track source

Derin Dondurucular

Derin Dondurucular Fiyatları

534 Ürün gösteriliyor.
Kullanım Şekli
Derin Dondurucu Tipi
Soğutma Sistemi
Net Hacim
Dondurma Kapasitesi
Hızlı Dondurma
Enerji Sınıfı
Otomatik Buz Hazırlama
Ses Seviyesi
Renk
Yükseklik
Genişlik
Derinlik
Ağırlık
Kapı Sayısı
Kapı Açık Uyarısı
Çekmece Sayısı
Işık
Derin Dondurucular fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Derin Dondurucular modelleri ve Derin Dondurucular fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Derin Dondurucular kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Samsung, Bosch, Arçelik, Beko, Vestel. 534 adet Derin Dondurucular fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Derin Dondurucular Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Derin Dondurucular markası:

En Çok İncelenen Derin Dondurucular Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Derin Dondurucular Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
11 Ağustos 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 533 Derin Dondurucular modeli içerisinde en ucuz Derin Dondurucular fiyatı 1599.0 TL iken, en yüksek Derin Dondurucular fiyatı 811317.34 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Derin Dondurucular fiyatlarının ortalaması alındığında ise 11 Ağustos 2022 tarihinde ortalama Derin Dondurucular fiyatı ise 4395.4 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Derin Dondurucular Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Derin Dondurucu

Günümüzde çoğu insanın evinde derin dondurucu bulunur. Bunun nedeni derin dondurucunun saklama kapasitesi ile büyük bir aile için sürekli olarak yemek hazırlama zahmetini en aza indirgemesidir. Yaşam temposu arttıkça ve diğer ev işlerinin yanı sıra yemek pişirmeye ve alışverişe ayıracak daha az zaman olduğunu idrak ettikçe bir derin dondurucuya sahip olmanın avantajları fazladır. Evinizde yeterli alan olup olmamasına ve ailenizin ihtiyaçlarına bağlı olarak tercih edeceğiniz derin dondurucu modeli değişkenlik gösterir. Kutu tipi dondurucular, genellikle toplu olarak alışveriş yapan geniş aileler veya dondurulacak çok ürünü olan kişiler için daha uygun olan büyük kare ya da dikdörtgen şekilli modellerdir. Evinizde bir dondurucu bulundurmanın pek çok avantajı vardır ve bunlar esas olarak zamandan ve paradan tasarruf etmekle ilgilidir. Bu ürün toplu olarak yüklü alışveriş yapmanıza olanak tanır, bu da başka aktiviteler yapmak için zaman kazandırır ve alışverişe harcanan parayı azaltır. Toplu alışveriş sayesinde yemek pişirme de yüksek gramajlarda yapılabilir, böylece zaman ve enerji maliyetlerinden tasarruf sağlanır. Dondurularak pişirilebilen ürünler, pişirmeye vaktiniz olmadığında acil durumlar için saklanabilir. Büyük et parçaları satın alabilir, bunları evde birleştirebilir ve herhangi bir yemeğin içeriğinde kullanana kadar dondurabilirsiniz. Daha büyük et parçaları satın almak, önceden kesilmiş ve paketlenmiş daha küçük kesimlerden çok daha ucuzdur. Evinize beklenmedik misafirler geldiğinde, dolgun bir şekilde stoklanmış bir dondurucunuz varsa, onları her zaman karşılayabilir ve en güzel şekilde ağırlayabilirsiniz. Taze meyve ve sebzeler mevsiminde dondurulabilir ve tüm yıl boyunca tüketilebilir. Dondurucunun üst kısmı gerekirse ekstra çalışma yüzeyi olarak kullanılabilir.

