track source

Baseus Cep Telefonu Bataryası

Baseus Cep Telefonu Bataryası Fiyatları

19 Ürün gösteriliyor.

Baseus Cep Telefonu Bataryası

Baseus Cep Telefonu Bataryası fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Baseus Cep Telefonu Bataryası ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Baseus Cep Telefonu Bataryası Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Baseus Cep Telefonu Bataryası incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • LoveQ Kek Kalıpları
 • Mickey Mouse Spor Ayakkabı
 • Penti Bayan Sweatshirt
 • Mont Blanc Kadın Parfümleri
 • Grohe Duş Başlığı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Baseus Cep Telefonu Bataryası fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Baseus
  Baseus Apple iPhone 7 Plus Original 2900 Mah Telefon Bataryası

  Baseus Apple iPhone 7 Plus Original 2900 Mah Telefon Bataryası

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Baseus Cep Telefonu Bataryası Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 19 Baseus Cep Telefonu Bataryası modeli içerisinde en ucuz Baseus Cep Telefonu Bataryası fiyatı 70.0 TL iken, en yüksek Baseus Cep Telefonu Bataryası fiyatı 299.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Baseus Cep Telefonu Bataryası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Baseus Cep Telefonu Bataryası fiyatı ise 166.15 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Baseus Cep Telefonu Bataryası Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Baseus Cep Telefonu Bataryası

  Akıllı telefonlar gündelik hayatın önemli bir parçası olarak bilinmekte ve herhangi bir cihaza karar verilen esnada mutlaka incelenmesi gereken bir özellik olarak düşünülmeli. Cep telefonu söz konusu olduğunda, güç pil ömrü anlamına gelir ve mobil teknolojideki yenilik arttıkça pil ömrü, akıllı telefon kullanıcılarının satın alma kararı verirken dikkat ettikleri önemli bir özellik haline geldi. Hayatta temel şeyleri yapmak için güce ihtiyaç duyulur, tıpkı telefonların pillerle donatılmış olması gibi. Geniş kapasiteli, uzun ömürlü, kolay sökülüp takılabilen, basit ve kullanışlı lityum polimer pil gibi pek çok özellik bu bataryada bulunuyor. Akıllı telefonların en önemli bileşeni olarak da bilinen Baseus cep telefonu bataryası ile tek şarj dolumu sayesinde tüm günü geçirmek mümkün. Isınma, şarj boşalma gibi pek çok sorunla karşılaşma ihtimalleri Baseus cep telefonu bataryası yüksek kapasiteli sayesinde yok oluyor. En yoğun kullanımlarda dahi kısa süreli şarj problemlerinin önüne geçen batarya, akıllı telefonların kullanımının yaygınlaştığı bu dönemde en iyi çözüm olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

  Baseus Cep Telefonu Bataryası Modelleri ve Özellikleri

  Baseus cep telefonu batarya modelleri telefonlara ve sürümlere göre değişiklik göstermekte. Yüksek amperli batarya, yüksek kapasiteli batarya, uyumlu pil batarya, volume telefon bataryası gibi pek çok farklı sürümü bulunmakta. Kullanıma göre değişiklik gösterebilir iken, cep telefonu bataryalarının belirli bir kullanım ömrüne sahip olduğu bilinmekte ve kullanım şekline bağlı olarak da bu süre değişiklik göstermektedir. 2200 mahu kapasiteye kadar ulaşabilen baseus cep telefonu bataryaları telefon için gereken sağlıklı pil ömrünü sunmakta. Telefon güvenliğini ve hücre istikrarını garanti eden çeşitli korumalara sahiptir. Kısa devre, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma ve diğer önlemler pilin veya cihazın istenmeyen hasar görmesini önler. Uygun fiyatlarda piyasaya sunulan Baseus cep telefonu bataryası modelleri akıllı telefonun kapasitesine ve gücüne göre uyum sağlamakta. Baseus cep telefonu bataryası 340 mh özellikli ürünler cep telefonlarının ömrünü uzatırken aynı zamanda sık karşılaşılan batarya tehlikeleri ve sorunlarını da engeller. Yüksek performans yeterliliği, iyileştirilmiş pil şarjı ve maksimum kapasite özelliklerinin görünür olması sayesinde batarya gücünün ne kadar sağlıklı ve dayanıklı olduğu da kontrol edilebilir. Batarya ömrü teknik bilgilerdeki bahsi geçen detaylara göre de değişkenlik gösterebileceği gibi kullanan kişinin cep telefonunu ve bataryayı kullanma ve koruma şekli ile de birebir alakalıdır. Çıkarılamaz Li-Po 340 mAh pil, kapasite 2200mAh arasında değişiklik gösterebilirken, dayanıklık süresi 225 saate kadar (2G) / 225 saate kadar (3G), konuşma süresi 8 saate kadar (2G) / 8 saate kadar (3G), müzik çalma 40 saate kadar kullanıcıya imkan sunar. Aynı zamanda garanti özelliği sayesinde güvenilir bir tercih olmasının yanı sıra oldukça kullanışlıdır. Dayanıklılığı, pek çok uygulama esnasında test edilebilir olması sayesinde deneyim sonucu fark edilebilir. Gün içerisinde sık kullanılan pek çok uygulama telefonun bataryasının ısınmasına ya da şarjın normal düzeyinden çok daha çabuk düşmesine sebep olurken bateus cep telefonu batarya modelleri sayesinde bu tarz bir sorunla karşılaşmak en az düzeyde beklenir. Bateus cep telefonu batarya modelleri akıllı telefonlar ile uyumluluk sağlanması açısından pek çok sayıda geliştiriliyor ve piyasaya sunuluyor.

  Baseus Cep Telefonu Batarya Fiyatları

  Baseus cep telefonu batarya fiyatları, cihazın gereksinimleri ve pil ihtiyacına göre değişiklik göstermekte. Herhangi bir cihazın özellikleri bu fiyatları değiştirmekle birlikte özelliklerini de buna göre dizayn etmekte. Baseus cep telefonu bataryaları, akıllı telefonların fiyat pahalılığının gözle görülür olduğu piyasada kullanışlılığı ve dayanıklılığı göz önüne alındığında ihtiyacı karşılayabilecek makul düzeydedir. Her özellik ile birlikte fiyat skalası da değişiklik gösterdiği için, cep telefonuna uygun bir batarya bakarken tercih edilebilecek sırada olması oldukça başarılı sonuç verir. Mantıklı bir karar vermek için telefonun tüm özellikleri bilinmeli, buna göre de baseus cep telefonu batarya modelleri arasında en uygun ve kullanışlı seçenek üzerinden tercih edilebilir. Cep telefonlarının güncelliğine uyum sağlayan baseus cep telefonu bataryaları, güç düzeyine ve kapasitesine göre farklı fiyatlarda piyasaya sunulmakta. Batarya özelliklerinin iyi bilinmesi ve buna göre bir tercih yapılması bu açıdan oldukça önemli ve gerekli bir durum. Uzun süre dayanıklılığı sayesinde bataryayı sık değiştirme problemi olmayacağı gibi zamandan ve fiyattan da tasarruf edilmiş olur.

  Baseus Cep Telefonu Batarya Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Öncelikle bataryanın cihaza uygunluğu kontrol edilmeli ve cihazın durumu mutlaka bilinmelidir. Telefonun gerektirdiği kapasite ve uyum bilindiği takdirde baseus cep telefonu batarya modelleri arasında ihtiyaca uygun olan model aratılmalı ve cihaza uygunluğu mutlaka araştırılmalıdır. Uzun pil ömrü sağlaması, ısınmaması, güvenilir olması en önemli 3 özellik olarak sayılmalı ve araştırırken bu kıstaslar göz önüne alınmalıdır. Modeller güç seviyeleri arasında değişkenlik gösterdiği için modeller arasında fiyat araştırması yapılabilir ve bunun sonucunda en uygun olan batarya modeli tercih edilebilir. Kullanışlı olması kesin bir gereksinim olduğu için, mh özellikleri ve uygulamalar esnasında ne kadar dayanıklı olduğu saat üzerinden hesaplanarak mantıklı bir karar verilebilir. Batarya cep telefonu için en önemli temel gereksinimlerden biri olduğu için sağlıklı pil ömrünün yanı sıra herhangi bir sorun yaşatmaması için garanti özelliği de göz önüne alınmalıdır. Sağlıklı şarj bir telefonun en önemli gereksinimi olarak bilinmesiyle birlikte Baseus cep telefonu bataryası modelleri bu konuda pek çok seçenek sunmakta. Baseus cep telefonu batarya modelleri arasında cihaz için en uygun model seçildikten sonra güç düzeyleri arasında kıyaslama yapılarak tercih edilebilir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery