Marka
Moda Canvas
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Ayna, öncelikle önemli bir ihtiyaca cevap verir. Bu nedenle her evde en az bir tane boy aynası olması istenir. Ancak aynalar, ortama kattıkları derinlik etkisi ve şık bir dekorasyon objesi olmalarıyla da salon, antre ya da yatak odalarında kullanılabilirler. Çerçeveli ya da çerçevesiz aynaları duvar ile orantılı bir biçimde kullanarak çok etkileyici bir dekorasyon havası yaratabilirsiniz.

Salonda yemek masası ya da konsol üzerinde konumlanacak şekilde yatay ayna kullanımı dar bir alanı daha geniş göstermenin en etkili ipucudur. Aynada dekoratif ve kalın çerçeve kullanımı ise mekana ağır bir şıklık katar. Eşyaların aynaya yansımaları ile çok daha derin bir ortam algısı oluşur. Ayna bulunan salonlarda ve yemek odalarında aydınlatmanın da kör noktalara yerleştirilmesi söz konusu derinlik etkisini güçlendirecektir.

Antre ya da koridorlarda vestiyer veya kapı girişine dikine konumlanan boy aynası yerleştirerek hem şık bir etki elde edebilir hem de evden çıkarken kendinize çeki düzen vermek üzere aynaya bakabilirsiniz.

Kolon ve niş gibi alanlara dekoratif ayna modelleri yerleştirerek de mekandaki şıklık etkisi arttırılabilir. Kullanılan aynanın çerçevesi de çok önemli bir ayrıntıdır. Kanvas tablo benzeri çerçeve tasarımları, kabartmalı çerçeve tasarımları, kesme ayna görünümü ya da ince çerçeveler mekandaki dokuya uygun olarak tercih edilebilir.

Uygun Fiyatlı Çerçeveli Aynalar Nereden Alınır?

En uygun fiyatlı ayna çeşitlerini ve çerçeveli aynaları Cimri.com’da bulabilirsiniz. Ayna modelleri için fiyat karşılaştırması da yapabileceğiniz Cimri.com’dan farklı markalara ait ürünlere zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Moda Canvas, Özgül Grup, Decorjinal, Atadan, Woodenbend, Acar marka çerçeveli ayna modellerinden seçim yaparak evde, ofiste çok şık bir dekoratif etki elde edebilirsiniz.