iştirakidir.
3.449 - 3.449 TL (1 Fiyat Seçeneği)
0 Yorum
Puan Ver GÖNDER

Samsung RT5962DTBSL Buzdolabı

3.449,00 TL (1 Fiyat Seçeneği)
Aradığınız Ürünlerde En Uygun Fiyatlar n11.com'da!
akbank.com
Bu ürünü 176.05 TL'den başlayan taksitlerle almak ister misiniz?
Hemen Başvur
  • Daha Fazla Göster (-29) Gizle
ÖZELLİKLER
  • Özellikler

  • Dondurucu Hacmi 153 lt
  • Enerji Sınıfı A+
  • Soğutucu Hacmi 432 lt
  • Toplam Hacim 585 lt
  • Ürün Tipi Çift Kapılı No-Frost
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı 0 Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
İNCELEME
Samsung RT5962DTBSL Samsung, geniş iç hacimli buzdolabı arayanları hedef alan modelleri ile rakiplerini zorlamaya devam ediyor.
Yazar: Elif Bayar 11/12/2014

Geniş hacimli buzdolabı arayanlar, üstelik de yiyeceklerin saklanması konunda yeni seçenekler arayanlar için Samsung ihtiyaçları karşılayacak bir ürünle karşınızda. Toplam net hacmi 585 litre olan bu Nofrost buzdolabı geniş ailelerin ve büyük buzdolabı isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılayacak gibi.  Ürünün brüt hacmi 601 litre, soğutucu bölümde net hacim 432 litre ve dondurucu bölüm net hacmi 153 litre. Ürün A+ enerji sınıfında. Yıllık toplam elektrik tüketimi 385 kWh. Buzdolabının iç hacmi göz önünde bulundurulduğunda, uygun bir elektrik tüketimine sahip olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu üründe dikkat çeken özellik Samsung’un geliştirdiği Silver Nano teknolojisi; soğutucu kısmının yüzeyi Silver Nano gümüş iyonla kaplanmış. Aynı zamanda Silver Nano Deodorizer teknolojisi de kullanılmış. Silver Nano teknolojisi ile nano parçacıklı yüzeydeki gümüş iyonlar buzdolabı içerisindeki bakterileri yok ederek yiyeceklerin çürümesini ve koku oluşumunu önlüyor.  Hijyen sizin için önemli bir noktaysa bu tür teknolojileri takip etmek önemli. Silver Nano teknolojisi sadece hijyen beklentinizi karşılamıyor, aynı zamanda yiyeceklerin uzun ömürlü olmasını da sağlıyor. Doğa dostu da olan Silver Nano, Samsung’un en büyük artılarından birisi.

Yine Samsung’da görmeye alıştığımız Multiflow teknolojisi bu üründe de var. Her rafın üzerinde birden çıkış sağlayan bu teknoloji eşit soğutma sağlıyor ve buzdolabının kapısı açıldıktan sonra hızlı bir şekilde soğutarak dolap içindeki ısının değişmesini önlüyor.

Soğutucu bölüm oldukça geniş ve ferah bir tasarıma sahip. Güçlendirilmiş cam raflara iki tencere yan yana rahatça sığabilir. Ayarlanabilir 3 raf bulunuyor, ayrıca sebzelik bölümünde şeffaf iki çekmece bulunuyor. Sebze ve meyve gibi taze yiyeceklerin saklandığı bölümler çekmeceli tasarlandığında daha düzenli olabiliyor ancak kullanım alanı daralıyor. Kapı rafları ayarlanabilir ve şeffaf. Kapısı geniş olduğu için raflar yaklaşık 6-7 şişe rahatlıkla alabilir.

Dondurucu kısım tek rafla ayrılmış. Dondurucu bölümü üstte olan buzdolapları için çekmeceli değil raflı tasarımlar avantajlı. Böylece aradığınız şeyi daha rahat bulabiliyorsunuz. Buzmatik için alt rafın bir bölümü ayrılmış.

Özellikleri ve genişliği konusunda eksik bir yönü bulunmayan buzdolabı, yiyeceklerin sağlıklı koşullarda saklanması noktasında da tam not alabilir. Ancak ne yazık ki firmanın özellikle servis ağı ve yedek parça temini konusunda kullanıcılardan olumsuz yorum aldığını da belirteyim. Bazı kullanıcılar teknik servis sorunları yüzünden firma ile ilgili şikâyette bulunmuş. Ürünü almaya karar verdiğinizde, bu konularda mutlaka araştırma yapmanızı öneriyorum.

Elif Bayar 11/12/2014
Misafir Editör
Samsung Buzdolapları