Ev ve dekorasyon aksesuarları kategorisinde bulunan dergilik ve gazetelikler, evinizde bulunan gazete ve dergileri düzenli bir şekilde bir arada tutmanızı ve okumak istediğinizde kolayca ulaşabilmenize imkân sağlamaktadır. Gazetelikler, yoğun bir şekilde çaba harcamak yerine hemen istediğiniz dergi veya gazeteyi bulmanızı sağlamaktadır. Cimri.com’da Mas, Giz Home, Atadan, Woodenbend ve Pop Art gibi markaların evinize en uygun dergiliklerine ulaşabilir ve en ucuz dergilik modellerine hemen sahip olabilirsiniz.

  • Gazetelikler İle Dekorasyon Nasıl Yapılır?

    Gazetelikler sadece dergi ve gazeteleri düzenlemek amacını taşımanın yanı sıra aynı zamanda da evin önemli bir dekorasyon parçasını oluşturmaktadır. Gazetelik modellerinde pek çok farklı çeşit bulunmaktadır. Gazetelik modellerinin arasında deri saplı, ahşap ya da kumaş kaplamalı seçenekler de bulunmaktadır. Duvara asabileceğiniz ya da yerde tutabileceğiniz gazetelik modellerini evinizin diğer dekoratif aksesuarlarına göre ve duvarlarınıza göre seçebilirsiniz. Pek çok farklı renk seçeneği bulunan gazetelikleri seçerken aynı zamanda diğer mobilyalarınız ve dekoratif aksesuarlarınızın renklerine uygun ya da tam zıt renklerini seçebilir ve bulunduğunuz ortama daha şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Mobilyalarında klasikten vazgeçmeyen kişiler genellikle gazeteliklerde dresuar modellerini tercih etmektedir. Aynı zamanda gazetelikler sadece evlerde kullanılmamakta, ofislerde ve ticari kullanımlarda da sıkça tercih edilen bir dekorasyon aksesuarlarından olarak karşımıza çıkmaktadır.

  • Gazetelik Modelleri Nelerdir?

    Gazeteliklerde pek çok farklı model seçeneği bulunmaktadır. Yüzlerce farklı renk ve malzemeden üretilen gazetelikler bulundukları yere de şık bir hava katmaktadır. Gazetelik modellerinin bazılarında kumaş üzerine nakış ile desenler de verilmektedir. Kimi gazetelik modellerinde ise ahşap üzerine boya ile desen verilmektedir. Gerek şehir temalı gerek ise farklı motifler ile süslenen gazetelikler, aynı zamanda bahçelere uygun şekillerde de bulunmaktadır. Demir ferforje, keten, ahşap olarak sınıflandırılan gazetelik malzemeleri; modellerinde de el boyaması, el oyması veya farklı kumaş seçenekleri ile oldukça tercih edilen bir dekorasyon ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır.

    Siz de evinize ve dekorasyonunuza en uygun gazetelik modellerine Cimri.com’dan ulaşabilir ve en ucuz gazeteliklerin birbirinden farklı modellerine fiyat seçenekleri ile kolayca sahip olabilirsiniz.