track source
track source

Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları

Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları Fiyatları

443693 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları modelleri ve Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Retro, HP, Samsung, Apple. 443693 adet Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları markası:

En Çok İncelenen Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 443693 Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları modeli içerisinde en ucuz Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları fiyatı 0.34 TL iken, en yüksek Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları fiyatı 6825.29 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Nisan 2021 tarihinde ortalama Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları fiyatı ise 141.56 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları

Dizüstü bilgisayar satın aldıktan sonra bazı aksesuarlara da yatırım yapmalısınız. Yeni bir notebook çantası almak için bazı özellikler dikkate alınmalıdır. Nereye giderseniz gidin bilgisayarınızı korumak için doğru dizüstü bilgisayar çantasına ihtiyacınız vardır. Taşımak ve korumak amacıyla aldığınız bir çanta olmadan, dizüstü bilgisayarınızı fiziksel hasarlara, parmak izi lekelerine ve hırsızlığa maruz bırakıyor olabilirsiniz. Hangi dizüstü bilgisayar çantasının sizin için en iyi olduğuna karar vermeden önce bazı kriterlere ihtiyacınız olmalıdır. Bunlar arasında iş, okul amaçlı mı kullandığınız, kişisel tarz tercihiniz, sırt ya da omuz çantası stili mi gibi özellikler yer alır. Stil ve pratiklik sizler için önemliyse sırt çantası şeklinde olan ürünlere göz atabilirsiniz. Dizüstü bilgisayar bölmesinin boyutu oldukça önemlidir. Satın almadan önce bilgisayarınızın kaç inç olduğuna göre karar vermelisiniz. Ne dar ne de bol gelmelidir. Geniş olursa bilgisayar içerisinde hareket edebilir ve bu da hasara maruz kalmasına yol açabilir. Depolama ve dolgu malzemesi de koruması açısından önemlidir. Dayanıklı malzemeler kullanılarak yapılması da ürünlerin ergonomisine katkıda bulunur. Suya dayanıklı bir kılıf ya da çanta olması ekstra bir güvenlik kazandırır. Tüm dizüstü bilgisayar çantalar aynı tasarıma ve özelliklere sahip değildir. Bazı çantalar diğerlerinden daha fazla teknolojik ve tasarım özelliklerine sahip olabilir.

Dizüstü Bilgisayar Aksesuar Çeşitleri

Aksesuarlar arasında kılıf ve çantalardan batarya ve fana kadar çok çeşitli bir ürün yelpazesi bulunur. Kılıf ve çantalar dizüstü bilgisayarlarına sahip olan herkesin ihtiyacı olan temel aksesuarlardır. Bir üniversite öğrencisi, yönetici, gezgin veya sadece sıradan bir kullanıcı olun, bir çanta ya da notebook kılıfı seçerken hangi amaçlarla kullandığımız önemlidir. Notebook soğutucu ise satın almak isteyeceğiniz diğer bir aksesuardır. Dizüstü bilgisayarların uzun süreli kullanımı ve CPU Yükünün artması nedeniyle sıcaklıkların artmasına neden olabilir. Dizüstü bilgisayar sıcaklığı korumak için sistemin içinde beraberinde gelen soğutma fanlarına sahip olmasına rağmen, ağır iş yükü ve oyunların uzun süre bilgisayarı meşgul etmesi nedeniyle, dizüstü bilgisayar aşırı ısınmaya başlayabilir. Dizüstü bilgisayarı uzun saatler aralıksız kullanan kullanıcılar aşırı ısınma sorunuyla sıkça karşılaşır. Özellikle oyun oynayanlar büyük bir soruna neden olur ve çoğu durumda dizüstü bilgisayarın genel performansını azaltır. Bu da hem ses yapmasına hem de ısınarak yavaşlamasına neden olur. Bazen ciddi sonuçları da olabilir. Bu ısınma bilgisayarınıza zarar vermesi ile sonuçlanabilir. Bir bilgisayarın ana bileşenlerinin zarar görmesi aşırı ısınmadan dolayı olabilir. Bu nedenle ek bir soğutucu almak bilgisayarın performansını arttırır ve aşırı ısınmadan bilgisayarınızı korur. Notebook fanı ise bu soğutmayı gerçekleştiren önemli bir parçadır. İnternet üzerinden satın alarak değiştirebilirsiniz. Ergonomik bir  notebook standı almak uzun süre bilgisayar kullananlar için oldukça kullanışlıdır. Dizüstü bilgisayarınızın açısını konumlandırmanıza yardımcı olması ile ekranın parlamasını engellemeye yardımcı olabilir. Uzun süre bilgisayarda çalışan biri iseniz bu standlar uzun süre kullanımında ortaya çıkan baş ağrısı gibi sorunların azalmasına da yardımcı olabilir. Birçok dizüstü bilgisayar standı, USB bağlantı noktaları sayesinde ekstra olarak telefonun şarj edilmesi gibi işlemleri de gerçekleştirebilir.  Küçük bir çekmeceye sahip olması ya da ek olarak gelen telefon standı sayesinde gayet kullanışlı bir aksesuardır. 