Derin Dondurucu Modelleri ve Özellikleri

Bir dondurucuyu çalıştırmanın, bir buzdolabını veya bir buzdolabı-dondurucu kombinasyonunu çalıştırmaktan aslında daha uygundur. Ayrı bir buzdolabı ve dondurucu, yıllık elektrik tüketiminizin yaklaşık %11'ini oluşturur ve bunun %7'si yalnızca buzdolabına tahsis edilir. Kutu tipi dondurucu, kullanması en ekonomik olanıdır. Diğer dondurucu modellerinden yaklaşık %50 daha az elektrik kullanır, ancak çalıştırma maliyetleri dondurucunun ne kadar dolu tutulduğu, dondurucunun yeri, dondurucunun verimliliği, kapının ne sıklıkta açıldığı gibi bir dizi faktöre bağlıdır. Manuel olarak çözülmesi gereken dondurucular biraz daha zor olabilir, ancak bu dondurucular her koşula karşı korumada daha iyidirler ve kolay donmayan modellerden çok daha uygun maliyetlidirler. Ayrıca, elektrik faturanızı da etkileyeceğinden, seçim yapmadan önce dondurucunun enerji verimliliği derecesini kontrol etmeniz de önemlidir. A++ sınıfı bir dondurucu ile C sınıfı bir dondurucu arasındaki yıllık çalışma maliyetleri farkı oldukça fazladır.

Kutu tipi dondurucular, genellikle toplu olarak alışveriş yapan geniş aileler veya dondurulacak çok ürünü olan kişiler için daha uygun olan büyük kare ya da dikdörtgen şekilli modellerdir. Yaklaşık 4 fit küp ile 20 fit küp arasında değişen boyutlarda mevcutturlar. Çok geniş bir mutfak alanınız yoksa, bu tip dondurucu, boyutundan dolayı genellikle garajda veya bodrumda saklanabilir. Bu dondurucu üstten açılır ve bu da soğuk havanın yukarı doğru değil aşağı doğru gelmesi nedeniyle soğuk havanın iyi bir şekilde korunur. Bu nedenle, dondurucu kapısı açıldığında daha az soğuk hava kaybolduğu için bu makine çok daha bütçe dostudur. Dezavantajı, şekil ve boyut nedeniyle, içeriği düzenlemek, içeride ne olduğunu görmek ve özellikle normalden daha kısa bir boya sahip iseniz içerideki öğeleri temizlemek ya da çıkarmak için içeriye ulaşmak biraz daha zordur. Çok daha fazlasını muhafaza edebilen bu dondurucu tipi için bir envanter ve bir çeşit düzenleme şarttır. Kutu tipi dondurucular, daha küçük ürünleri saklamak ve farklı yiyecek türlerini ayırmak için kullanışlı olan çıkarılabilir sepetlerle birlikte sunulur. Düzenlemeyi daha da geliştirecek ekstra sepetler edinmek de mümkündür.

Dikey dondurucular, boyutları 2 fit küp ile 20 fit küp arasında değişen tek üniteli dik donduruculardır. Kutu tipi dondurucudan çok daha az yer kaplar ve bu nedenle çoğu kullanıcının mutfak alanı için idealdir. Avantajları arasında, içeriğin paketlenmesi, dondurucudan çıkarılması ve düzenlemesinin daha kolay olması söylenebilir. Ancak soğuk hava çok daha kolay kaybolduğu ve sıcak hava da daha rahat içeriye girebildiği için bu tip dondurucuların çalıştırılması daha maliyetlidir. Dikey dondurucular diğer derin dondurucu modelleri arasında, küçük aileler ya da çok sayıda ürünü dondurmayan kişiler için ideal olandır. Ayrıca çeşitli boyut ve yüksekliklerde üretilmesi, daha küçük modellerin, yeterli alan yoksa diğer cihazların veya tezgahların üzerine yerleştirilebilmesine imkan verir. Dikey dondurucular, kutu tipi donduruculardan farklı olarak manuel defrostlu ya da buzsuz olarak mevcuttur. Manuel buz çözmeli dondurucuların çalıştırılması çok daha bütçe dostudur ancak yılda bir kez buzunu çözmeniz gerekir.

