track source
track source
track source
Egzos - Tuning fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Egzos - Tuning modelleri ve Egzos - Tuning fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Egzos - Tuning kategorisinde en favori markalar şu şekilde: . 0 adet Egzos - Tuning fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Egzos - Tuning Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Egzos - Tuning markası:

En Çok İncelenen Egzos - Tuning Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Egzos - Tuning Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
7 Temmuz 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 13 Egzos - Tuning modeli içerisinde en ucuz Egzos - Tuning fiyatı 75.0 TL iken, en yüksek Egzos - Tuning fiyatı 27697.78 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Egzos - Tuning fiyatlarının ortalaması alındığında ise 7 Temmuz 2022 tarihinde ortalama Egzos - Tuning fiyatı ise 1395.23 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Egzos - Tuning Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Automix, Modacar ve Transformacion markalı egzos tuning ürünlerini en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde bulabilir, ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Egzos modifiyesinde yapılan düzenleme ile atık gazların daha kolay dışarıya atılması sağlanır. Pistonlar, atın gazları dışarıya çıkartabilmek için bir direnç uygularlar. Egzos boruları ve susturucularından dışarıya atılan bu gazların üzerindeki direç, modifiye yapılarak azaltılır. Egzos susturucularının amacı, motorun egzos üzerinde neden olduğu sesleri azaltmaktır, ancak bu işlemin yapılması motorun performansında azalmaya neden olur. Gazların çıkışı zorlaşır. Tuning uzmanları bu performans düşüşünü önleyebilmek adına özel susturucular geliştirmişlerdir. Bunlara performans tipi egzos susturucuları denir. Bu tip susturucular, motor sesini artırırlar, yani gaza bastığınızda daha yüksek bir ses çıkar, ancak performans kaybı yaşanmaz. Bu ses yüksekliği, gazların daha kolay dışarı çıkmasından kaynaklanır. Egzos tuning sistemi, aracın devirli olarak kullanılması durumunda performans gösterir. Devirli kullanım, bir miktar daha fazla yakıt tüketimine neden olur.

Egzos tuning nasıl yapılır?

Bir egzos sisteminde orta ve arka susturucu olmak üzere iki tane susturucu bulunur. Modifiye işlemine başlarken önce arka susturucu değiştirilir. Arka susturucunun öncelikli olarak değiştirilmesi, orta bölümdekine göre daha yüksek bir performans artışı sağlar. Bazı araç sahipleri, her iki susturucuyu da değiştirmek isterler. Hem orta hem de arkada bulunan susturucuların ikisinin birden değiştirilmesi daha yüksek bir performans artışı sağlar. Ayrıca, performans tipi katalitik konvektör takılır ve egzos boruları daha geniş olanlarla değiştirilirse performans artışı daha üst bir seviyeye çekilmiş olur. Egzos manifoldu da tüm bulara ilaveten modifiye edilirse en yüksek performans seviyesine ulaşılır. Bu değişim biraz daha maliyetlidir.

Egzos tuning maliyeti nedir? En ucuz ürünler nereden temin edilir?

Egzos tuning ürünlerinizi en ucuz şekilde temin etmek için, cimri.com sitesinde, tuning - modifiye kategorisinde bulunan, egzos tuning sekmesini inceleyebilir, ürünleri listeleyebilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız ürünlerin satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezecek ve en ucuz alternatifleri tek tıkla ekranınıza getirecektir. Ayrıca, fiyat alarmlarını da etkinleştirebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery