track source
track source
track source

Çamaşır Yumuşatıcı

Çamaşır Yumuşatıcı Fiyatları

1340 Ürün gösteriliyor.
Çoklu Paket
Organik
Çamaşır Yumuşatıcı fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Köpek Sağlık-Bakım Fiyatları
 • Ramazan Paketi Fiyatları
 • Süt ve Süt Ürünleri Fiyatları
 • Köpek Uyarı Levhası Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Çamaşır Yumuşatıcı Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Çamaşır Yumuşatıcı markası:

  2021 yılı Çamaşır Yumuşatıcı Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1339 Çamaşır Yumuşatıcı modeli içerisinde en ucuz Çamaşır Yumuşatıcı fiyatı 5.9 TL iken, en yüksek Çamaşır Yumuşatıcı fiyatı 432.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çamaşır Yumuşatıcı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Çamaşır Yumuşatıcı fiyatı ise 19.1 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Çamaşır Yumuşatıcı Ürünleri Hangileridir?

  En Çok Tercih Edilen Çamaşır Yumuşatıcıları Hangileridir?

  Cimri.com
  En Çok Tercih Edilen Çamaşır Yumuşatıcıları; Bingo, Yumoş, vernel ve Abc Olarak Sıralanmaktadır.
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Çamaşır Yumuşatıcısı

  Çamaşır yumuşatıcısı, çamaşırların daha yumuşak bir yapıda olmasını ve güzel kokmasını sağlar. Uzun süren kalıcı kokusu sayesinde çamaşırlarınız ilk günkü tazeliğinde kalır ve güzel kokar. Yumuşatıcıların ilk olarak işe yaradığı nokta, suların çeşitli yollarla çamaşırlarda meydana getirmiş olduğu sertliği giderme özelliğidir. Çamaşır yumuşatıcı ile çamaşırların bu sertliği giderilir ve ayrıca daha az kırışır. Bu nedenle ütü yapmak için daha az zaman harcamak zorunda kalırsınız. Yumuşatıcılar içermiş olduğu çeşitli kimyasallar sayesinde ekstra özelliklere sahip olabilir. Bu da kullanım çeşitliliği sağlayacaktır. Yumuşatıcı kullanarak çamaşırlarda meydana gelen renk solmasını dahi giderebilirsiniz. Böylelikle çamaşırlarınızın eskime kapasitesi daha uzun sürecektir.

  Yumuşatıcıların temel işlevi kumaşların arasına sızarak meydana gelen sürtünmeyi azaltmaktır. Yumuşatıcılar çamaşırlarınıza ince bir kaplama uygular ve çamaşırların olası kötü etkilerden korunmasını sağlar. Bu şekilde renklerin solmasını engelleyerek orijinal tonunu koruması sağlanır. Yumuşatıcıların birçoğu parfümlü kokular içerir. Bu ise ekstra bir özellik olarak görülebilir. Bazı markalar ise bu ürünleri tamamen organik bir şekilde üretir. Bu nedenle tercihte bulunurken bazı özellikleri dikkate almanızda fayda vardır.

  Çamaşır Yumuşatıcısı Modelleri ve Özellikleri

  Çamaşır yumuşatıcıları temelde parfümlü ve parfümsüz olmak üzere ikiye ayrılır. Koku türlerinde göre farklı modellere ayrılan bu ürünler, içermiş olduğu kimyasallar sayesinde de farklılık oluşturur. Bu nedenle model tercihinde bulunurken bazı özelliklere dikkat etmeniz gerekir. Bu özelliklerden ilki çamaşırları yumuşatma derecesidir. Çamaşırları yumuşatma derecesi, yumuşatma işleminin ne kadar sağlıklı yürütüldüğü ile ilgilidir. Bu nedenle bakmanız gereken ilk özellik olarak çamaşır yumuşatıcısının çamaşırları iyi yumuşatıp yumuşatmadığına bakmanız olacaktır. Statik elektriklenmeyi önleyici özelliği ise aranması gereken diğer özelliktir. Böylelikle çamaşırlarınız orijinal görüntüsünde kalır ve bozulmadan kullanma imkânı yaratılır. Çamaşır yumuşatıcısının yumuşatma işleminden sonra aynı zamanda ütüde kolaylık sağlaması da gerekir. Ayrıca örneğin perde yıkanacaksa toz tutmama özelliğinin bulunması da aranabilecek ekstra özelliklerden birisidir. Ürünün ekonomik olması, bütçeniz açısından önemlidir. Aynı zamanda ürünün çevre dostu olması, çevreye duyarlılık açısından önemli bir özelliktir. Bu özelliklere göre çamaşır yumuşatıcı markaları çeşit çeşit ürünler üretir, kullanıma sunar.

  Yumuşatıcıda aranması gereken diğer bir özellik ise çamaşırın doğal rengini koruyucu özelliğidir. Bu sayede çamaşırlarınız doğal renginde kalır, herhangi bir bozulma meydana gelmez. Yumuşatıcıların aynı zamanda hemen her türlü kumaşta kullanılabilme özelliğinin olması, çok çeşitli fonksiyon açısından size kolaylık sağlar. Hassas ciltler için uyumlu olma özelliği ise çok önemlidir. Çünkü yumuşatıcılar ile çamaşırlar yumuşatıldıktan sonra giyilir ve cildimize uyum sağlaması gerekir. Bu nedenle bu özelliklere sahip bir yumuşatıcı kullanmanız sizin faydanıza olacaktır. Genel olarak yumuşatıcılar kumaş bakımını sağlamaktadır. Siz de bu özelliklere sahip olan yumuşatıcıları tercih ederek kumaş bakımını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli koku tercihlerinin sunulması, size tercihinizde özgürlük sağlayacaktır. Ürün tercihinde bulunurken çamaşır yumuşatıcı çeşitleri arasından dilediğiniz tercihte bulunabilme özgürlüğüne sahip olursunuz. Yumuşatıcının aynı zamanda kumaş doğallığını bozmayan bir yapıda olması gerekir. Yani, kumaşın doğal halini bozucu yumuşatıcıları tercih etmemelisiniz. Yumuşatıcı özellikleri arasında önemli özelliklerden birisi de budur.  

  Çamaşır Yumuşatıcısı Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Çamaşır yumuşatıcısı alırken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler vardır. Bu özelliklerin başında ise kumaşların doğal halini koruyuculuk gelir. Parfümlü çamaşır yumuşatıcı, hoş kokuları seven kullanıcılar için idealdir. Parfümsüz çamaşır yumuşatıcı ise bu tip kokulara alerjisi olan, sevmeyen kullanıcılar için idealdir. Öte yandan çamaşır yumuşatıcıları kaliteli olması gerekmektedir. Kaliteli yumuşatıcıları durulama aşamasında kolay durulanıp durulanmadığından anlayabilirsiniz. Yumuşatıcıların kullanım sonrası çamaşırları yumuşatma derecesine bakarak da kalitesini anlayabilirsiniz. Kaliteli ürün kullanımı hem çamaşırlarınız açısından hem de doğallık açısından önemli olacaktır. Öte yandan ütü yaparken kolaylık sağlaması aranabilecek özelliklerden bir diğeridir. Çamaşırlar yıkandıktan sonra çok kırışır ve ütülemek problem olabilir. Yumuşatıcıların kırışıklığı azaltıcı özelliği sayesinde bu durumu ortadan kaldırabilirsiniz. Koku süresinin uzun sürmesi de arayabileceğiniz diğer bir özelliktir. Çevre dostu bir yumuşatıcı kullanmanız, çamaşırlarınız açısından da faydalı olacaktır. Aynı zamanda ekonomik bir ürün tercihinde bulunmanız durumunda bütçeniz sarsılmayacaktır. Ekonomik ürünler genellikle kalite yönünden sıkıntılı olsa da hem ekonomik hem kaliteli ürünler piyasada yer alır. Bu nedenle sitemiz üzerinden detaylıca bir araştırma yapmanız gerekir ve bu araştırmalar neticesinde kendinize en uygun özellikli çamaşır yumuşatıcısı ürününü bularak avantajlı bir duruma geçebilirsiniz.

  Çamaşır Yumuşatıcısı Fiyatları

  Çamaşır yumuşatıcısı fiyatlarını belirleyen birçok faktör bulunur. Bu faktörlere göre fiyat belirlenerek satışa sunulur. Her ne kadar fiyatlar özelliklere göre belirlense de genel olarak yumuşatıcı fiyatları bütçe dostu niteliktedir. Bütçenizi sarsmaz, uygun fiyata kaliteyi elde edebilirsiniz. Genellikle kaliteli ürünler diğer ürünlere göre biraz daha pahalı olur. Ancak burada söz konusu olan çamaşırlarınız ve cildiniz. Bu nedenle uygun bütçe ile kaliteyi de gözeterek hareket etmeniz tavsiye edilmektedir. Yumuşatıcı fiyatlarını belirleyen temel unsur malzeme kalitesidir. Yumuşatıcının hangi kimyasallardan üretildiği, hangi özelliklere sahip olduğu ve benzeri durumlarda fiyat belirlenmektedir. Ekstra özellikler fiyatı arttıracaktır. Bu nedenle aradığınız özelliklere göre uygun bir bütçe ayırarak uygun fiyatlı bir yumuşatıcı tercih etmeniz gerekir. Örneğin kırışıklığı azaltıcı özelliği bulunmuyorsa fiyatı azalacaktır. Fakat fiyatı az olsun diye kaliteden vazgeçmemeniz gerekir. Bu nedenle ürün tercihinde bulunurken kalite unsurunu mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Uygun maliyet, gerekli özellikler ve kalitenin kesiştiği noktada ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sipariş vermeden önce cimri.com'u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery