Marka
Euro Flora
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Dekoratif mum çeşitleri, güzel bir ev dekorasyonu için en çok kullanılan aksesuarların içinde yer alır. Siz de evinizin güzelliğine güzellik katacak dekoratif mumlar almayı düşünüyorsanız, Cimri.com’da sizi yüzlerce dekoratif mum seçeneği ile bir araya getiriyoruz. Tercihinize göre güzel kokulu mumları da seçebilirsiniz. BS Maison, İnci, Biev ve Puglia gibi markaların en ucuz dekoratif mum modellerine Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

Dekorasyonda Mum Kullanımı Nasıl Olur?

Dekoratif mumluklar ve mumlar ile evinizin en sade bölümünü bile şık ve zarif bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Dekoratif mum çeşitleri ve çiçekler birlikte kullanıldıklarında ortaya zarafet dolu bir görünüm çıkar. Siz de herhangi bir sehpanızı ya da masanızı çiçekler ve mumlarla son derece şık bir havaya büründürebilirsiniz.

Dekoratif mumların pek çok türü ve bu türlere uygun kullanım özellikleri vardır. Örneğin ince silindir mum çeşitleri akşam yemeği sofralarına çok yakışır. Şık bir akşam yemeği daveti vermek istiyorsanız masanızın üzerine zarif şamdanlar yerleştirebilir ve bu şamdanların içine ince silindir mumlar koyabilirsiniz.

Blok mum çeşitleri ise evlerin salonlarına şıklık katmak için idealdir. Köşe sehpanızın üzerine farklı boyutlarda blok mumları asimetrik olarak koyarak evinizin havasına modern bir şıklık katabilirsiniz. Renkli, süslü ve kokulu mumlar özellikle yatak odalarınızda romantik bir hava yaratmak için harika bir seçenektir. Renk renk mumların yarattığı keyifli atmosferi, birbirinden güzel kokular ile tamamlayabilirsiniz. Kokulu mumlar, banyoda günün yorgunluğunu atmanız için de idealdir. Kokulu mum kullanmak için tealight mumlardan da faydalanabilirsiniz. Bu güzel kokulu minik mumları çeşitli dekoratif mumlukların içine koyarak oldukça zevkli bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Dekoratif Mum Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Dekoratif mum fiyatları markaya ve modele göre değişiklik gösterir. Bu noktada kesin bir fiyat aralığından bahsetmek mümkün değildir. Cimri’de sizin için bir araya getirdiğimiz dekoratif mumların fiyatları 2-169 TL arasında değişir. Fiyat alarmı kurarak bu fiyatı daha da aşağı çekmeniz mümkündür. Şimdi fiyat alarmı aracından faydalanmaya başlayın ve beğendiğiniz ürünün fiyatının düştüğünden haberdar olun. Cimri.com keyifli alışverişler diler!