Celly Cep Telefonu Lensi

En Ucuz Celly Cep Telefonu Lensi Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Celly
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Dark ve Celly marka cep telefonu lenslerini en uygun fiyatlarla Cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

Cep telefonu hayatımızın önemli bir parçasıdır. Günlük hayatta cep telefonunun olmadığı bir an yok gibidir. Her yaştan insanın kullandığı cep telefonu artık sadece bir telefon değildir. Cep telefonu artık birçok işlemin yapıldığı bir iletişim aracı gibidir. İlk telefonlarla sadece arama ve sms gönderilebiliyordu. Fakat şu anda fotoğraf çekiliyor, internete kullanılabiliyor, alışveriş yapılabiliyor veya bankacılık işlemleri yapılabiliyor. Sadece birkaç tuşa dokunarak borsa bile kontrol edilebiliyor. Ayrıca güvenlik aracı olarak uzaktan alarm veya kamera izlemesi yapılabilmektedir. Araç kontrol sistemleri ve teslimat bilgileri cep telefonu sayesinde çok kolaylaşmıştır.

Cep Telefonu Lensi Ne İşe Yarar?

Cep telefonu kullanıcılarının en beğendiği ve kullandığı özelliklerinin belki de başında fotoğraf çekme özelliği yer almaktadır. Eskiden fotoğraf makinesi ile resim çekilebilirken artık tüm cep telefonları bir fotoğraf makinesi olmuştur. İlk modellerinde ayrı bir parça halinde bir aksesuar olarak cep telefonu kamerası üretilmiştir. Bir kablo yardımıyla kamera bağlantısı sağlanırdı ve resim çekilirdi. Daha sonra kamera direk telefonun içine eklenmiş ve artık cep telefonunun yönü ve kullanım amacı değişmiştir. Cep telefonlarındaki kameralar standart özelliklere sahiptir belirli sınırlar içinde resim çekmeye izin verir. Bu özellikler telefon marka ve modeline göre değişiklik gösterir. Kamera değişim kolay bir işlem değildir ve masraflı bir işlemdir. Bunun sonucu olarak telefon kameralarını geliştirmek ve kaliteli bir kameraya sahip olmak için cep telefonu lensleri üretilmektedir. Cep telefonu lensi, telefon kamerasına daha geniş açı ve netlik sağlamak için kullanılır. Cep telefonu lens setleri sanal mağazalarda bulunmaktadır. Cep telefonu lensleri kameranın üzerine monte edilir ve kullanımı çok kolaydır. Bu lenslerin boyutu bozuk para kadar ve hatta ondan bile küçüktür. Kullanımı çok yaygın olmasa da lenslerin fiyatları oldukça ucuzdur. Bu lensler farklı şekillerde telefona monte edilir. Bir klipsle kameranın önüne takıldığı gibi bir telefonu içine alan bağlantılı bir kılıfla da monte edilir. En ucuz cep telefonu lenslerini Cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.