Cep telefonları, hayatımızın bir parçası olduktan sonra, onları gerektiği şekilde korumak da işimizin bir parçası oldu. Cep telefonu ekranlarının çizilmesi özellikle en sık yaşanan sorunlardan biridir. Ekran değişimi de oldukça maliyetli bir işlemdir. Telefonu ikinci el olarak satarken, ekranında çizik olması, değerini direkt olarak düşüren bir etkendir. ‘’Cep telefonu ekran koruyucu gerekli mi?’’ Sorusu da sıklıkla sorulan ve merak edilen sorulardan biridir. Bu soruya cevabımız, telefonunuzu uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanmak ve telefonunuzu satıp yerine yeni bir telefon alırken değerine satabilmek istiyorsanız ekran koruyucuları kullanmanın gerekli olduğu yönünde olacaktır. Cep telefonu ekranları oldukça hassastır. Masanın üzerine koyarken bile çizilebilir. Bu nedenle ekran koruyucuları kullanarak bunu engelleyebilir. Herhangi bir darbe anında alacağı hasarı da en aza indirgeyebilirsiniz. Microsonic, Dafoni, Lpg, Ttec, Addison, Case 4U, Zepec, Nokia, Dark, Apple, Bilitong, Hiper, Logilink, HTC, Joyroom, Samsung, Asus, Trust, Sony, Belkin, Codegen, Inova, Inca, LG, General Mobile, Celly, Ally, SBS, Nillkin, Petrix, Frisby, Dexim, Microsoft, ISY, Griffin, Cover Me, Sony Ericsson, Blackberry, Sandberg, Spigen marka ekran koruyucuları en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Ekran koruyucu film ne işe yarar?

Cep telefonu ekran koruyucu filmler, telefonun üzerine monte edilir. Şeffaf olduklarından dolayı, görüntü kalitenizi çok fazla etkilemezler. Sağladıkları faydanın daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bazı koruyucu filmler, kırılmaz özelliktedir. Yani, telefonunuzun yere düşmesi veya herhangi bir şekilde darbe alması durumunda tuzla buz olmasını engeller, oluşabilecek hasarı ve çıkacak olan masrafı minimuma indirirler. Oldukça avantajlı maliyetleri olan ekran koruma filmlerinin, sağladıkları avantaj ve fayda, maliyetlerinin yanında çok düşük kaldığını söyleyebiliriz. Mevcutta bir koruyucunuz varsa cep telefonu ekran koruyucusu değiştirme yapmayı düşünüyorsanız, en ucuz ekran koruyucu filmleri cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Cep telefonu ekran koruyucu ne kadardır?

Bu ürünlerin fiyatları, satıldıkları yere, telefonun cinsine ve kaplama materyalinin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz cep telefonu ekran koruyucuları, cimri.com sitesinde, cep telefonu aksesuarı kategorisi altında bulabilirsiniz.