Dizüstü Bilgisayar Aksesuar Fiyatları

Aksesuarların fiyatları modelden modele ve üretici firmaya göre değişir. Notebook sırt çantası modelleri arasında değişen inç boyutu fiyatları da etkiler. 13 inç bir bilgisayar ve 11 inç bir bilgisayar kılıfı ve çantası arasında fiyat farklarının görülmesi normaldir. Laptop klavye modelleri arasında değişen özellikler ve teknolojik donanım farklılıkları da fiyatlara yansır. Bunun yanında markalar arasında da klavye fiyatları değişebilir. Kaliteli ürünler hem kullanım kolaylığı sunar hem de uzun yıllar kullanıma uygundur. Laptop bataryası ise bir dizüstü bilgisayarın önemli parçaları arasındadır. Modellere göre takıp çıkarılabilir. Android modellerde çıkarılan bataryalar kolaylıkla değiştirebilir. İnternet üzerinden uyumlu modelleri inceleyerek satın alabilirsiniz. Çok fazla marka ve çeşit bulunması bu seçim sürecini zorlaştırsa da batarya modelleri arasında fiyat karşılaştırması yapmak için cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Sizleri yönlendirdiği siteler arasından güvenli bir şekilde bilgisayar aksesuarlarınızı satın alabilirsiniz.

Dizüstü Bilgisayar Aksesuarı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tasarımda pratik ve kişisel tarzınızı temsil edecek kadar şık bir kılıf istiyorsanız kullanım olarak kolay ve güvenli bir kılıfa yatırım yapmalısınız. Çok fazla seyahat eden biriyseniz taşıma da bir o kadar önemlidir. İşe veya okula otobüs veya metroyla gidiyorsanız, taşıması kolay olduğu için sırt çantası tasarımına sahip taşıması kolay olan bir model tam sizlere göre olabilir. Ancak, bisiklet kullanıyorsanız, dizüstü bilgisayarların postacı çantası tasarımına sahip olanların kullanımı daha pratik diyebiliriz bunun nedeni de eşyalarınıza bisiklet içinde ve dışında kolayca ulaşım imkanı sunmasıdır. Ayrıca, sırt çantasına göre kıyaslandığında sıcak havalarda bisiklet kullanıyorsanız sırtınızda olan yükü kaldırır. Laptop şarj cihazı ise en çok değiştirilen ürünler arasındadır. İnternet üzerinden satın alırken uyumlu modeller arasında bilgisayar modelinizin olduğundan emin olun. Markaların çok fazla serileri olabilir ve birçok şarj aleti de diğer modellerle uyumlu olarak üretilir. Satın alırken marka, dayanıklılık ve kullanıcı yorumlarına dikkat ederek karar vermeniz tavsiye edilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery