Marka
Dekorjinal
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

DUVAR STICKERI NASIL KULLANILIR?

Bu ürünler birbirinden farklı model, desen ve renklerle duvarları süslemektedir. Mutfak, salon, oturma odası, çalışma odası, çocuk odası için farklı konseptlerde duvar stickerları üretilmiştir. Çocuklar için üretilen sticker ürünler, çizgi film karakterleri, renkli çiçekler, boy ölçme cetveli, hayvan figürleri, sevimli karakterler gibi modellerden oluşur. Sticker aynalar özellikle tercih edilen modellerdendir.

Duvar için dekoratif sticker nereden alınır?

Bu ürünleri, yapı marketler, kırtasiyeler, kitap mağazalarında satılabilir. Duvarlarınız için dekoratif yapışkanlarınızı en uygun fiyatlı olarak seçmek isterseniz, cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Dekorjinal, Artikel, Decorange, Özgül Grup, Supersticx, Bosphorus, Bestasticker marka ürünleri cimri.com sitesinden inceleyerek, sipariş verebilirsiniz. Cimri.com sitesi, çeşitli ürünler ve markalar arasında fiyat karşılaştırması yaparak, en uygun fiyatlı ürünü seçmenizde size yardımcı olur. Sitenin bir diğer özelliği de ‘fiyat alarmları’ butonudur. Almak istediğiniz ürünün üzerindeki ‘fiyat alarmı’ butonunu aktifleştirdiğinizde, ürünün fiyatı düştüğünde sistem sizi bilgilendirecektir.

Duvar stickerı nasıl uygulanır?

Bu ürünleri uygulamak oldukça kolaydır. Arkasında bulunan kağıt çıkartılarak, yapışkanlı yüzey duvara uygulanır. Büyük bir sticker ile uygulama yapıyorsanız, önce stickerın üst bölümünden başlamak gerekir. Diğer şekilde yapıştırılan stickerlar arasında hava boşluğu kalarak, görüntüyü bozabilir. Bazı ürünler birden fazla parçadan oluşur. Bu tip stickerların hangi şekillerde yapıştırılabileceği, ambalajlarının üzerinde gösterilmektedir. Dilerseniz, sticker ambalajına bağlı kalmadan, kendi zevkinize göre de uygulama yapabilirsiniz.

Duvar stickerı nasıl çıkartılır?

Duvar stickerınızın yerini değiştirmek veya tamamen çıkartmak istiyorsanız, stickerı yerinden sökmek için kurutma makinesini kullanabilirsiniz. Kurutma makinesini bir süre stickerın üzerine uygularsanız, ürünün yapışkanı bozulmaya başlar. Böylece yüzeyden ayrılması kolaylaşır. Unutulmaması gereken bir nokta da şudur; Duvar stickerınızın yerini değiştirmek için söktüyseniz, arkasındaki yapışkan tekrar uygulama için yeterli gelmeyebilir. Böyle bir durumda, yapışkanı bozulan bölgeye çift taraflı bant uygulayabilirsiniz. Çift taraflı bantınızı seçerken özellikle ince olan bantları tercih etmeniz, stickerınızın daha güzel görünmesine yardımcı olur. Stickerinizi cam yüzey üzerinden çıkartmak istiyorsanız, ıslak bir peçeteyi yarım saat kadar stickerın üzerinde bekletin. Stickerın cam yüzeyden ayrılmasını kolaylaştırmış olursunuz.