Derin Dondurucu Fiyatları

Derin dondurucu fiyatları, çeşidine ve modeline göre oldukça fazla değişkenlik gösterir. Kutu tipi derin dondurucu, dikey derin dondurucu ya da buzdolabı-derin dondurucu kombinasyonlu seçenekler birbirinden oldukça farklı özelliklere sahip olduğu için fiyat skalaları da birbirinde oldukça ayrıdır. Evinizde yeterli alan olup olmamasına ve ailenizin ihtiyaçlarına bağlı olarak tercih edeceğiniz derin dondurucu modeli değişkenlik gösterir. Kutu tipi dondurucular, genellikle toplu olarak alışveriş yapan geniş aileler veya dondurulacak çok ürünü olan kişiler için daha uygun olan büyük kare ya da dikdörtgen şekilli modellerdir. Ancak böylesine geniş bir ürüne mutfağınızda ya da evinizin herhangi bir köşesinde yer veremiyorsanız dikey derin dondurucu modeli çok daha yerinde bir seçimdir. Dikey dondurucular diğer derin dondurucu modelleri arasında, küçük aileler ya da çok sayıda ürünü dondurmayan kişiler için ideal olandır. İhtiyacınıza ve beklentinize göre pek çok farklı derin dondurucu seçeneği arasında sizin için en uygun olan modeli fiyat performans karşılaştırması yaparak karar verebilirsiniz. Pek çok sayfanın yanı sıra geniş bir marka yelpazesi ve model seçeneği sunan Cimri, siz kullanıcılar için en kaliteli ve bütçe dostu opsiyonları bünyesinde bir araya getirir. Bu anlamda ürün seçimi aşamasında size kolaylık sunan bu sayfada ürünlerin detaylı açıklamalarını ve pek çok açıdan çekilmiş fotoğraflarına kolaylık ile erişim sağlayabilirsiniz. Güvenilir bir hizmet sunan Cimri sayfası üzerinde ürün ile ilgili kullanıcı yorumlarını da detaylı bir biçimde inceleyebilir ve kararınızı bunlar etrafında daha rahat bir biçimde şekillendirebilirsiniz. Birbirinden farklı blender modelleri ile mutfaktaki harcadığınız süreyi mümkün olan en aza indirgeyebilir, daha az efor sarf ederek daha lezzetli yemekler yapabilirsiniz.

Derin Dondurucu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bir derin dondurucu edinmeye karar verirseniz, sizin ve ailenizin ihtiyaçları için doğru olanı seçtiğinizden emin olmanız gerekir. Temel olarak, hangi tip dondurucunun satın alınacağına karar verirken dikkat edilmesi gereken iki nokta vardır: ailenizin büyüklüğüne göre boyut ve evde ne kadar alana sahip olduğunuza göre dondurucu tipi. Kutu tipi dondurucu, dikey dolaplı dondurucu ve bir buzdolabı-dondurucu kombinasyonu şeklinde üç tip derin dondurucu bulunur. Bu çeşitlerin içinde derin dondurucu çekmeceli seçenekleri de yer alır. Örnek vermek gerekirse derin dondurucu 5 çekmeceli ve derin dondurucu 7 çekmeceli modeller en çok tercih edilenler arasındadır.  Tek bir kişi için buzdolabı-dondurucu kombinasyonu yeterli olabilir, ancak çocuklu büyük bir aile için bir kutu tipi dondurucu muhtemelen çok daha idealdir. Bahçenizden çok sayıda taze ürünü donduruyorsanız ya da büyük et parçalarını depoluyorsanız, sadece hazır yemekleri ya da süpermarketteki dondurulmuş sebzeleri saklamanız gerektiğinden daha fazla alana ihtiyacınız vardır. Ne kadar büyük bir dondurucuya ihtiyacınız olacağını hesaplamak için, kabaca kişi başına 2 fit küp standart ölçütünü kullanabilirsiniz. 1 fit küp, 20 - 30 kg donmuş gıda saklar. Bu nedenle, dört kişilik normal bir aile için 10-14 ft küp arasında ve dört kişilik bir aile için bahçe ürünleri için ekstra alana ihtiyaç duyacak bir dondurucu edinmelisiniz. Örnek vermek gerekirse derin dondurucu 170 lt bu konuda oldukça ideal bir seçenektir.

Derin Dondurucu Kullanımı

Bu ürün toplu olarak yüklü alışveriş yapmanıza olanak tanır, bu da başka aktiviteler yapmak için zaman kazandırır ve alışverişe harcanan parayı azaltır. Toplu alışveriş sayesinde yemek pişirme de yüksek gramajlarda yapılabilir, böylece zaman ve enerji maliyetlerinden tasarruf sağlanır. Dondurularak pişirilebilen ürünler, pişirmeye vaktiniz olmadığında acil durumlar için saklanabilir. Boş bir dondurucuyu çalıştırmanın daha maliyetli olduğu doğrudur, ancak diğer yandan, dondurucuyu ne kadar kullanacağınıza yanlış bir şekilde karar vermek ve ailenizin ihtiyaçları için çok küçük olanı edinmek de maliyetli bir hata olabilir. Büyük et parçaları satın alabilir, bunları evde birleştirebilir ve herhangi bir yemeğin içeriğinde kullanana kadar dondurabilirsiniz. Daha büyük et parçaları satın almak, önceden kesilmiş ve paketlenmiş daha küçük kesimlerden çok daha ucuzdur. Evinize beklenmedik misafirler geldiğinde, dolgun bir şekilde stoklanmış bir derin dondurucu 170 lt’ye sahip iseniz, onları her zaman karşılayabilir ve en güzel şekilde ağırlayabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan derin dondurucular buzlu ise düzenli aralıklar halinde kontrol edilmeli ve zamanı geldiğinde gerekli bakım ve temizlemeleri yapılmalıdır. Bu tarzdaki bakım ve kontroller ihmal edildiği takdirde uzun ömürlü kullanımını yitirecek olan bu ürün her geçen gün verimliliğini kaybeder. Bu da stokladığınız gıdaların iyi muhafaza edilememesine neden olur. Sağlığınızı da olumlu yönde etkilemeyecek olan bu durumu yaşamamak adına gerekli tetkikleri düzenli olarak yapılmalıdır.

Derin Dondurucu Kullanımının Avantajları Nelerdir?

Evde bir derin dondurucuya sahip olmanın pek çok faydası vardır ve bunların çoğu paradan tasarruf etmeyi içerir. Yüksek verimliliğe sahip bir bahçeniz varsa, yoğun hasat döneminde tüm meyve ve sebzelere yetişmenin imkansız olabileceğini bilirsiniz. Derin dondurucuya sahip olmak, ürünlerinizle uğraşırken size biraz zaman kazandırır. Bol miktarda dondurucu alanına sahip olmak, hasat süresini çok daha az telaşlı hale getirir. Alışveriş listenizdeki en pahalı ürünlerden biri olarak et stoklamak gerçekten tasarruf sağlayabilir. İster yaşadığınız yerdeki indirimleri takip edin, ister toplu olarak et satın alın, kullanmayı beklerken o etleri saklamak için bir yere ihtiyacınız olur. Bu ürünün çeşitleri arasında derin dondurucu çekmeceli seçenekleri de yer alır. Örnek vermek gerekirse derin dondurucu 5 çekmeceli ve derin dondurucu 7 çekmeceli modeller en çok tercih edilenler arasındadır.  Dondurucuyu toplu pişirme ile birlikte kullanmak, atıştırmalıklar ve okul öğle yemekleri için ekmekleri, kekleri, kurabiyeleri saklayabilirsiniz. Sizi mutfakta harcadığınız ekstra saatlerden ve alışverişte sarf ettiğiniz ekstra ödemelerden kurtaracak olan bu ürün içerisinde dilediğiniz her şeyi muhafaza edebilirsiniz. Derin dondurucular bu anlamda büyük bir kolaylık sağlar. Her eve uygun çeşitli boyutlarda üretilen bu ürünler zaman, emek ve gıda israfını önler. Bu ürün toplu olarak yüklü alışveriş yapmanıza olanak tanır, bu da başka aktiviteler yapmak için zaman kazandırır ve alışverişe harcanan parayı azaltır. Toplu alışveriş sayesinde yemek pişirme de yüksek gramajlarda yapılabilir, böylece zaman ve enerji maliyetlerinden tasarruf sağlanır. Dondurularak pişirilebilen ürünler, pişirmeye vaktiniz olmadığında acil durumlar için saklanabilir.

Derin Dondurucu İndirim ve Kampanyaları

Yaşam temposu arttıkça ve diğer ev işlerinin yanı sıra yemek pişirmeye ve alışverişe ayıracak daha az zaman olduğunu idrak ettikçe bir derin dondurucuya sahip olmanın avantajları fazladır. Geniş yelpazedeki marka ve model seçeneklerini siz kullanıcılar ile buluşturan Cimri bütçe dostu seçenekleri bir araya getirerek ihtiyacınız doğrultusunda en uygun ürünü seçmenize olanak sağlar. Derin dondurucular ile ilgili pek çok detayın incelikli bir biçimde belirtildiği cimri.com sayfasında yer alan ürün açıklamaları kullanıcıyı en doğru şekilde bilgilendirmeyi hedefler. Bu hedefi doğrultusunda pek çok kullanıcının kendisi için en uygun ürünü en avantajlı ödeme seçenekleri ile seçebilmesini sağlar. Alışveriş ve maliyet konusunda sizi büyük ölçüde rahatlatacak olan bu ürünün pek çok modeli ve çeşidi bulunur. Bu ürün çeşitliliği seçim yapmanızda sizi oldukça zorlayabilir ancak cimri.com sayfasında her ürün ile ilgili özel olarak hazırlanmış ürün detayları bu konuda oldukça yapıcı bir kılavuz görevi görür. Siz de genel kullanımınız için en uygun derin dondurucuyu cimri.com sayfası üzerindeki modelleri inceleyerek seçebilirsiniz. Ancak bu seçim esnasında önemli olan pek çok detay vardır. Pek çok değişkenin derin dondurucunun işlevi üzerinde rol oynaması sebebi ile bu ürün seçimi esnasında zorluklar yaşayabilirsiniz. Ancak Cimri sayfasının oluşturmuş olduğu özenli ürün detayları ve açıklamaları bu anlamda size doğru ve şeffaf bir rehberlik sunar. Avantajlı fiyat fırsatları ile Cimri üzerinde güvenilir bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Derin Dondurucu Modellerini Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele

Cimri sayfası üzerinde her alanda olduğu gibi derin dondurucu konusunda da oldukça geniş yelpazede ürün seçeneği bulunur. Genel anlamda üç ana derin dondurucu modeli vardır ancak bunlardan yalnızca iki tanesi yaygın olarak kullanılır. Kutu tipi dondurucu, kullanması en ekonomik olanıdır. Manuel olarak çözülmesi gereken dondurucular biraz daha zor olabilir, ancak bu dondurucular her koşula karşı korumada daha iyidirler ve kolay donmayan modellerden çok daha uygun maliyetlidirler. Ayrıca, elektrik faturanızı da etkileyeceğinden, seçim yapmadan önce dondurucunun enerji verimliliği derecesini kontrol etmeniz de önemlidir. Kutu tipi dondurucular, daha küçük ürünleri saklamak ve farklı yiyecek türlerini ayırmak için kullanışlı olan çıkarılabilir sepetlerle birlikte sunulur. Düzenlemeyi daha da geliştirecek ekstra sepetler edinmek de mümkündür. Ya da derin dondurucu 7 çekmeceli oldukça ideal bir seçenek olabilir. Kutu tipi dondurucudan çok daha az yer kaplar ve bu nedenle çoğu kullanıcının mutfak alanı için idealdir. Dikey dondurucular, üstten değil önden açılan bir ya da iki kapıya sahiptir. Avantajları arasında, içeriğin paketlenmesi, dondurucudan çıkarılması ve düzenlemesinin daha kolay olması söylenebilir. Dikey dondurucular diğer derin dondurucu modelleri arasında, küçük aileler ya da çok sayıda ürünü dondurmayan tek başına yaşayan için ideal olandır. Siz de bu iki ana derin dondurucu modeli ışığında birbirinden farklı derin dondurucu modellerini detaylı bir biçimde incelemek istiyorsanız Cimri sayfasını ziyaret edebilir, kendinize en uygun olan derin dondurucu çeşidini kolaylık ile seçebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery