track source
track source
track source
 • Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
 • Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
 • Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
 • Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
 • Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
 • Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
 • Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
Karşılaştırmaya ekle
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz ürününün 1 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Arçelik Çamaşır Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Arçelik

Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

 • A+++ enerji seviyesine sahip olan Arçelik 7103 DY çamaşır makinesi, düşük enerji tüketimi sağlayarak enerji tasarrufu yapabiliyor ve 7 kg yıkama kapasitesi sayesinde tek seferde daha fazla çamaşır yıkayabiliyor.
 • Maksimum sıkma devri 1000 (d/dk) ile güçlü ve daha az nemli bir yıkama yapabiliyor.
 • Pamuklu, sentetik, hassas, karma gibi birçok farklı program seçeneği ile kumaş türüne özel yıkama sağlıyor.
 • 56 dB yıkama sesi ve 73 dB sıkma sesine sahip olan bu çamaşır makinesinin çocuk kilidi de bulunuyor.
daha fazla göster
Bu ürün 1 fiyat bulunduruyor.
https://www.trendyol.com/
Buybuy

Arçelik 7103 Dy A+++ 1000 Devir 7 Kg Çamaşır Makinesi Beyaz 7103dy

Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Ücretsiz Kargo
4 Günde Kargo
En Ucuz
3.389,00 TL

Ürün Özellikleri

Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz Özellikleri ve Detayları

 • Genel Özellikler
 • Kullanım TipiSolo
 • Yıkama Kapasitesi7 Kg
 • Maksimum Sıkma Devri1000 Devir
 • Tambur HacmiBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Performans
 • Enerji SınıfıA+++
 • Yıllık Enerji Tüketimi156 kWh
 • Yıllık Su Tüketimi9899 lt
 • Yıkama Sesi56 dB
 • Sıkma Sesi73 dB

Yorumlar

Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
24 Kişi
İyi
3 Kişi
Vasat
1 Kişi
Kötü
1 Kişi
Çok Kötü
1 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
14.06.2021 14:33FİYATINA GÖRE İYİ BİR ÇAMAŞIR MAKİNASI
21.05.2021 13:03Çok ses gürültü yapiyor
21.04.2021 19:42arçelik evimin her alanında severek kullandığım bir marka ve çamaşır makinesi alırkende aynı markadan şaşmadım ve çokta memnun kaldım çok hoşum gidiyor gerçekten bu kadar sağlam ömürlük olmaları alacaklara tavsiye ederim.
20.04.2021 16:04Fiyat olarak gerçekten çok pahalı ama yine de iyi ki aldım diyorum çünkü arçelik kalitesinden çok memnunum bu zamana kadar hep arçelik kullandım ve hiçbir sorun yaşamadım evdeki çamaşır makinem bozulunca da yenisini yine arçelik almak istedim tek başıma olduğum için 7 kg çamaşır makinesi bana yetiyor
14.03.2021 21:32Bir süredir hangi marka çamaşır makinesi alacağım konusunda kararsızdım ve en sonunda bu ürünü satın almaya karar verdim. Ürün genel anlamda gerçekten oldukça güzel çıktı. A+ olması da enerji tasarrufu açısından oldukça iyi oldu. Bunun dışında fazla ses çıkartan bir makine de değil bu da beni ayrı memnun etti. Ürünün kötü bir yanını görmedim.
14.03.2021 10:54a+++ enerji sınıfına ait bir çamaşır makinesi 1000 devirli 7 kg yıkama kapasitesi var ki bence ideal çok yüksek devir tercih edilmemeli çamaşırlara zarar veriyor yırtıyor bilginiz olsun.Arçelik sağlam bir marka.
13.03.2021 21:39Ben çok memnunum bu çamaşır makinesinden çamaşırlarıma zarar vermeden narin bir şekilde yıkıyor pek çok kumaş çeşidine göre programı da mevcut enerji sınıfı özellikle tercih etmem sebebim oldu zaten büyük bir enerji tasarrufu yapıyor. Çamaşırlarım mis gibi kokuyor çok güzel yıkıyor. Herkese öneriyorum fiyatına göre mükemmel.
14.02.2021 19:12istediğiniz kadar araştırın, istediğiniz kadar kıyaslama yapın bu piyasanın en ama en iyisi kesinlikle dyson. Kablosuz olması büyük kolaylık çünkü evin bir odasından diğer odasına geçerken fişe takma derdi yok, çekiş gücü de ultra iyi düzeyde. Hızlı şarj oluyor, çabuk bitmiyor, kendinizi yormadan tüm evi kısa sürede süpürebiliyorsunuz. fiyatı ne kadar yüksek olursa olsun kuruşuna kadar hak ediyor.
14.02.2021 13:26a+++ enerji sınıfına ait bir ürün ben çok memnun kaldım 7 kg yıkama kapasitesine sahip 1000 devirli bir ürün arçelik markasından çok memnunum beyaz eşyada son derece başarılı eğer çamaşır makinesi alacaksanız güzel bir model tercih edebilirsiniz.
14.02.2021 06:42Makinemden gayet memnunum. Çok temiz yıkıyor. Özellikle beyazlı çamaşırlarım gerçekten de bembeyaz çıkıyor. Sessiz çalışıyor bu sayede gece de rahatlıkla çalıştırabiliyorum. Bence almak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilirler bence.
Daha Fazlasını Gör

İnceleme

04.12.2020Yazan:Editor Admin

Arçelik 7103 DY A+++ 1000 Devir 7 kg Çamaşır Makinesi

Geniş ürün gamı, yaygın servis ağı, kolay yedek parça temini ve çok sayıda şubesi ile Arçelik tercih edilen markalar arasında yerini alıyor. Çamaşır makinesi alırken Arçelik markasının sunduğu bu imkanlardan faydalanmak ve Arçelik 7 kg çamaşır makinesi çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Cimri.com ile araştırma yapmayı deneyimleyebilirsiniz. Cimri ile Arçelik 7103 DY çamaşır makinesi incelemesi, fiyat alternatifleri ve Arçelik çamaşır makinesi yorumları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Arçelik 7103 DY 1000 Devir Çamaşır Makinesi Özellikleri

Prosmart Inverter teknolojisine sahip olan Arçelik çamaşır makinelerinde, uzun ömürlü bir kullanım vadeden mıknatıs destekli motorlar yer alıyor. Bu motor sayesinde uzun ömürlü bir kullanım ve enerji tasarrufu vadediyor. Arçelik 7103 DY çamaşır makinesi özellikleri ile dikkat çekiyor. 7 kg kapasitesi bulunan çamaşır makinesinin maksimum sıkma devri 1000 olarak belirtiliyor. Arçelik çamaşır makinesi enerji sınıfı A+++ olarak ifade ediliyor. Bu enerji performansıyla, en yüksek enerji tasarrufu sağlayan ürün grubu içinde yer alıyor. Ekonomik su kontrol sistemi, enerji sınıfı ve makinenin ihtiyaca yönelik program seçenekleri, ev ekonomisine destek olan bir profil çiziyor. Makinenin yıllık enerji tüketimi 173 kWh iken yıllık su tüketimi 9899 litre olarak belirtiliyor. Silent Tech yan duvarları sayesinde yıkama için 63 dB, sıkma için 76 dB ses seviyesi ile performans gösteriyor. Arçelik çamaşır makinesi kısa yıkama var mı? sorusunun cevabı 15 program seçeneği içinde yerini alıyor. Programlar, pamuklular, pamuklular eko, sentetik, hızlı 14',karma, yünlü/elde yıkama, hassas, sıkma pompa, durulama, koyu renkliler/kot, perde, leke programı, hijyen+, nevresim olarak listeleniyor. Gömlek, nevresim ve hijyen programları sırasında buharlı yıkama yapmak da mümkün oluyor. Dijital gösterge panelinde, seçilen program dahilinde kaç dakikada, hangi devirde ve kaç derecede yıkama yapılacağı gösteriyor. Panelin altında bulunan tuşlar ile programın izin verdiği kadarıyla, derece ya da devir ayarında değişiklik manuel olarak da yapılabiliyor. İlave su ve ön yıkama seçenekleri de ihtiyaca göre kullanılabiliyor. Ön yıkama tuşuna 3 saniye süre ile basılması halinde kazan temizleme özelliği devreye giriyor. Bu özellik yüksek ısıda makinenin çalışması anlamına geliyor ve servis tarafından belirli süre aralıkları ile yapılması tavsiye ediliyor. Kalan zaman göstergesi ve zaman programlama imkanı makinenin çalışma süresine hakim olmak ve yıkama süresinde değişiklik yapabilmek için kullanılabiliyor. Su taşma emniyet sistemi sayesinde herhangi bir su sızıntısı durumunda makine çalışmayı durduruyor. Dengesiz yük kontrolü özelliği, makinenin tamburdaki dengesiz yükü otomatik olarak seçilen programda değişiklik yaparak düzenliyor. Sıkma işlemini iptal etmek ya da daha düşük devirde sıkma yapmak gibi değişiklikler ile makine korunurken daha sessiz ve daha az titreşimli bir yıkama sağlanıyor. Su kesik ikazı, farkedilmeyen su kesintileri durumunda kullanıcıyı uyararak, başlatma işleminin yapılmasına engel oluyor. Çocuk kilidi aktive edilerek çocukların makine üzerinde çalışırken değişiklik yapabilmesinin önüne geçiliyor. 59 kg ağırlığındaki çamaşır makinesinin yüksekliği 84 cm, genişliği 60 cm ve derinliği 55 cm olarak belirtiliyor.

Arçelik 7103 DY 1000 Devir Çamaşır Makinesi Fiyatları

Çamaşır makinesi almak istiyorsanız, Cimri.com sayfasında Arçelik çamaşır makineleri kategorisinde fiyat aralığını kendiniz belirleyerek arama yapabilirsiniz. Yıkama kapasitesi, enerji sınıfı, program ve ekran çeşidi gibi çok sayıda değişkeni olan çamaşır makinelerinin fiyatları da bu özelliklerden etkileniyor. Arçelik 7103 DY fiyat seçeneklerini, tek sayfada listelenen mağazalarla birlikte inceleyebilirsiniz. Dilerseniz karşılaştırmalı listeler ile fiyatları değerlendirerek ekonomik tercihler yapabilirsiniz. Cimri.com ile aradığınız ürünün fiyatlarını bulmak da, avantajlı fiyatlar yakalamak da kolay bir hal alıyor. 8 ürün çeşidine kadar karşılaştırmalı listelere ekleyebilir, fiyatlarını kıyaslayabilir ve isterseniz fiyat alarmı kurarak ilgilendiğiniz ürünün fiyatında değişiklik olması halinde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Arçelik 7103 DY 1000 Devir Çamaşır Makinesi İndirim ve Kampanyaları

Dönem dönem yapılan büyük indirim kampanyaları ve haricindeki indirimler uygun fiyatlı alışverişlere olanak sağlıyor. Cimri.com indirimli ürünler ve kapmanyalar sayfaları indirimli Arçelik 7103 DY çamaşır makinesi almak da bu sayfaların takibi ile mümkün oluyor. İndirimli ürünler sayfasında yer alan binlerce ürün içinden pratik bir arama ile ilgilendiğiniz ürünü bulabilir hızlıca alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kampanyalar sayfasına yapacağınız düzenli ziyaretler ile Arçelik 7103 DY çamaşır makinesi kampanya fırsatını yakalayabilirsiniz. Günün fırsatları sayfasında, fiyatında düşüş yaşanan ürünlerin içinde aradığınız ürünü bulmanız, bütçeniz içinde başka ihtiyaçlara yer açılmasını sağlayabilir. Broşürler sayfasında bulunduğunuz ayın güncel Arçelik broşürünü ya da indirim kataloglarını inceleyebilir, çoklu ürün kampanyalarından ve çeşitli promosyonlardan hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Arçelik 7103 DY 1000 Devir Çamaşır Makinesini Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

Uygun fiyata Arçelik 7103 DY çamaşır makinesi satın almak istiyor ve ürünün teknik özellikleriyle fiyatı hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, Cimri.com ile istediğiniz tüm bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Çeşitli alışveriş sitelerinin veya teknoloji marketlerinin paylaştığı fiyat, indirim ve kampanya bilgilerini Cimri.com üzerinden inceleyebilir, alışverişinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Arçelik 7103 DY yorumlar bölümünü görüntüleyerek makineyi deneyimleyen insanların fikirlerini öğrenebilirsiniz. Ürün değerlendirmeleri sizin alışverişinize de yardımcı olabilir. Fiyatlar ve özelliklerin yer aldığı sayfa üzerinde, fiyat analizi grafiğini de inceleyerek ürünün 90 gün içindeki fiyat dalgalanmasını görebilir, alışveriş zamanlamasını değerlendirebilirsiniz. Arçelik 7103 DY çamaşır makinesi hakkında ihtiyaç duyduğunuz bilgilere Cimri.com ile ulaşabilir, beğendiğiniz ürünü tüm detayları ile inceleyebilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Bosch WAT28480TR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
Bosch WAT28480TR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery
Karşılaştır