Dreamcar, Modacar, S-Link, Dexim, Tesan, Petrix, Hama ve Antislip markalı cep telefonu tutucularını, en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Cep telefonu tutucuları arabalarda ne işe yarar?

Araba kullanırken telefonla konuşmak hem yasak hem de tehlikelidir. Telefon tutucuları direksiyonunuzun hemen yan tarafına yapıştırdığınızda ise telefona temas etmeden güvenle konuşabilirsiniz. Ayrıca, araba kullanırken video ve fotoğraf çekmek için de kullanılır. Adres bulucu uygulamanızı açtığınızda, her ne kadar uygulama sesli olarak tarif etse de ‘’300 metre sonra sola dönün.’’ Dediğinde hangi sokaktan dönmeniz gerektiğini, sokağı kaçırıp kaçırmadığınızı anlayamayabilirsiniz. Cep telefonu tutucuları bu noktada da çok işe yarar. Direksiyonunuzun yanına yapıştırdığınız tutucu sayesinde, uygulamada gösterilen haritayı rahatlıkla görebilir, ne zaman dönüş yapmanız gerektiğini kolayca kestirebilirsiniz. Mıknatıslı, yapışkanlı ve mandallı modelleri olan bu tutucuları, kullanım rahatlığınıza göre seçebilirsiniz. Cep telefonu tutucu, araç telefon tutucu, telefon standı, telefon tripodu gibi farklı isim ve modelleri de vardır. Tümünün ortak özelliği, telefonu belirli bir yere sabitlemeye yardımcı olmalarıdır. Son dönemlerde çıkan cep telefonları sizin de bildiğiniz gibi güçlü kamera özellikleri ile piyasaya sürülmektedir. Hal böyle olunca, cep telefonları, profesyonel ve amatör çekimlerde de kullanılabilir hale gelmiştir. Profesyonel tripodların üzerine takılabilen cep telefonu tutucuları, telefonunuzun kamera özelliğinden daha verimli şekilde yararlanmanıza yardımcı olmaktadır.

Cep telefonu tutucu nasıl yapılır?

Bu tutucuları evde kendiniz yapmak isterseniz, karton, bant, renkli kağıt, makas gibi çeşitli malzemeleri kullanarak yapabilirsiniz. Evde yapılan telefon standlarını, telefonu sabit bir şekilde durdurmak ve video çekmek istediğinizde kullanabilirsiniz, ancak arabalarda kullanım için daha profesyonel olanları tercih etmeniz avantajlı olacaktır. Arabada rahat kullanım için, telefonun bir yere mandallanması veya yapışması, telefonun düşme riskini ortadan kaldıracaktır.

Cep telefonu tutucularının fiyatları ne kadardır?

Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız, en ucuz ürünlerin listelendiği cimri.com sitesine göz atabilir, beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz ürünlerin fiyatlarını takip edebilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Bu ürünler, cimri.com sitesinde yer alan, cep telefonu aksesuarı kategorisinde, cep telefonu sekmesi altında listelenmektedir.