Grundig, LG, Bose, Amazon, Mcs, Beoplay, Apple, Sony, Vestel, Goldmaster, Vifa, Philips, Logitech, Mikado, TP-Link, Razer, Flash, Nokia, Ttec, Lenovo, Pioneer, Snopy, Haröan Kardon, Enza, HP, Microsonic, Sony, Ericsson, Samsung, JBL ve Fatman marka docking hoparlörleri, en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde bulabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Docking Hoparlör, bluethooth hoparlör olarak da bilinir. Günümüzde müzikleri çoğunlukla bilgisayar ve cep telefonlarından dinliyoruz, ancak bu ürünlerin hoparlörlerinin ses düzeyleri genellikle istenilen seviyeye ulaşmıyor. Bluetooth hoparlörler bu noktada işe yarıyor ve cep telefonu, bilgisayar, tablet gibi cihazlardan dinlediğiniz müziklerin sesini yükseltmeye yardımcı oluyor. Büyük, orta ve küçük boy modelleri vardır. En ucuz bluetooth hoparlörleri cimri.com sitesinde bulabilirsiniz. Kablosuz olduklarından istenildiği gibi taşınabilirler. Örneğin, cep telefonunuzdan bir şarkı listesi açtınız ve bunu arkadaşlarınızla birlikte dinlemek istiyorsunuz, ancak şarjınız az ve telefonunuzun aynı zamanda şarja takılı olması gerekiyor. Bu durumda telefonunuzu şarja takabilir, bluethooth özelliğini açabilir, docking hoparlörünüzle bluetooth ile bağlantı kurabilirsiniz. Telefonunuz içeride dursa da şarkı listenizi ayarladıktan sonra, hoparlörünüzü yanınıza alarak istediğiniz gibi müzik dinleyebilirsiniz. Ancak, telefonunuz bu hoparlöre bağlıyken telefonla konuşursanız, içeride olsanız bile sesiniz hoparlörün olduğu odadan naklen duyulacaktır. Buna dikkat etmekte fayda var.

Docking hoparlör / Bluetooth hoparlör nasıl bağlanır?

Bu hoparlörler, bluetooth aracılığı ile bağlanırlar. Hoparlörün üzerindeki açma kapama tuşundan önce hoparlörü açarız, daha sonra bağlantı kurulacak cihazın bluetooth özelliğini açıp iki cihazın eşleşmesini sağlarız. Böylece hoparlörünüz aktif hale gelir. Dilerseniz, hoparlörün üzerinde bulunan ses ayar tuşundan sesi yükseltip kısabilirsiniz.

Docking hoparlör / Bluetooth hoparlör en ucuz nereden alınır?

Docking hoparlörlerin fiyatları, hoparlörün büyüklüğüne, kapsama alanına, markasına ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Hoparlörünüzü en ucuz şekilde temin etmek istiyorsanız, cimri.com sitesinde müzik/ses sitemleri kategorisinde bulunan docking hoparlör sekmesine tıklayarak ürünleri listeleyebilir, en ucuz ürünü bulabilirsiniz. Cimri.com sitesi, aradığınız ürünle ilgili online alışveriş sitelerini sizin için dolaşır ve ürününüzü en ucuz şekilde satan sanal mağazayı tek tıkla ekranınıza getirir.