DİJİTAL KAMERA AKSESUARLARI NELERDİR?

LED VİDEO IŞIĞI NEDİR?

Fotoğraflarda piksel kalitesini artırmak amacıyla geliştirilmiş olan video aksesuarları sınıfında bulunan led video ışığı fotoğraflardaki renkleri canlandırarak kalitesini artıran önemli bir aksesuardır. Işığın çok az olduğu karanlık ortamlarda ışığı belirginleştirerek fotoğrafların kalitesini yükseltmektedir. Her kamera üzerinde bir led video aksesuarı bulunmaktadır.

EKİPMAN ÇANTASI NEDİR?

Günümüzde fotoğraf çekme ihtiyacı, artık sadece fotoğraf makinasıyla sınırlı kalmamaktadır. Bir fotoğrafı çekebilmek için onlarca profesyonel kamera aksesuarını daha portatif düzeyde bir arada toplamak için kullanılan çantalara ekipman çantası denir.

GO PRO NEDİR?

Anı yakalamak için geliştirilmiş olan ve normal fotoğraf makinası boyutundan çok daha küçük ve portatif cihazlardır. Go Pro’lar internet desteği, paylaşım yapma özelliği, veri aktarım özellikleri ile kullanıcılarına keyifli anlar sunmaktadır. Bir fotoğraf makinasından çok daha fazla özelliği bir arada bulunduran Go Pro’lar günümüzün seçkin dijital kamera aksesuarlarındandır.

AKSİYON KAMERALARI NEDİR?

Aksiyon kameraları genellikle seyahat edenler, maceracılar veya ekstrem spor yapanlar tarafından kullanılan, anı ölümsüzleştirmek için kullanılır. En büyük avantajları arasında küçük, hafif ve portatif olması gelmektedir.

Bir aksiyonun içinden canlı yayın yapmak çok eğlenceli olabilmektedir. Bu anlar, canlı yayın olarak WIFI özelliği ile takipçilerle paylaşılabilir. Düşünelim ki bir dağ tırmanışındasınız veya bir motor yarışındasınız ve bu aksiyonları canlı yayınla arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Tabi bu anlar telefonlarla da paylaşılabilir. Fakat, telefon kameralarıyla bu yayını yapmak ve görüntüleri paylaşmak görüntü açısından biraz kalitesiz olabilmektedir. Bu yüzden aksiyon kameralarının kullanımı giderek artmaktadır.

Günümüz teknolojilerinde dijital kamera kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Dijital kamera aksesuarları dijital kameraları destekleyen ekipmanlardır. Günümüzde özellikle Go Pro ve Aksiyon Kameraları kullanımı gitgide artmaktadır. Bu kameraları kullananlar Ekipman Çantalarına ihtiyaç duymaktadır. Bir sporcu edasıyla sırt çantası gibi kullanılan ekipman çantaları fotoğraf ve video meraklılarına kolaylık sağlamaktadır. İlerleyen günlerde dijital kameralarının kullanımı daha da artacaktır.

En uygun fiyatlı, dijital kamera aksesuarlarını cimri.com sitesinde bulabilirsiniz. Sony, Sevenoak, Wondlan, Canon, Azden, Aputure, Fancier, Addison, Nikon, Panasonic, Rode, Benro, MustHD, Prodigx, Manfrotto, Crafter, Boya, Discovered, Iconic, Datavideo, JTS, Balandi marka dijital video aksesuarları, cimri.com sitesinde mevcuttur.

https://www.cimri.com/dijital-kamera-aksesuarlari