iştirakidir.
Ana Sayfa > Beyaz Eşya & Mutfak > Beyaz Eşya > Çamaşır Makineleri >
0.0TL (0 Fiyat Seçeneği)
0 Yorum
Puan Ver GÖNDER
Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı 0 Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
İNCELEME
Bosch WAQ20461TR Bosch Avantixx serisinin yetenekli çocuğu Avantixx 7, detaylı program seçenekleri, kolay kullanımı ve enerji tasarrufu ile oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor.
Yazar: Elif Bayar 11/12/2014

A+++ enerji sınıfında olan bu ürün, ActiveWater ve VarioPerfect teknolojilerine de sahip. Yani çamaşır yıkarken, yıkadığınız çamaşıra göre su oranı ayarlayıp minimum düzeyde elektrik kullanacak ve en tasarruflu makineden bile %10 daha fazla tasarruf edecek bir makine. Aynı zamanda daha yüksek bir performans ile zamandan da ciddi bir tasarruf sağlamak mümkün.

Tek marifeti çevre dostu olmak da değil bu makinenin. Pek çok kişinin aslında önemli bir sorunu olan deterjan alerjisi için düşünülmüş olan AllergyPlus & Baby programı bana göre, makinenin öne çıkan özelliklerinden birisi. Hassas cilde sahip pek çok kullanıcı için çamaşır makinelerinde kullanılan deterjanların yeteri kadar arınmaması büyük bir sorundur. Bunun için ek durulama yapmak ve bebeklerin çamaşırlarını elde yıkamak, kaynatmak gibi yöntemlerle çözüm aranırken Bosch bu programla bu sorunu çözmüş gibi gözüküyor. Uzun yıkama döngüsü ve yoğun yıkama işlemleri ile deterjan ve tahriş edici maddeler çamaşırlardan arınırken aynı zamanda hijyenik bir yıkama sağlıyor. Deterjan gibi maddelere cildi tepki verenlerin, özellikle de yeni doğan bebeklerin cilt sağlığını korumak isteyen anneler için ideal bir seçenek.

AllergyPlus & Baby programı dışında çamaşırların türüne göre de programlar bulmak mevcut. Sport/Fitness, Gömlek/Bluz, Koyu Renkliler/Kot, Pamuklular, Sentetikler, Hassas/İpek, Yün programları ile çamaşırlar cinsine göre, yıpranmadan yıkanabiliyor. Bunların dışında 7kg kapasiteli tamburu ve geniş açılan kapağı ile yorgan yıkamak da mümkün. Yorgan gibi yıkaması zor ve büyük parçalar için de ayrıca program bulunuyor. Süper-Kısa 15’ programı ise, özellikle çalışan kadınları ve “makine dolsun” diye çamaşır biriktirmekten hoşlanmayanları memnun edecek gibi gözüküyor.

Bu kadar fazla seçeneği rahatça kullanmanız için tasarlanmış kontrol panelinden istediğiniz programı kolayca seçebilir, dijital ekran ile süre, devir ve sıcaklık ayarlarını dokunmatik tuşlarla ayarlayabilir ve dokunmatik tuşlarla speed perfect, eco perfect, kolay ütüleme ve hassas durulama seçeneklerini ekleyebilirsiniz. Dijital ekran ile program akışını ve kalan süreyi de kolayca takip edebilirsiniz. 

Elif Bayar 11/12/2014
Misafir Editör
Bosch Çamaşır Makineleri