• Dekoratif saatler kategorisinde yer alan duvar saatleri, dijital ve mekanik olarak iki gruba ayrılmaktadır. Dekoratif ve şıklık bakımından insanların ilgisini çekmektedir. Cimri’de Regal, Seiko, Cadran, Clockmaker ve Dekorjinal gibi onlarca markanın içerisinden dekorasyonunuza en uygun duvar saatlerini bulabilir ve en ucuz fiyat karşılaştırma seçenekleri ile dilediğiniz mekanik ya da dijital duvar saatine kolayca sahip olabilirsiniz.

  • Dekorasyonda duvar saatleri nasıl kullanılır?

    Zamanın nasıl geçtiğinizi en kolay duvar saatleri ile anlayabilirsiniz. Binlerce çeşit tasarım ve boyut seçenekleri ile evlerde de yer bulmaktadır. Son dönemlerde evlerin önemli bir dekorasyon öğesi haline gelmiştir. Büyük çerçeveli modeller de tıpkı tablolar gibi odaların dekorasyonunun bir paçası olmaktadır. Salonunuzda koltuğunuzun arkasındaki duvara yerleştirebileceğiniz duvar saati bir tabloyu andırabilmektedir. Yine dekorasyonunuza uygun bir şekilde seçeceğiniz duvar saatleri de bulunduğu ortama bir şıklık ve farklı bir hava katacaktır. Büyük bir salona sahipseniz, duvarlarınızın boş kalması mobilyalarınızın da güzel görünmesini engelleyebilmektedir. Mobilyalarınızın tarzında bir duvar saati kullanarak siz de dekorasyonunuzu rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Seçeceğiniz modeller ağaçtan yapılmış ise evinize daha farklı bir hava katabilir. Salonunuzun veya oturma odanızın dekorasyonunda kullanacağınız büyük bir duvar saati ile, evinizi zamanın ortasında konumlandırabilir ve aynı zamanda da sıcak bir hava katabilirsiniz.

  • Duvar saati seçerken nelere dikkat edilmelidir?

    Dekorasyonda büyük yer kapladığından seçimlerini yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar da bulunmaktadır. Duvar saatinizi seçerken öncelikle bulunacağı ortamın dekorasyon tarzına uyumlu renk ve çizgiler ile tamamlayıcı özelliğe sahip duvar saatleri seçilmelidir. Tasarımlarından sonra dayanıklı olmasında da özen göstermeniz gerekmektedir. Kaliteli malzemelerden tasarlanan duvar saatinin, paslanmayan bir gövdeye sahip olmasına ve ufak darbelere maruz kaldığında kolay bir şekilde deforme olmamasında dikkat etmeniz gerekmektedir. Duvar saatlerinin sesinden hoşlanmıyorsanız mutlaka sessiz bir mekanizmaya sahip modelleri seçmelisiniz. Duvar saatlerini kullanacağınız alanın büyüklüğü ile uyumlu bir şekilde seçmelisiniz. Ancak farklı bir görünüm elde etmek istiyorsanız daha büyük modelleri küçük odalarda da rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

    Siz de tarzınıza göre belirleyeceğiniz en uygun duvar saatlerine Cimri.com’dan ulaşabilir ve en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.