Goldmaster Dijital Fotoğraf Çerçeveleri

En Ucuz Goldmaster Dijital Fotoğraf Çerçeveleri Fiyatları

9 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Hafıza Kart Desteği
Ekran Çözünürlüğü
Dahili Hoparlör
Ekran Büyüklük Modu
Kumanda
  • Dijital fotoğraf çerçeveleri fotoğraf ve kamera kategorisinde bulunan, cep telefonu ya da video kamera ile çektiğiniz fotoğrafları kâğıt baskı olmaksızın bilgisayardan dijital ortama depolayarak dilediğiniz zaman bakabildiğiniz fotoğraf çerçeveleridir. Dijital fotoğraf çerçeveleri, LCD ekran ile fotoğraflarınızı slaytlar haline getirerek görüntülemenizi sağlamaktadır. Cimri’de Goldmaster, Sony, Toshiba gibi onlarca markanın içerisinden, size en uygun dijital fotoğraf çerçevesi modellerine ulaşabilir ve en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

  • Dijital Fotoğraf Çerçevesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

    Dijital fotoğraf çerçevelerin pek çok modeli bulunmakta ve bazı dijital fotoğraf çerçeveleri sadece fotoğrafları izleyebileceğiniz bir aygıtın çok ötesinde olabilmektedir. Bazı dijital fotoğraf çerçevelerinde saat ve takvim gösterme özelliğine sahip olmakta ya da çalar saat özelliği bulunmaktadır. MP3 çalar ve video oynatıcı özelliğine sahip dijital fotoğraf çerçeveleri de bulunabilmektedir. Siz de dijital fotoğraf çerçevesi almaya karar verdiyseniz, dikkat etmeniz gereken belirli noktalar bulunmaktadır. Dijital fotoğraf çerçevenize karar vermeden önce; sadece fotoğraf çerçevesi olarak mı kullanacağınıza yoksa diğer ek özellikleri de isteyip istemediğinize karar vermelisiniz. Dijital fotoğraf çerçevesi alırken ekranlarının boyutları da büyük önem taşımaktadır. Yüksek parlaklıkta olması ve yüksek ekran çözünürlüklerinin bulunması da dijital fotoğraf çerçevesi alırken dikkat edilmesi gerekilen önemli etkenlerden biridir.

  • Dijital Fotoğraf Çerçeveleri Nasıl Kullanılır?

    Dijital fotoğraf çerçeveleri bir güç kaynağı ile çalışmaktadır. Dolayısıyla dijital fotoğraf çerçevelerini elektrik prizine yakın bir yerde bulundurmanız gerekmektedir. Sevdiğiniz birçok fotoğrafı aynı anda bir çerçeveye sığdırabilmenizi sağlayan dijital fotoğraf çerçeveleri, modelden modele de değişiklik göstermektedir. Dijital fotoğraf çerçevelerinde her ne kadar değişiklikler olsa da kullanım şekilleri genellikle aynı olmaktadır. Öncelikle priz bağlantılarını yapmalı ve seçtiğiniz fotoğrafları hafıza kartına ya da USB belleğe aktarmalısınız. Belleği dijital fotoğraf çerçevenize yerleştirdikten sonra açma tuşuna basarak, ekrandaki ana menüden fotoğraflar sekmesine giriş yapmanız gerekmektedir. Yön tuşları ile dilediğiniz fotoğrafları seçerek dijital fotoğraf çerçevenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Siz de tercihleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun dijital fotoğraf çerçevelerine Cimri.com’dan en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.