.com’un sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Benri el kremi satışını yapan mağazaların fiyatlarını tek bir web sayfasında listeleyen Cimri.com bu fiyatların arasından tercih yapmanıza imkân tanıyor. Bunun yanı sıra Benri el kreminin son 90 gün içerisindeki geçirdiği fiyat değişimin fiyat değişim grafiği ile görüntüleyebilirsiniz.

Benri 90 ml Çilek El Kremi İndirim ve Kampanyalar

Online satış platformları yılın bazı dönemlerinde kullanıcılarına indirim ve kampanya avantajları sunuyor. Bu indirim ve kampanya dönemlerinde kişisel bakım harcaması yaparak, tasarruf sağlayabilirsiniz. Söz konusu dönemlerin takibi oldukça vakit alabiliyor. Bu nokta da Cimri.com pratik arayüzü sayesinde kolay bir şekilde indirim ve kampanyaları takip etmenize olanak sağlıyor. Cimri.com rehberliğinde incelemekte olduğunuz Benri el kremi indirim ve kampanya bilgilerine de erişebilirsiniz. Bu indirim ve kampanyalardan yararlanarak halihazırda alacağınız Benri el kreminden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Benri 90 ml Çilek El Kremi Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

Online alışveriş esnasında almayı planladığınız ürünü farklı açılardan incelemek önemli oluyor. Cimri.com online alışverişinizde ilginizi çeken ürünleri kapsamlı olarak incelemenize olanak sağlıyor. Cimri.com rehberliği ile tek web sayfası üzerinden Benri el kremi yorumlarına, fiyatlarına ya da teknik özelliklerine konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Almayı planladığınız Benri el kremi için kullanıcı yorumları ve puanlamaları sayesinde ürün hakkında bilgi toplayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Cimri.com sayesinde benzer el kremi modelleri arasında karşılaştırma da yapabilirsiniz. Cimri.com sunduğu avantajlı sistem ile düzenli ve konforlu bir ön araştırma süreci geçirebilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery