track source
 • Weima WM1000-N Çapalama Makinesi
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Aradığınız her şey süper indirimlerle GittiGidiyor'da
Aradığınız her şey süper indirimlerle GittiGidiyor'da
Weima WM1000-N Çapalama Makinesi ürününün 0 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. Weima WM1000-N Çapalama Makinesi özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Weima WM1000-N Çapalama Makinesi yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz.

Weima WM1000-N Çapalama Makinesi

Bıçak Adedi 24 Adet
Bıçak Sırası 6 Sıra
Çalıştırma İpli
Çapalama Derinliği 30 cm
 • Weima WM1000-N Çapa Makinesi düşük yakıt tüketimi ve pratik kullanıma uygun mühendisliği ile işlerinizi kolaylaştırır.
 • 3,6 lt yakıt deposu ile yakıt ekleme sıklığını azaltır bu sayede işinize odaklanabilirsiniz.
 • 6,5 hp motor gücü ile arazi koşullarında sizi yormadan ilerler.
 • 100 kg ağırlığı ile kontörü kolay bir kullanım sunar.
 • 2 ileri 1 geri vitesi ile daha kolay kullanım sağlar.
daha fazla göster
Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.

Özellikler

 • Genel Özellikler
 • Çalıştırmaİpli
 • Vites(Geri)1 Geri
 • Vites(İleri)2 İleri
 • Yakıt TipiBenzin
 • Teknik Özellikler
 • Bıçak Adedi24 Adet
 • Bıçak Sırası6 Sıra
 • Çapalama Derinliği30 cm
 • Çapalama Genişliği105 cm
 • FiltreBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Motor Gücü(Elektrik)Yok Yok
 • Motor Gücü(Yakıt)6.5 hp
 • Silindir Hacmi196 cc
 • Yakıt Depo Kapasitesi3.6 lt

Yorumlar

Çok İyi
17 Kişi
İyi
1 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
3 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
21.05.2018 22:24Babamın daha rahat bir şekilde köydeki toprağı işlemesi için dedeme aldığı ürün. Almadan önce baya bir araştırmıştık ama geldiğinde de çok sağlam ve kullanılışının çok rahat olduğunu anladık.
20.05.2018 17:35Diğer çapalama makinelerine göre yerden yüksekliği gayet iyi.Çok eğilmek zorunda kalmıyorsunuz boyumuz için gayet ideal ve eğilmekten kaynaklı sizde de fıtık varsa bu yönden de gayet iyi.Çapalama kısımlarındaki dişlilerde gayet sağlam ve güçlü açıkçası böyle olması çok iyi.Çok sık kullanıldığı için paslanma falan gibi bir durumda söz konusu olmadı bizimkin de.Fiyatıda gayet uygun bence.
20.05.2018 05:27Geçen bir belediye işçisinin yol kenaraında çimlerin düzenleme işinde kullanırken gördüm. Bu ne aceptir idye bir süre izledim. Baya eğlenceli bir iş gibi geldi bana. Sonra dayanamadım sorayım dedim. Adamı en az 15 dakika izlemişimdir. İşlerini hızlandırdığı baya belliydi. Muhappet etmek için yanına gittim. Makineden memnun olup olmadığını sordum. Memnun olmaz mıyız dedi, iki saatte bitiriyoruz işlerimizi dedi. Yoksa buraya kadınlar çapalamaya kalksa 5 kadın çapalıyor dedi. İki saatte bitiriyorum ben burayı dedi. Peki izor mu kullanmak diye sordum, kadınlar yapamaz mı dedim. Biraz erkek kuveti gerektiğini söyledi. Ama alışırsa kadınlar da yapacağını söyledi. Ben bu konuşmasından biraz yorucuolduğunu tahmin ettim. Kullanması kolay mı dedim. Adam gel bak dedi. İlk orda denedim ben. İlk etapta zorladı, bilmediğim için normaldir. Sonrasında takır takır hemen işler hallediliyor. Alacaksan sen bundan al, diğer ucuzlarından kaç tanesini çöpe atmışlar. Bu en iyisiymiş.
19.05.2018 22:45Bu çapa makinesi öyle bir iz bıraktı ki hayatımda, 3 çocuk okutup köyüne dönen babam bana göre vizyonlu güzel bir hayat yaşıyor. Konusu açıldı istersen sana atv alayım yakın köylere gidip geliyorsun kolay olur doğayı seviyorsun gezersin diye ısrar ettim. Hareket etmedikten sonra faydası ne böylesi çok daha iyi sen alacaksan Sen çapalama makinesi al dedi. Şaşırdım tabi sonuç olarak aldık. Adam çalışırken mutlu oluyor, bağ bahçe ile uğraşmanın verdiği hazzı gördükçe tatillerde yanına daha sık uğrar oldum. Bana göre kıymeti bilinesi, saygı duyulası bir makine. Teknik olarak da kullanımı basit 30 cm derinlik 105 cm genişlik sağlam motor gücü ile performanslı.
19.05.2018 16:31Kolay kullanım sunan bir çapalama makinesi diyebilirim.Benzinli ve ipli olması büyük bir avantaj.Şanzımanlı güç aktarımıyla çalışan bu makine 100 kg ağırlığında.Yağ kapasitesi ise 1.5 lt.Ergonomik olan ve toprak işleme içinde epey uygun bir makine.Tekerlekli taşıma sistemi sayesinde özgürce hareket ettirebiliyorsunuz.
Teşekkürler Weima
19.05.2018 13:46Çapa motorları tarım arazi işi ile uğraşan ekmeğini topraktan çıkartanlar tarafından şimdilerde çok popüler kimi halk insanımız sıcak bakmasada bir kaç denemeden sonra kendi tarlalarında da Çapalama makinelerini kullanıyor olmaları çok daha mutlu ediyor bizleri çünkü biz köylülerie hitap eden bir makinenin oluşu bile bambaşka bir duygu. zahmetsiz oluşundan toprağı milim milim işliyor olmasına kadar tutun gerçekten biz çiftçileri rahata erdiren bir makina olmuş diyebilirim 24 adet 6 sıra bıçağı ile daha verimli daha sağlam işler başardım severek kullanıyorum
18.05.2018 23:16çapa için ideal bir makine. Bursada çiftcilik yapan babam için sipariş ettim ve gidip yerinde inceleyip kullandım. Babam ilk başta alışamamış çünkü performansı gerçekten güçlü geleneksel kullandıkları makineler gibi değil tabi. Beygir gücünü gözeterek aldım babama iyi de hediye oldu aslında. vitesleri ve hızlanması güzel çapalamayı gayet rahat hallediyoruz düz bir düzlemde gidince sıkıntı yaratmıyor bize.
18.05.2018 19:58bıçak sayısının fazlalığı ile genişliğinin orantılı olması çapa işlemini gerçekleştirirken önemlidir, bunu sağlamış olmaları zamandan tasarruf etmek için ve çok fazla yorulmadan çapalama yapmaya olanak verdiği için çok işlevli bir makine olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır, sağlamlılığı ile yıllarca kullanım sağlayacak bir üretime sahip
16.05.2018 11:13çapa genişliği yüksek aletlerden birisi. Geniliği 1 metreye kadar çıkabildiği için bunu aldık malum ne kadar git gel yaparsanız o kadar çok benzin yakmış oluyorsunuz. derinlik ve genişlik bizim için esas. devir sayısı zor araziler için de yeterli gibi duruyor.
14.05.2018 17:32Amcam için tarladaki işlerini kolaylaştırması için birlikte karar vererek aldık. Şunu şöylemeliyim ki iyi spor yapıyorsunuz. Büyük bir kolaylık sağlıyor ama biraz da güçlü olmalısınız. Makinayı iyi kontrol etmelisiniz. Zamanla yaparak alışılacak bir durum. Makine gerçekten çok sağlam. Bizim oranın toprağı biraz serttir ama bu makine bana mısın demiyor. Çapa işini iyi yapıyor. Daha uygun fiyatlı olanlar vardı. Onlardan mı alıyım diye ddüşünmedim değil ama iyi ki buna karar vermişiz. Yoksa o dayanamazdı diye düşünüyorum. Bağı bahçesi olan orada vakit geçiren insanlar için vazgeçilmez bir araç. Traktörle yapmaktan bile çok kolay. Traktörle her yeri yapamazsınız fakat bu makinayla her yere girip çıkabilirsiniz. Ben de amcama yardım etmek için kullanıyorum. Toprakla vakit geçirmesini seviyorum. İyi ki de almışısız bunu.
Daha Fazlasını Gör
Cimri'nin Seçimi
Kaan 10 S Benzinli Mini Çapa Makinası
Kaan 10 S Benzinli Mini Çapa Makinası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Kaan 23S Çapa Makinesi
Kaan 23S Çapa Makinesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
track source