Çelik Termos

Çelik Termos Fiyatları

405 Ürün gösteriliyor.
Çelik Termos fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Çelik Termos fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 405 adet Çelik Termos ürünü bulduk. Çelik Termos kategorisinde en favori Kamp Sandalyesi, Termos, El Feneri, Matara, Çadır ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Çelik Termos mağaza fiyatları ve Çelik Termos ürün özellikleri incele!
çelik termos” ile ilgili daha fazla sonuç için cimri market’te ara!CimriMarkette "11" sonuç
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çelik Termos

Termos kullanımı uzun yıllardır kullanıcıların hayatlarına dahil olan önemli araçlar arasında yer alır. Günlük hayatta her zaman kolaylıkla taşınabilen termoslar, içecek ihtiyacını karşılar. Su, kahve, gazlı içecek, meyve suyu gibi çeşitli içecekleri uzun süre muhafaza eden farklı termoslara ihtiyaç duyulur. Bu yüzden birçok marka kullanıcıların bu ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik üretim yapar. Özellikle kullanıcıların sağlığını ön planda tutan öncü markalar çelik termos üretir. Çelik termoslar hem insan sağlığını hem de içeceklerin tazeliğini korur. Bu özelliği sayesinde kullanıcılar genellikle çelik malzeme ile yapılan termosları tercih eder. Farklı boyutlarda, renklerde ve tasarımlarda üretilen termoslar, adeta bir aksesuar olarak görülür. Çünkü hem günlük aktivitelerde hem de iş hayatında çoğu kişi her zaman yanında termos bulundurmak ister. Özellikle yoğun ve stresli geçen günlerde kullanıcılar her zaman yanında sıcak içecekler veya su taşımak ister. Çelik termosların uzun süre sıcak tutma ve güvenilir olma özelliği de kullanıcıları bu ürünlere yönlendirir.

Çelik Termos Modelleri ve Özellikleri

Sürekli olarak dışarıdan içecek alıp tüketmek yerine evinizde hazırladığınız içeceklerinizi termos yardımı ile içebilirsiniz. Ayrıca evde vakit bulamadığınız zamanlarda ise gün içinde dışarıdan da içecek alıp çelik termosa doldurma yapabilirsiniz. Böylelikle kişisel olan termosunuzu kullanarak sağlığınızı korursunuz. Ayrıca içeceklerinizi o an tüketmek zorunda kalmadan, dilediğiniz an tüketim yapabilirsiniz. Üretilen çelik termosların farklı boyutları bulunur. Bu boyutların elde taşınabilir olanları farklı litreler ile hazırlanır. Çeşitli markalar kullanıcılar için 750 ml çelik termoslar üretir. Bu termoslar modellerine göre farklı yapılarda ve tasarımlarda olur. Bazı çelik termoslarda kuplar olurken bazı modeller de kup bulunmayabilir. Kulp tercihi tamamen kullanıcıya bırakılır. Fakat üretilen çelik termos 750 ml olduğu zaman ürünü taşımak ve kullanmak oldukça kolaylaşır. İçinde sıcak içecek olsa dahi çelik yapısı sayesinde dışarıya sıcaklık geçmediği için elinizde taşımada zorluk yaşamamış olursunuz. Ayrıca oldukça güvenli kapakları sayesinde ürünü çantanızda da taşıyabilirsiniz. Çift katlı ve kırılmaz bir yapıya sahip olan çelik termoslar size herhangi bir problem yaşatmayacağı için ürünü dilediğiniz gibi taşıyabilirsiniz. Daha büyük bir termosa ihtiyacınız var ise 1 lt olarak üretilen ürünlerden edinebilirsiniz. Çelik termos 1 lt olduğu zaman uzun bir gün içinde tüketebileceğiniz çeşitli içecekleri yanınızda taşıyabilirsiniz. Hatta spor severlerin sıklıkla tercih ettiği 1 lt çelik termoslar yoğun bir spor esnasında ihtiyacınız olan sıvıyı alabilmeyi sağlar. Birden fazla kişinin içecek ihtiyacını kolayca karşılayabilen 2 lt termoslarda üretilir. Sahip olduğunuz çelik termos 2 lt olduğu takdirde neredeyse 12 saat belirli seviyede sıcak tutma özelliği sayesinde ürünü dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz. Aynı özellik soğuk içecekler içinde geçerli olur. Özellikle sıcak yaz aylarında serinlemek isteyen kullanıcılar için vazgeçilmez olan çelik termoslar, soğuk içecekleri uzun süre aynı ısıda tutar. Fakat uzun soluklu piknikler, mutfaklar ve işyerleri için markalar daha büyük kapasiteye sahip çelik çay termosu üretir. Çift katlı ve darbelere karşı dayanıklı olan bu termoslar, oldukça modern görünümlere sahip olur. Üretilen modeller içecekleri sıcaklık değerlerine göre farklı zaman dilimlerinde aynı ısıda tutar. Bu yüzden ihtiyacınız olan sıcaklığını önceden ayarlamanız gerekir.

Çelik Termos Fiyatları

Çelik termoslar kullanıcılara çeşitli avantajlar sunar. Bu avantajlar arasında tasarruf imkanı da bulunur. Uzun ve yorucu bir güne başlamadan önce evinizden çıkarken sıcak ve taze kahvenizi hazırlayıp çelik termosunuzun içine dökerek, belirli bir saat aralığından tüketim yapabilirsiniz. Uzun vadede bir yatırıma dönüşen bu ürünler, fiyat performans konusunda oldukça memnun eder. Her bütçeye uygun çelik termos bulunduğu için istediğiniz özelliklere sahip ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fakat çelik termos fiyatlarının belirli durumlara göre değiştiğini bilmeniz gerekir. Bu durumlar ürünün malzeme yapısı ve sunduğu hizmetlerle ilgili olur. Öncelikli olarak üretilen ürünün iç ve dış yüzeylerinin tamamen çelik olması fiyatı etkiler. Eğer termosunuzda ayrı bir kup bulunuyor ise karşılaştığınız fiyatlar kulpsuz çelik termosa göre daha farklı olur. Diğer bir faktör ise ürünün içine alabildiği içecek miktarı ile ilgili olur. 1 litre çelik termoslar ile cooker çelik termos fiyatları boyutlarının farklı olmasından dolayı değişir. Burada etken olan nokta ise ürün için kullanılan malzemenin ve maliyetinin artması ile ilgili olur. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak kendinize en uygun ürünü en düşük fiyatlar ile bulabilirsiniz.

Çelik Termos Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Amacınıza uygun bir çelik termos ararken karşınıza birbirinden farklı birçok marka çıkar. Bu markalara ait olan çelik termos modelleri arasında kendinize en uygun ürünü seçmenin önemli koşulları bulunur. Özellikle satın alma işleminden önce bu koşullara dikkat etmeniz gerekir. Öncelikli olarak satın almak istediğiniz ürünün boyutuna ve kapasitesine önem göstermelisiniz. Aksi takdirde üründen gerekli performansı alamayabilirsiniz. Ürün gereğinden fazla büyük veya gereğinden fazla küçük olursa istediğiniz koşullarda kullanım sağlayamamış olursunuz. Daha sonra ürünün rengini ve tasarımını dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Dilerseniz kulplu çelik termosları inceleyerek seçeneklerinizi arttırabilirsiniz. Ayrıca markaların sunduğu başka bir avantaj ise aynı özelliklere sahip yemek kapları olur. Çelik termosun yanında ekstra olarak çelik termos yemek kabı da satın alarak avantajlarınızı arttırabilirsiniz. Pikniklerde, yolculuklarda veya dışarıdan yemek istemediğiniz zaman önceden hazırladığınız yemekleri çelik kaplarda muhafaza edebilirsiniz. Uzun süre sıcaklığı koruyan bu kaplar, yemeklerinizin lezzetini, vitaminini ve minerallerini güvende tutar.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery