Vanish Çamaşır Leke Çıkarıcı

En Ucuz Vanish Çamaşır Leke Çıkarıcı Fiyatları

19 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Vanish
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

ÇAMAŞIR LEKE ÇIKARICILARI NELERDİR?

Çamaşır yıkamak kolaydır fakat inatçı lekeleri çıkarmak bazen çok zor olabilir. Çitileme gibi işlemler çamaşırlarınızın yıpranmasına neden olur. Beyazlatıcıları renklilerde kullanmak mümkün değildir. Fazla yıkama renklerin solmasına neden olabilir ve bazı çamaşırlar yıkama için uygun değildir. Kahve, çay, salça ve vişne gibi lekeleri sadece çamaşırlardan çıkarmak değil, halılar ve koltuk yüzeylerinden de çıkarmak zordur.

Çamaşır Lekesi Çıkarıcılar Nasıl Kullanılır?

Çamaşır lekesi çıkarıcıların çok çeşitleri vardır. Sprey çamaşır lekesi çıkarıcılar, toz leke çıkarıcılar, jel leke çıkarıcılar, sıvı leke çıkarıcılar, kalem leke çıkarıcılar, efervesan formda leke çıkarıcılar gibi birçok seçenek içinden renkli ve beyazlara uygunluğunu da gözeterek ihtiyacınıza en uygun olanı seçmeni gerekmektedir. Bunların yanı sıra halılar, perdeler ve koltuk yüzeyleri için özel olarak üretilmiş formüller de mevcuttur.

Bazı sprey leke çıkarıcılar, leke oluştuktan sonra kısa bir süre içerisinde lekenin üzerine sıkılır ve biraz beklendikten sonra sprey silkelenir. Bazıları ise sıvı sprey formdadır ve lekenin üzerine sıkılıp sonrasında yıkamaya atılır. Jel ve sıvı leke çıkarıcılar, lekenin üzerine direk uygulanıp beklenerek ya da çitileyerek kullanılabilir. Daha inatçı lekeler ya da dezenfeksiyon için su ile karıştırılarak çamaşır bastırılır ve 30 dakika kadar bekletilerek kullanılır. Leke çıkarıcılardan çamaşır makinesinde kullanıma uygun olanlar da vardır. Bunlar çamaşır makinesinin deterjan gözüne üzerinde belirtilen ölçüde sıvı deterjan gibi eklenir ve normal yıkmama yapılır. Çok inatçı olmayan lekeler bu şekilde kullanım ile uzaklaştırılabilir. En iyi çamaşır leke çıkarıcı sonucunu bu şekillerde elde edebilirsiniz.

Beyazlatıcı içeren leke çıkarıcılar oldukça etkilidir ve fazladan çamaşır suyu ya da beyazlatıcı eklenmesini gerektirmez. Çamaşır leke çıkarıcısı kullananlar genel olarak sonuçlardan memnundur. Renkli çamaşır leke çıkarıcıları çamaşırların lekelerini, renkleri soldurmadan çıkararak; kullanım sürelerini uzatır. Aynı durum halılarda kullanılabilen leke çıkarıcılar için de geçerlidir. Halıları temizleyip lekeleri çıkarırken, renkleri korurlar.

Değerli giysilerinizi ilk günkü gibi kullanabilmenizi sağlayacak, renklerini koruyarak lekeleri çıkarmanıza yardımcı olacak, Vanish marka çamaşır leke çıkarıcılarını, cimri.com sitesinden, en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.

https://www.cimri.com/camasir-leke-cikarici